Pyszne.pl - zamów za 30 zł, zapłać Visą i otrzymasz kupon na 25zł
341°Zakończono

Pyszne.pl - zamów za 30 zł, zapłać Visą i otrzymasz kupon na 25zł

14
lis 11. 2015
Promocja trwa od 10.11 do 01.12 a kupony ważne do 08.12. Trzeba dokonać zakupu i płatności na minimum 30 zł. Zapłacić Visą przez Payu i w ciągu 7 dni dostaniemy kupon na maila. Oczywiście obowiązuje tylko w restauracjach z płatnościami online.

Więcej w podlinkowanym regulaminie


Smacznego!
Aktualizacje społecznościowe
Dodatkowo osoby które do 30 listopada 2015 roku zrobią zamówienie na min 35 zł na Pyszne i opłacą zamówienie online kartą wydaną przezmBank otrzymają zwrot 15 zł. Zwrot zostanie naliczony w ciągu 60 dni.
Pyszne.pl OkazjePyszne.pl kody

Grupy

14 Komentarzy
Trochę Offtopa ale wkurza mnie że niektóre knajpy nie mają możliwości płacenia kartą i przez to nie mogę skorzystać nigdy z promocji pyszne.pl co ciekawe np ta sama knajpa z pyszne.pl ma taką opcję w pizzaportal.. pewnie inne prowizje..
zgadza się, też mnie to irytuje - dziś musiałem z tego powodu odpuścić sobie jedną pizzerie
Od znajomych pracujących w gastro, słyszałem że w obu wypadkach % pobierany przez operatora jest taki sam w PP i pysznych - wynosi 10%.
Tylko dla nowych klientow czy dla kazdego?
Dla każdego
dostał już ktoś kupon? u mnie zakup 11.11 i cisza do teraz
Z tego co widzę w regulaminie to zamówienie przez www, aplikacja rzeczywiście odpada?
ja robiłem przez apkę o ile pamiętam. Do mnie kupon już dotarł na maila
trzeba koniecznie zapłacić przez payU czy można wybrać opcję płatności kartą kredytową? Przy płatności payU nie ma wyboru do wyboru płatności kartą VISA, można wybrać tylko bank jednak w regulaminie jest napisane, że trzeba zapłacić kartą VISA przez payU. Więc jak to jest?
jest możliwość zapłaty kartą przez Payu - wielokrotnie korzystałem
sadamkolis 22. 2015

trzeba koniecznie zapłacić przez payU czy można wybrać opcję płatności kart …trzeba koniecznie zapłacić przez payU czy można wybrać opcję płatności kartą kredytową? Przy płatności payU nie ma wyboru do wyboru płatności kartą VISA, można wybrać tylko bank jednak w regulaminie jest napisane, że trzeba zapłacić kartą VISA przez payU. Więc jak to jest?


ja wybrałem opcję zapłaty kartą kredytową i otrzymałem kupon :-) zresztą przyt wybraniu tejże opcji w dalszym kroku i tak płacimy przez payU.
Panowie, ciekawa sytuacja: zrobilem zamowienie za 30zl i wykorzystalem kupon, doplacilem visa roznice, czyli 5zl i otrzymalem mailem kolejny kupon na 25zl
Fifi93lis 28. 2015

Panowie, ciekawa sytuacja: zrobilem zamowienie za 30zl i wykorzystalem …Panowie, ciekawa sytuacja: zrobilem zamowienie za 30zl i wykorzystalem kupon, doplacilem visa roznice, czyli 5zl i otrzymalem mailem kolejny kupon na 25zl


mam dokładnie tak samo!
Wczoraj chciałem zrealizować kod, gdy zorientowałem się, że nie ma go na poczcie napisałem do Pyszne.pl. Kod, owszem przysłali o 19 wieczorem szkoda tylko, że pomimo tego, że sami nie wywiązali się z jednego punktu regulaminu (wysłania kodu w ciagu 7 dni) postawowi trzymać się reszty i kod nadal obowiązywał do wczoraj do 23.59...
Maila odczytałem dziś więc niestety obszedłem się smakiem, a właściwie niesmakiem przy tej promocji.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od robos. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst