Niestety, ta okazja już wygasła
Puszka Pepsi w @Lidlu po 1,09 zł przy zakupie 24 sztuk
-55° Zakończono

Puszka Pepsi w @Lidlu po 1,09 zł przy zakupie 24 sztuk

1,09zł1,79zł-39%Pepsi Okazje
27
lip 27. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nie mogę znaleźć info ani tutaj, ani na stronie lidla. Dzisiaj kupiłem.

Można mieszać z innymi puszkami PepsiCo.

Dobra znalazłem w końcu oficjalne info o tej promocji w reklamie tv. Wrzucam link
Aktualizacje społecznościowe
Pepsi Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Nie każdy pije pepsi z butelki, którą albo trzeba wypić w 15 min całą, ale całkowicie traci bąbelki i co za tym idzie smak. Puszka to idealna ilość, żeby się nasycić i nacieszyć zimnym i ciągle bąbelkującym napojem. Od wielu lat pijam tylko puszki i moim zdaniem jest to dobra cena.

Porównywanie tego do ceny za litr to jak porównywanie wygazowanego Argusa do zimniutkiej pinty - i to i to piwo prawda?
gregt27/07/2019 08:55

Zgadzam się drogo, ale jak masz kilkoro dzieci, a one chcą pić z puszki ka …Zgadzam się drogo, ale jak masz kilkoro dzieci, a one chcą pić z puszki każde to da radę.


2623428-mxjDE.jpg
27 Komentarzy
w kaufland 1 za 1 zł
Nie wszyscy mają Kaufland u siebie.
W mniejszych miejscowościach jest Biedla i Lidl
Rozumiem, że jest taniej i bardzo dobrze, ale nie każdy ma kaufa blisko.
no powiem że drogo jak nie wiem co - 3.27 za litr pepsi - no to jeśli to ma być cebula to dzięki - wolę w butelce po 1.30 za litr i na dodatek trzeba wydać 26 zł jednorazowo :-)
Edytowane przez: "VEN" lip 27. 2019
Ktoś widział może jakieś promocje na puszki coca coli?
Nie każdy pije pepsi z butelki, którą albo trzeba wypić w 15 min całą, ale całkowicie traci bąbelki i co za tym idzie smak. Puszka to idealna ilość, żeby się nasycić i nacieszyć zimnym i ciągle bąbelkującym napojem. Od wielu lat pijam tylko puszki i moim zdaniem jest to dobra cena.

Porównywanie tego do ceny za litr to jak porównywanie wygazowanego Argusa do zimniutkiej pinty - i to i to piwo prawda?
W tv z tego co widać, można mieszać te 24 szt.
VEN27/07/2019 08:45

no powiem że drogo jak nie wiem co - 3.27 za litr pepsi - no to jeśli to m …no powiem że drogo jak nie wiem co - 3.27 za litr pepsi - no to jeśli to ma być cebula to dzięki - wolę w butelce po 1.30 za litr i na dodatek trzeba wydać 26 zł jednorazowo :-)



Zgadzam się drogo, ale jak masz kilkoro dzieci, a one chcą pić z puszki każde to da radę.
gregt27/07/2019 08:37

Nie wszyscy mają Kaufland u siebie.W mniejszych miejscowościach jest B …Nie wszyscy mają Kaufland u siebie.W mniejszych miejscowościach jest Biedla i Lidl


o jakiej miejscowości mówimy ? ile mieszkańców ? u mnie 1 kaufland 1 lidl i 4 biedronki , ostatnio były napoje w butelkach po 2.19 w biedronce . Jak kupisz 2 x 1.75 to za jeden 2.19 zł więc i tak taniej
Edytowane przez: "Cyn.amon" lip 27. 2019
Stop klótniom. I tak wiadomo ze coca cola lepsza
Cyn.amon27/07/2019 08:56

o jakiej miejscowości mówimy ? ile mieszkańców ? u mnie 1 kaufland 1 lidl i …o jakiej miejscowości mówimy ? ile mieszkańców ? u mnie 1 kaufland 1 lidl i 4 biedronki , ostatnio były napoje w butelkach po 2.19 w biedronce . Jak kupisz 2 x 1.75 to za jeden 2.19 zł więc i tak taniej



Np. :Jelcz-Laskowice koło Wrocławia
Cyn.amon27/07/2019 08:56

o jakiej miejscowości mówimy ? ile mieszkańców ? u mnie 1 kaufland 1 lidl i …o jakiej miejscowości mówimy ? ile mieszkańców ? u mnie 1 kaufland 1 lidl i 4 biedronki , ostatnio były napoje w butelkach po 2.19 w biedronce . Jak kupisz 2 x 1.75 to za jeden 2.19 zł więc i tak taniej



Zapraszam do Gdańska. Kauflanda 0.
gregt27/07/2019 09:01

Np. :Jelcz-Laskowice koło Wrocławia


O lol 2 biedronki A ja się martwię że u mnie tylko 4 ha ha
Hahaha jestem dość nowy na pepperze, ale już lubię to środowisko. Rozumiem, że ktoś idzie do kaufa i kupuje sobie po 1 zł, albo ktoś kupuje w butlach i ma taniej za litr, ale to jeszcze nie oznacza, że to zła oferta na puszkę.
gregt27/07/2019 08:55

Zgadzam się drogo, ale jak masz kilkoro dzieci, a one chcą pić z puszki ka …Zgadzam się drogo, ale jak masz kilkoro dzieci, a one chcą pić z puszki każde to da radę.


2623428-mxjDE.jpg
Jak tak patrzę na te promocje teraz już praktycznie we wszystkich większych sklepach to zaraz dojdzie do tego że będzie trzeba paletami kupować. Kup paletę mleka druga dostaniesz 50% taniej wywóz wózkiem widłowym ze sklepu gratis
Ponuras27/07/2019 08:50

Nie każdy pije pepsi z butelki, którą albo trzeba wypić w 15 min całą, ale …Nie każdy pije pepsi z butelki, którą albo trzeba wypić w 15 min całą, ale całkowicie traci bąbelki i co za tym idzie smak. Puszka to idealna ilość, żeby się nasycić i nacieszyć zimnym i ciągle bąbelkującym napojem. Od wielu lat pijam tylko puszki i moim zdaniem jest to dobra cena. Porównywanie tego do ceny za litr to jak porównywanie wygazowanego Argusa do zimniutkiej pinty - i to i to piwo prawda?


Jak ktoś lubi tonę cukru i chemii proszę bardzo, ja tego syfu nie pije od lat
gregt27/07/2019 08:55

Zgadzam się drogo, ale jak masz kilkoro dzieci, a one chcą pić z puszki ka …Zgadzam się drogo, ale jak masz kilkoro dzieci, a one chcą pić z puszki każde to da radę.


Chopie dzieciom dajesz taki syf ?
Mieszkam na Mazurach w miejscowości grubo turystycznej i widzialem jak dzis lokalni Janusze biznesu brali cale wózki tych napojow ofc na fakture. I potem cyk po 3.50 w swoim lokalu na plazy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst