Puść w obieg nietrafione prezenty - 50 darmowych wystawień @allegro
853°Zakończono

Puść w obieg nietrafione prezenty - 50 darmowych wystawień @allegro

28
gru 25. 2016
W ramach akcji promocyjnej jest:


Wystawienie przedmiotu dla 50 ofert za darmo
Opłata za 14 dni dla 50 ofert za darmo
Opłata za zdjęcia dla 50 ofert za darmo
Ważne do: 2017-01-31 23:59
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Okazja jak co miesiąc
28 Komentarzy
Było już, całkiem niedawno.
mieciuxgru 25. 2016

Było już, całkiem niedawno.

​a mi się przyda ta informacja bo mam prezenty nie trafione
Okazja jak co miesiąc
Nie zupelnie bo w listopadzie promocja była tylko dla tych co wcześniej nie wystawiali. Ja np. przez to nie dałem im zarobić w tamtym miesiącu bo bylem wykluczony z tamtej promocji na wystawienia. W tym miesiacu powrócili do poprzednich zasad i ze mnie zdarli już trochę prowizji ze sprzedaży.
Zbanowany
stala oferta allegro
lukas.szgru 25. 2016

Nie zupelnie bo w listopadzie promocja była tylko dla tych co wcześniej n …Nie zupelnie bo w listopadzie promocja była tylko dla tych co wcześniej nie wystawiali. Ja np. przez to nie dałem im zarobić w tamtym miesiącu bo bylem wykluczony z tamtej promocji na wystawienia. W tym miesiacu powrócili do poprzednich zasad i ze mnie zdarli już trochę prowizji ze sprzedaży.

​Ta promocja jest co miesiąc. Wystawiam jakieś graty co miesiąc i każdego 1szego dnia miesiąca są te same promocje. Trzeba je tylko aktywować ręcznie i można wystawiać za darmo
mieciuxgru 25. 2016

​Ta promocja jest co miesiąc. Wystawiam jakieś graty co miesiąc i każdego 1 …​Ta promocja jest co miesiąc. Wystawiam jakieś graty co miesiąc i każdego 1szego dnia miesiąca są te same promocje. Trzeba je tylko aktywować ręcznie i można wystawiać za darmo


Nie są te same promocje, może ilościowo wystawienia itp. się zgadza ale akurat ta jest co roku, zawsze
Edytowane przez: "Maksiu" gru 25. 2016
Lipa -
"W okresie poprzedzających 3 miesięcy wystawili na sprzedaż w serwisie Allegro nie
więcej niż 50 ofert"
Zbanowany
Promocja po ch... fest
OLX jest lepsze - dam sobie rękę uciąć, że szybciej sprzedacie towar.
Wystawienie to groszę o ile nie dokupujemy dodatkowych opcji, prowizja dopiero zabiera sporo...
Ja jak nie mialam, tak nie mam te 2 promocje musza byc jakis powiazane, bo nie sa dla wszystkich. Chubs, ze sie myle!
Darmowe wystawianie a prowizja większą niż wartość sprzedawanej rzeczy nie polecam, olx lepsze
Gdyby Allegro dało promocje bez prowizji to by chyba przeżyli coś na kształt DDoS Inna sprawa , że w 2000 roku Allegro było za free, dużo ludzi w ten sposób ściągnęli, a później z roku na rok wzrastały koszty . Oczywiście koszty operacyjne mają, nie mniej jednak są cały czas na plusie. Minusem jest fakt, że nasz rynek został zlekcewazony przez eBay, bo przez to jest brak konkurencji.
Giorgio89gru 25. 2016

OLX jest lepsze - dam sobie rękę uciąć, że szybciej sprzedacie towar.Co ty za bzdury wypisujesz. OLX nie ma zadnej ochrony. Kupisz tam aparat z wysylka, dostaniesz cegle i goscia mozesz w polu szukac. A na allegro przynajmniej jest ochrona kupujacego.

Nie jestem zwolennikiem allegro, wole eBay, ale OLX to jest rynek dla cinkciarzy, chyba ze masz sprzedajacego tuz za rogiem
Edytowane przez: "mieciux" gru 25. 2016
Giorgio89gru 25. 2016

OLX jest lepsze - dam sobie rękę uciąć, że szybciej sprzedacie towar.

Nie zgodzę się. Na olx ogłoszenie wisiało tygodnie na Allegro poszło w 3dni. Pewnie jak się mieszka w dużym mieście to na olx idzie coś sprzedać, ale kto ci będzie jechał na jakieś zadupie po odbiór osobisty. Wtedy Allegro jest lepsze - bo daje jako takie zabezpieczenie.
milijkagru 25. 2016

Nie zgodzę się. Na olx ogłoszenie wisiało tygodnie na Allegro poszło w 3dni …Nie zgodzę się. Na olx ogłoszenie wisiało tygodnie na Allegro poszło w 3dni. Pewnie jak się mieszka w dużym mieście to na olx idzie coś sprzedać, ale kto ci będzie jechał na jakieś zadupie po odbiór osobisty. Wtedy Allegro jest lepsze - bo daje jako takie zabezpieczenie.Ok, od teraz będę wystawiał na allegro, bo sprzedała Ci się jedna rzecz szybciej xD
Allegro nie daje żadnego zabezpieczenia, jak możesz to opisz jak wygląda to zabezpieczenie (zawarcie umowy kupna sprzedazy może odbyć się słownie, o ile masz nagraną rozmowę). To, że masz podane dane sprzedającego nigdy nie świadczy, że to ta konkretna osoba Cię oszukała - no chyba, że jest głupia. Zazwyczaj konta są kradzione i zmieniane dane konta (aczkolwiek tutaj też jest potrzebny e-mail, więc ciężko o takie rzeczy, chociaż raz mi się zdarzył taki przypadek - wykonałem telefon po wygraniu aukcji, by potwierdzić zakup, a gość zdziwiony, bo nic nie sprzedawał). Obecnie rynek towaru second hand zdominował OLX - nic się nie płaci, mechanizm bardzo fajny, lepszy niż allegro (dzwonisz, robisz przelew i dostajesz towar, na wysyłkę za pobraniem 95% osób się nie zgadza, sam już parę razy wysłałem i kupujący nie odebrał przez co musiałem płacić za zwrot paczki taką samą kwotę jak za wysyłkę).

OLX jest lepsze, ponieważ 90% osób korzysta z niego przez telefon, więc Twój towar może zobaczyć każdy kto ma telefon.
Allegro i ich aplikacja mobilna czy poprzez stronę www jest bardzo nieporęczna, 90% osób korzysta z komputera.
Problem sprzedaży na allegro jest taki, że masz formalności, czyli musisz płacić za wystawienie oraz prowizję za sprzedaż.
W przeciwieństwie do OLX nic nie płacisz i sprzedaż ma większy zasięg, a co najważniejsze to większość rzeczy sprzedaje się lokalnie.
mieciuxgru 25. 2016

Co ty za bzdury wypisujesz. OLX nie ma zadnej ochrony. Kupisz tam aparat z …Co ty za bzdury wypisujesz. OLX nie ma zadnej ochrony. Kupisz tam aparat z wysylka, dostaniesz cegle i goscia mozesz w polu szukac. A na allegro przynajmniej jest ochrona kupujacego. Nie jestem zwolennikiem allegro, wole eBay, ale OLX to jest rynek dla cinkciarzy, chyba ze masz sprzedajacego tuz za rogiem


Aha, czyli szkoda Ci 10 zł na opcję sprawdzenia zawartości paczki jak masz obawy, że każdy sprzedający może Cię oszukać ? Ja wpłacam na konto i ani razu mnie nie oszukali (zawsze mogę sprawę cywilną wytoczyć mając numer konta). Dodatkowo każdy numer telefonu jest zarejestrowany dzięki rządowi PIS, więc bez problemu idzie namierzyć właściciela numeru (tutaj może to być karta sim zarejestrowana na słupa). Jedyne oszustwa tyczą się co do stanu towaru, często był inny niżeli w opisie, na zdjęciach i posiadał wady ukryte, ale jak opisałem problem to zawsze mi zwracali 50% kwoty. I najważniejsze to nie kupować od kont, które są świeże.
Edytowane przez: "Giorgio89" gru 25. 2016
Giorgio89gru 25. 2016

Ok, od teraz będę wystawiał na allegro, bo sprzedała Ci się jedna rzecz szy …Ok, od teraz będę wystawiał na allegro, bo sprzedała Ci się jedna rzecz szybciej xDAllegro nie daje żadnego zabezpieczenia, jak możesz to opisz jak wygląda to zabezpieczenie (zawarcie umowy kupna sprzedazy może odbyć się słownie, o ile masz nagraną rozmowę). To, że masz podane dane sprzedającego nigdy nie świadczy, że to ta konkretna osoba Cię oszukała - no chyba, że jest głupia. Zazwyczaj konta są kradzione i zmieniane dane konta (aczkolwiek tutaj też jest potrzebny e-mail, więc ciężko o takie rzeczy, chociaż raz mi się zdarzył taki przypadek - wykonałem telefon po wygraniu aukcji, by potwierdzić zakup, a gość zdziwiony, bo nic nie sprzedawał). Obecnie rynek towaru second hand zdominował OLX - nic się nie płaci, mechanizm bardzo fajny, lepszy niż allegro (dzwonisz, robisz przelew i dostajesz towar, na wysyłkę za pobraniem 95% osób się nie zgadza, sam już parę razy wysłałem i kupujący nie odebrał przez co musiałem płacić za zwrot paczki taką samą kwotę jak za wysyłkę).OLX jest lepsze, ponieważ 90% osób korzysta z niego przez telefon, więc Twój towar może zobaczyć każdy kto ma telefon.Allegro i ich aplikacja mobilna czy poprzez stronę www jest bardzo nieporęczna, 90% osób korzysta z komputera.Problem sprzedaży na allegro jest taki, że masz formalności, czyli musisz płacić za wystawienie oraz prowizję za sprzedaż.W przeciwieństwie do OLX nic nie płacisz i sprzedaż ma większy zasięg, a co najważniejsze to większość rzeczy sprzedaje się lokalnie.Aha, czyli szkoda Ci 10 zł na opcję sprawdzenia zawartości paczki jak masz obawy, że każdy sprzedający może Cię oszukać ? Ja wpłacam na konto i ani razu mnie nie oszukali (zawsze mogę sprawę cywilną wytoczyć mając numer konta). Dodatkowo każdy numer telefonu jest zarejestrowany dzięki rządowi PIS, więc bez problemu idzie namierzyć właściciela numeru (tutaj może to być karta sim zarejestrowana na słupa). Jedyne oszustwa tyczą się co do stanu towaru, często był inny niżeli w opisie, na zdjęciach i posiadał wady ukryte, ale jak opisałem problem to zawsze mi zwracali 50% kwoty. I najważniejsze to nie kupować od kont, które są świeże.

​Ochrona kupującego na allegro jest ju od lat. Jeśli kupisz i się je zgadza z opisem zgłaszasz na Policję i potem do allegro i po pewnym czasie kasę dostajesz z ubezpieczenia.

Ja sprzedaje od lat na allegro, Olx i ebay. Olx tak jak pisałem jest bez sensu, chyba że jesteś w dużym mieście. Allegro ma więcej klientów i sprzedasz szybciej i za większą kasę, nawet po prowizji. OLX jest jak rynek miejski. Większość rzeczy które wystawiłem na Olx i allegro poszła szybciej na allegro
Giorgio89gru 25. 2016

Ok, od teraz będę wystawiał na allegro, bo sprzedała Ci się jedna rzecz szy …Ok, od teraz będę wystawiał na allegro, bo sprzedała Ci się jedna rzecz szybciej xDAllegro nie daje żadnego zabezpieczenia, jak możesz to opisz jak wygląda to zabezpieczenie (zawarcie umowy kupna sprzedazy może odbyć się słownie, o ile masz nagraną rozmowę). To, że masz podane dane sprzedającego nigdy nie świadczy, że to ta konkretna osoba Cię oszukała - no chyba, że jest głupia. Zazwyczaj konta są kradzione i zmieniane dane konta (aczkolwiek tutaj też jest potrzebny e-mail, więc ciężko o takie rzeczy, chociaż raz mi się zdarzył taki przypadek - wykonałem telefon po wygraniu aukcji, by potwierdzić zakup, a gość zdziwiony, bo nic nie sprzedawał). Obecnie rynek towaru second hand zdominował OLX - nic się nie płaci, mechanizm bardzo fajny, lepszy niż allegro (dzwonisz, robisz przelew i dostajesz towar, na wysyłkę za pobraniem 95% osób się nie zgadza, sam już parę razy wysłałem i kupujący nie odebrał przez co musiałem płacić za zwrot paczki taką samą kwotę jak za wysyłkę).OLX jest lepsze, ponieważ 90% osób korzysta z niego przez telefon, więc Twój towar może zobaczyć każdy kto ma telefon.Allegro i ich aplikacja mobilna czy poprzez stronę www jest bardzo nieporęczna, 90% osób korzysta z komputera.Problem sprzedaży na allegro jest taki, że masz formalności, czyli musisz płacić za wystawienie oraz prowizję za sprzedaż.W przeciwieństwie do OLX nic nie płacisz i sprzedaż ma większy zasięg, a co najważniejsze to większość rzeczy sprzedaje się lokalnie.Aha, czyli szkoda Ci 10 zł na opcję sprawdzenia zawartości paczki jak masz obawy, że każdy sprzedający może Cię oszukać ? Ja wpłacam na konto i ani razu mnie nie oszukali (zawsze mogę sprawę cywilną wytoczyć mając numer konta). Dodatkowo każdy numer telefonu jest zarejestrowany dzięki rządowi PIS, więc bez problemu idzie namierzyć właściciela numeru (tutaj może to być karta sim zarejestrowana na słupa). Jedyne oszustwa tyczą się co do stanu towaru, często był inny niżeli w opisie, na zdjęciach i posiadał wady ukryte, ale jak opisałem problem to zawsze mi zwracali 50% kwoty. I najważniejsze to nie kupować od kont, które są świeże.


Podpisuje się pod tym co pisał Mieciux
Sprzedawałem wiele rzeczy po dziecku na olx wisiały ogłoszenia i nic- tak samo sukienki. Na Allegro idą w ciągu kilku dni.

Jeszcze raz powtarzam na OLX warto wystawiać, gdy mieszkasz w dużym mieście -szeroki krąg potencjalnych odbiorców.

Szukając czegoś na OLX nigdy nie zrobiłabym przelewu w ciemno - totalna głupota a potem płacz że ktoś mnie oszukał. Nie mówię że na Allegro Cię nie oszukają możesz mieć pecha ale prawdopodobieństwo oszustwa jest znacznie mniejsze niż na OLX

Ja korzystam z aplikacji Allegro i dobrze mi się z niej korzysta w przeciwieństwie do OLX który po ostatniej aktualizacji coś spartolił także to raczej kwestia indywidualna z czego kto korzysta. Ja wolę apkę Allegro niż OL
Edytowane przez: "milijka" gru 25. 2016
OLX nie odpowiada za nic w razie oszustwa. Na allegro odzyskasz pieniądze o ile wpłacisz poprzez PayU.
z olx'a sam nic nie kupuję bez wystawienia na allegro przedmiotu. I jeżeli tylko słyszę bądź widzę wpis o tym, że nie przyjmuje przelewów z PayU to po prostu zgłaszam człeka do allegro
Giorgio89gru 25. 2016

Aha, czyli szkoda Ci 10 zł na opcję sprawdzenia zawartości paczki jak masz …Aha, czyli szkoda Ci 10 zł na opcję sprawdzenia zawartości paczki jak masz obawy, że każdy sprzedający może Cię oszukać ? Ja wpłacam na konto i ani razu mnie nie oszukali (zawsze mogę sprawę cywilną wytoczyć mając numer konta). Dodatkowo każdy numer telefonu jest zarejestrowany dzięki rządowi PIS, więc bez problemu idzie namierzyć właściciela numeru (tutaj może to być karta sim zarejestrowana na słupa). Jedyne oszustwa tyczą się co do stanu towaru, często był inny niżeli w opisie, na zdjęciach i posiadał wady ukryte, ale jak opisałem problem to zawsze mi zwracali 50% kwoty. I najważniejsze to nie kupować od kont, które są świeże.


dużo lepszą inwestycją 10zł byłoby w prowizje od wystawienia na allegro. zwłaszcza jeśli chodzi o elektronikę. Przecie za chiny nie zobaczysz przy odpakowaniu czy np dysk nie jest zepsuty bo taki test trwa trochę czasu

są ludzie którzy "zarabiają" na oszukiwaniu właśnie na olx. I jeżeli tylko wiedzą jak się stać osobą w 100% anonimową w internecie to po Twoich pieniążkach nie zostanie nic ... To, że będziesz miał numer konta bankowego to jeszcze nic nie znaczy, bo banki od tak dla ciebie nie mogą podać danych. Danych mietka spod monopolowego.


No i na olx nie ma po prostu opcji filtrowania przedmiotów wyszukiwanych. Na allegro jest. dlatego nie dziwić się, że coś tyle wisi tam mimo bardzo okazjonalnej ceny. Przykłady mogę podawać "z ręki" gdzie takie same aukcje na allegro schodziły w ciągu 5 godziny a na olx wisiały po parę dni
Edytowane przez: "jacob197" gru 25. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst