Niestety, ta okazja już wygasła
Purina One Cat 1,5kg @ Biedronka
-51° Zakończono

Purina One Cat 1,5kg @ Biedronka

14,99zł19,99zł-25%Biedronka Okazje
8
-51° Zakończono
Purina One Cat 1,5kg @ Biedronka
lis 3. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
8 Komentarzy
Jak mawiał mój wet od kota, purina, by twój kot żył krócej i umierał w cierpieniu. Jak zywisz świadomie kota to uważajcie na Kitkety Wiskasy i inne Puriny.! Na zdrowiu kota już raz się przejechałem żywic go Purina i Kitkatem. Never.
Edytowane przez: "Luvalas" lis 3. 2017
Sebastian_Ditkowski-108980831193999110336lis 3. 2017

Jak mawiał mój wet od kota, purina, by twój kot żył krócej i umierał w cier …Jak mawiał mój wet od kota, purina, by twój kot żył krócej i umierał w cierpieniu. Jak zywisz świadomie kota to uważajcie na Kitkety Wiskasy i inne Puriny.! Na zdrowiu kota już raz się przejechałem żywic go Purina i Kitkatem. Never.

Rozwiniesz? Dotyczy to również karmy dla psów?
Wiesz, co ogólnie ja bym wrzucil te wszystkie karmy dostępne w marketach do jednego worka. To jest syf i tani wypełniacze. To ma napeczniec w żołądku zwierzaka pod wpływem wody i ma czuć on się syty. Ja polecam ogarnąć taniego rzeznika, mieć skrawki mięsa, obgotowac je z 2 minuty by je wyjalowic, dać psu pół surowe z kasza i np ugotowana marchewka pietruszka. Wychodzi zdrowo i taniej. Mi rok temu zmarł pies był żywioły głównie Royal czyli dobra karma i dość droga. Okazało się że miał wrzody i zapalenie krwawe jelita. To jest od żywienia, szczególnie zapalenie jelita. Po sekcji wyszło że najprawdopodobniej to wina karmy. Ech.. Dlatego ostrzegam was. Te karmy to fastfood.

Ja od lat 90 karmilem psy koty, karma typu Royal Purina, jeszcze z Rajchu przywoziem hurtem. I od tamtej pory pojawiły się problemy z układem pokarmowym zwierząt.! Żaden wet nie łączył tego z karma, tylko że pies coś na dworze zjadł itp. Że kot np ze tak powiem kocica się uraczyl Ale odkąd decydował się na sekcje po śmierci zwierząt, mogę śmiało powiedzieć że to miał wpływ sposobu żywienia. P. S. mówię wam to jako lekarz, który był przy sekcjach swoich zwierząt. Teraz zwracam uwagę na to jak żywic zwierzęta. Polecam wam też na to zwrócić uwagę. Zaoszczędzić możecie nie tylko pieniądze ale i nerwy i czas oraz, zdrowie zwierzecia.
Edytowane przez: "Luvalas" lis 3. 2017
Sebastian_Ditkowski-10898083119399911033603/11/2017 13:07

Wiesz, co ogólnie ja bym wrzucil te wszystkie karmy dostępne w marketach d …Wiesz, co ogólnie ja bym wrzucil te wszystkie karmy dostępne w marketach do jednego worka. To jest syf i tani wypełniacze. To ma napeczniec w żołądku zwierzaka pod wpływem wody i ma czuć on się syty. Ja polecam ogarnąć taniego rzeznika, mieć skrawki mięsa, obgotowac je z 2 minuty by je wyjalowic, dać psu pół surowe z kasza i np ugotowana marchewka pietruszka. Wychodzi zdrowo i taniej. Mi rok temu zmarł pies był żywioły głównie Royal czyli dobra karma i dość droga. Okazało się że miał wrzody i zapalenie krwawe jelita. To jest od żywienia, szczególnie zapalenie jelita. Po sekcji wyszło że najprawdopodobniej to wina karmy. Ech.. Dlatego ostrzegam was. Te karmy to fastfood.Ja od lat 90 karmilem psy koty, karma typu Royal Purina, jeszcze z Rajchu przywoziem hurtem. I od tamtej pory pojawiły się problemy z układem pokarmowym zwierząt.! Żaden wet nie łączył tego z karma, tylko że pies coś na dworze zjadł itp. Że kot np ze tak powiem kocica się uraczyl Ale odkąd decydował się na sekcje po śmierci zwierząt, mogę śmiało powiedzieć że to miał wpływ sposobu żywienia. P. S. mówię wam to jako lekarz, który był przy sekcjach swoich zwierząt. Teraz zwracam uwagę na to jak żywic zwierzęta. Polecam wam też na to zwrócić uwagę. Zaoszczędzić możecie nie tylko pieniądze ale i nerwy i czas oraz, zdrowie zwierzecia.

Ja bym nie wrzucał - najważniejsze to przeczytać skład karmy, w marketach może też są oparte na mięsie?
Tak. Są oparte na mięsie ok 2% a reszta? Domyślam się że nie chcerz wiedzieć. To jak byś jadł kiełbasę 2 procent miesa. Zajebiste nie? Ostatnio byłem w hodowli Bernardynow okolice Bieszczad. Gość przeznacza na wyżywienie swoich psów ok 200kg skrawek mięsa. Fakt ma tam kilka psów. A do tego 1 litr mleka na psa, pol kilo sera białego tłustego, do tego 2 bułki ala cgałka które sam piecze. Pół kilo ryżu do mięsa i pół kilo warzyw. To jest działa na jednego psa, dziennie . Można? Szacunku dla gościa. FAKT ŻE PIES Z, RODOWODEM KOSZTUJE OK 6K
Edytowane przez: "Luvalas" lis 3. 2017
Rafalicalis 3. 2017

Ja bym nie wrzucał - najważniejsze to przeczytać skład karmy, w marketach m …Ja bym nie wrzucał - najważniejsze to przeczytać skład karmy, w marketach może też są oparte na mięsie?


Sebastian_Ditkowski-108980831193999110336lis 3. 2017

Tak. Są oparte na mięsie ok 2% a reszta? Domyślam się że nie chcerz wied …Tak. Są oparte na mięsie ok 2% a reszta? Domyślam się że nie chcerz wiedzieć. To jak byś jadł kiełbasę 2 procent miesa. Zajebiste nie? Ostatnio byłem w hodowli Bernardynow okolice Bieszczad. Gość przeznacza na wyżywienie swoich psów ok 200kg skrawek mięsa. Fakt ma tam kilka psów. A do tego 1 litr mleka na psa, pol kilo sera białego tłustego, do tego 2 bułki ala cgałka które sam piecze. Pół kilo ryżu do mięsa i pół kilo warzyw. To jest działa na jednego psa, dziennie . Można? Szacunku dla gościa. FAKT ŻE PIES Z, RODOWODEM KOSZTUJE OK 6K


W marketach można też dostać puszki Butcher's, około 45% mięcha. To chyba jedyna marketówka o dość dobrym składzie
Panie ale wychodzi taniej jak kupisz skrawki mięsa, dasz kaszy ryżu wrócisz got warzywa, zdrowiej i taniej. Przecież kanapki z puszki nie jecie. Dla mnie to jest fenomen tego typu zarcia dla zwierząt.! Sam się kiedyś nabralem
Edytowane przez: "Luvalas" lis 3. 2017
Sebastian_Ditkowski-108980831193999110336lis 3. 2017

Panie ale wychodzi taniej jak kupisz skrawki mięsa, dasz kaszy ryżu w …Panie ale wychodzi taniej jak kupisz skrawki mięsa, dasz kaszy ryżu wrócisz got warzywa, zdrowiej i taniej. Przecież kanapki z puszki nie jecie. Dla mnie to jest fenomen tego typu zarcia dla zwierząt.! Sam się kiedyś nabralem:)

Czas Panie, czas :<
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od PrzemekPanik. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst