Niestety, ta okazja już wygasła
Puppyoo odkurzacz
57° Zakończono

Puppyoo odkurzacz

453,37zł2.266,85zł-80% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
16
wrz 27.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

$111
Ciekawa propozycja odkurzacza, jest dużo zadowolonych klientów. Dostawa w tydzień zakładając wysyłkę z Europy. Nie ma takich bajerów jak martwe strefy, mopowanie, mapki, przejechanych tras itd
Jednak swoje podstawowe zadanie spełnia, w zestaw jest oczywiście stacja dokująca, pilot możliwość obsługi aplikacja

Możliwe obniżki:
Kupony sprzedającego- US $2.00
Kupon AliExpress- US $3.00
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

16 Komentarzy
do puppy z tym
Edytowane przez: "PNEUMA40" wrz 27.
Warto kupić dla samej nazwy
Nie koniecznie spełni swoje zadanie. Ja kupiłem Samsunga z pierwszej generacji i był do pupy co chwilę się zawieszał, więc o bezobsługowym sprzątaniu mogłem zapomnieć.
80% taniej? Brać w ciemno
Ktoś to użytkuje?
Ta cena jest w promocji czy to raczej jego standardowa cena? ja tam wole swojego Xiaomi Mi Vacuum Cleanera.
Ale promka mimo wszystko ciekawa ode mnie plusik:)
Edytowane przez: "tuiteraz15" wrz 27.
tuiteraz1527/09/2019 12:30

Ta cena jest w promocji czy to raczej jego standardowa cena? ja tam …Ta cena jest w promocji czy to raczej jego standardowa cena? ja tam wole swojego Xiaomi Mi Vacuum Cleanera. Ale promka mimo wszystko ciekawa ode mnie plusik:)


No właśnie napisz coś o nim. Zadowolony jestes czy zdarza się robić kłopoty? Masz pierwszej generacji?
Myślę nad zakupem właśnie tego co Ty masz pierwszej generacji lub iLife A8 i nie wiem co wybrać.
link chyba nie działa?
xadoxon27/09/2019 12:43

No właśnie napisz coś o nim. Zadowolony jestes czy zdarza się robić kłop …No właśnie napisz coś o nim. Zadowolony jestes czy zdarza się robić kłopoty? Masz pierwszej generacji?Myślę nad zakupem właśnie tego co Ty masz pierwszej generacji lub iLife A8 i nie wiem co wybrać.


Jak dla mnie to mega. Mam tego pierwszej generacji i nie żałuje, że go kupiłem. Mam pieska z duża ilością sierści i jeśli chodzi o panele, płytki (twardą powierzchnie) to śmiga aż miło. Mam tez dywan z włosiem około 2cm i tutaj tez sobie naprawdę dobrze radzi. Ostatnio zmieniałem mieszkanie i byłem ciekawy jak będzie wyglądało mapowanie innego mieszkania, które ma inny układ. Tutaj tez pozytywnie zaskoczony byłem bo bez problemu nowe mapowanie zrobił i pięknie odkurzył. Co do obijania się o ściany i inne przeszkody to czasami mu się zdarzyło, ale to głównie jak już coś przesunąłem np. Stolik i nie miał go na mapie wcześniej.
Apka bardzo fajnie działa dodatkowo.
Jak go kupisz to na pewno będzie zadowolony niestety co do porównania do iLife A8 nie pomogę, bo nie miałem go nigdy.

Przy poprzednim mieszkaniu przy powierzchni czyszczonej i w tym około 28m2 bateria schodziła w granicach 25-30% tylko Kwestia tego jak długo robi. U mnie to był czas tez w okolicach trochę poniżej 30min.
Edytowane przez: "tuiteraz15" wrz 27.
2888062-5qrW3.jpgPowiedziałbym, że słabo. Łapią ludzi na duże obniżki ceny.
Edytowane przez: "markow" wrz 27.
To normalnie kosztuje 550 zł na allegro... Ktoś tu chce płomyczek za darmo dostać
tuiteraz1527/09/2019 12:49

Jak dla mnie to mega. Mam tego pierwszej generacji i nie żałuje, że go ku …Jak dla mnie to mega. Mam tego pierwszej generacji i nie żałuje, że go kupiłem. Mam pieska z duża ilością sierści i jeśli chodzi o panele, płytki (twardą powierzchnie) to śmiga aż miło. Mam tez dywan z włosiem około 2cm i tutaj tez sobie naprawdę dobrze radzi. Ostatnio zmieniałem mieszkanie i byłem ciekawy jak będzie wyglądało mapowanie innego mieszkania, które ma inny układ. Tutaj tez pozytywnie zaskoczony byłem bo bez problemu nowe mapowanie zrobił i pięknie odkurzył. Co do obijania się o ściany i inne przeszkody to czasami mu się zdarzyło, ale to głównie jak już coś przesunąłem np. Stolik i nie miał go na mapie wcześniej. Apka bardzo fajnie działa dodatkowo. Jak go kupisz to na pewno będzie zadowolony niestety co do porównania do iLife A8 nie pomogę, bo nie miałem go nigdy.Przy poprzednim mieszkaniu przy powierzchni czyszczonej i w tym około 28m2 bateria schodziła w granicach 25-30% tylko Kwestia tego jak długo robi. U mnie to był czas tez w okolicach trochę poniżej 30min.


Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Przekonałeś mnie. Gdzie kupić? Majfriend czy polecasz jakiś polski sklep? To ten odkurzacz ze zdjecia, tak?
2888473-z45le.jpg
markow27/09/2019 12:50

[Obrazek] Powiedziałbym, że słabo. Łapią ludzi na duże obniżki ceny.


Podzielisz się jak sprawdzasz historie cen?
xadoxon27/09/2019 14:03

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Przekonałeś mnie. Gdzie kupić? Majfriend c …Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Przekonałeś mnie. Gdzie kupić? Majfriend czy polecasz jakiś polski sklep? To ten odkurzacz ze zdjecia, tak?[Obrazek]


Nie ma problemu. Jak kupiłam w Euro RTV AGD już dłuższy czas temu. Może dlatego, ze nie mam przekonania do zagranicznych sklepów i zawsze boje się o przesyłkę.
Hadegard27/09/2019 14:06

Podzielisz się jak sprawdzasz historie cen?Opera + dodatek AliTools
Obecnie cena US $77.70
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Hadegard. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst