Pulsometr Bluetooth z elastycznym pasem za 69zł @ Biedronka
11°Zakończono

Pulsometr Bluetooth z elastycznym pasem za 69zł @ Biedronka

Pepper 7
maj 20. 2015
W najnowszej ofercie sklepów Biedronka, skierowanej do biegaczy zakupimy pulsometr Bluetooth z elastycznym pasem za 69zł.

Podobne, markowe urządzenia to koszt kilkuset złotych!

Funkcje:
  • przesyła informacje o pracy serca do dowolnego urządzenia wyposażonego w funkcję Bluetooth 4.0 (smartfon, tablet, urządzenia w klubach fitness)
  • miękki pas piersiowy idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, umożliwiając pomiar tętna przy zachowaniu pełnego komfortu użytkowania
  • regulowana długość pasa: 36 - 56 cm
  • kompatybilny m.in. z aplikacjami iSport Fitness, iSport, Endomondo

7 Komentarzy

Zwykly chłam, nie dziala. Ciagle traci zasieg. Nie pakowac sie w to.

Autor Pepper

@JasiuPasiu Jak to problem sprzętowy, idź do sklepu i wymienią Ci od ręki na nową sztukę. Na pewno masz bluetooth 4.0 i androida przynajmniej 4.3? W innym wypadku mogą być problemu. Dodatkowo, może tracić zasięg, jeśli masz ustawiony np. tryb oszczędzania energii w telefonie, przez co bluetooth jest wyłączany przy blokadzie ekranu.

Nie oszukujmy się też, że nie jest to Polar za 250zł

Android 5.0.2, blue 4.0, oszczedzanie zawsze wylaczone. Pulsometr oddany.

No nie jest polarem, ale fajnie byloby jakby swoja podstawowa funkcje spelnial ;P, jeszcze ten rozmiar paska 56cm .. na jakis szkieletorow.

Ciekawostka - na pudełku piszą wyraźnie, że współpracuje z DOWOLNYM urządzeniem z BT 4.0 i dla przykładu podają iOS i Androida - ani słowa o Windows Phone. Dopiero w instrukcji, po rozpakowaniu okazuje się, że jest napisane jak wół - NIE OBSŁUGUJE URZADZEŃ Z WINDOWS PHONE. Tak więc, kupiony, rozpakowany w domu, przeczytana instrukcja, zwrócony do sklepu na niezgodność opisu w sklepie (tj. na pudełku) ze stanem faktycznym. Dobrze, że do Biedry mam tylko 3km.

Ma ktoś jeszcze ten czujnik? Działa to bezproblemowo? Proszę o opinię.
Miałem kiedyś podobny z promocji LIDLa i musiałem oddać - miał objawy podobne jak w pierwszym poście.

Działa z androidem i ios, sprawdzony na IPhone 4s,oraz huawei ascend P7, odczyt porównamy z ciśnieniomierzem, 71 be 71 do 73, dla mnie ok

Nie działa na Androidzie, nie działa na iPhone 4s, za to na Lumii 925 na Windows Phone działa wyśmienicie :
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy