Pulsometr Bluetooth 4.0 - BIEDRONKA
70°Zakończono

Pulsometr Bluetooth 4.0 - BIEDRONKA

16
lis 2. 2015
Możliwe , że jest to lokalna promocja (nie mam możliwości sprawdzenia).
Pulsometr Bluetooth przeceniony z 69,00 zł na 28,00 zł.

Sam kupiłem w drodze do pracy - nie zdążyłem jeszcze przetestować lecz wydaje się OK... 12284.jpg
OPIS
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
Pepper
@Emano Przeceny są chyba w systemie, więc jeśli gdzieś pulsometr jest dostępny - to właśnie w takiej cenie
Mam i polecam. A cena globalna tylko że dostępność lokalna
Znaczy można go jakoś podłączyć do telefonu ?
Roswelllis 2. 2015

Znaczy można go jakoś podłączyć do telefonu ?Jeżeli nie masz Windows Phone to tak. Jak się tylko pojawiły ze 3 czy 4 miechy temu, nabyłem go w Biedrze, bo na opakowaniu jest napisane, że współpracuje ze WSZYSTKIMI urządzeniami z BT 4.0. Dopiero w domu, po otwarciu i wyjęciu instrukcji, w niej przeczytałem, że nie działa z Windows Phone. Zwróciłem bez problemu.
@Budniu dzięki, mam androida więc powinno być ok, jeśli będzie u mnie dostępny to chętnie go sobie kupię
Szukajcie w Biedronkach, które mają status Biedronki wyprzedażowej.
@Roswell ważna uwaga: opaska nie ma włącznika. Zaczyna działać po założeniu na klatkę piersiową. Dopiero wtedy będzie widzialna dla aplikacji.
@fanfarek gdzie to sprawdzić?
Np w endomondo w ustawieniach, akcesoria i wybierasz czy bluetooth czy ant+ ( czy jakoś tak). Niezła apka to wg mnie też Pulsometr.
fanfareklis 2. 2015

Szukajcie w Biedronkach, które mają status Biedronki wyprzedażowej.A jak to sprawdzić?
Roswelllis 2. 2015

@Budniu dzięki, mam androida więc powinno być ok, jeśli będzie u mnie dost …@Budniu dzięki, mam androida więc powinno być ok, jeśli będzie u mnie dostępny to chętnie go sobie kupięW zasadzie to zawsze możesz oddać, ale tak tylko lojalnie uprzedzam, że te opaski to nie są Bluetooth 4.0 a Bluetooth Smart (zwany również Bluetooth Low Energy) - ot taka podgrupa standardu BT 4.0. Nie każdy telefon to wspiera, ale w miarę nowe powinny z tym śmiagać. I nie paruje się tego przez ustawienia, tylko bezpośrednio w aplikacji.

A opaski są takie sobie. Ja używam i sobie chwalę, ale ludzie generalnie narzekają na słabą dokładność lub dziury w wykresach. Z drugiej strony - za mniej niż 50 zł to i tak spoko.
byłem w 3 w Poznaniu i brak opaski, szkoda że nie idzie sprawdzić gdzie je mają
@matti05@Konrad trzeba zapytać pracownika lub najlepiej kierowniczkę, gdzie trafiaja w waszej okolicy resztki na wyprzedaż. Na ogół są to największe Biedronki w okolicy.
W instrukcji jest napisane ze trzeba zwilzyc 2 czujniki zeby zaczela dzialac, pozniej wystarczy poszukac przez bluetooth. Kupilem za 69zl jakis cxas temu - posiadam nexus 5 i bez problemowe dzialanie - i wbrew plotkom nie zrywa zadnych pomiarow.
Żaden pulsometr tego typu nie działa, jeśli elektrody nie są wilgotne, bo nie ma wtedy przewodzenia. Ja mam Sigmę i puls pokazuje się tylko, gdy jestem "mokry" albo poślinię elektrody. Przecież to jest sprzęt sportowy, a nie do szachów ani chodzenia po mieście, jednak niektorzy jak widać tego nie rozumieją.
Pytanie, działa komuś ten pulsometr z Androidem 5.0 i wyżej? Kupiłem jakiś czas temu taki pulsometr w Biedronce i z Kit Katem śmigał bez problemu, natomiast po aktualizacji softu w telefonie jest bezużyteczny..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy