Niestety, ta okazja już wygasła
Pulsoksymetr i monitor tętna na palec za $12.11 lub $11.27 bez dzwięku
62° Zakończono

Pulsoksymetr i monitor tętna na palec za $12.11 lub $11.27 bez dzwięku

48,98zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
12
maj 26.Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Po kuponie za $12.11 w przypadku droższego modelu lub $11.27 w przypadku koloru niebieskiego bez dzwięku. Używamy promo-kodu: COUPON4001

Funkcje:
- Materiał: ABS
- Dokładnie określ swoje SpO2 (poziomy nasycenia tlenem krwi), częstość i siłę tętna i wyświetlaj je wygodnie na dużym cyfrowym wyświetlaczu LED
- Mały rozmiar, lekki i wygodny do przenoszenia
- Dla entuzjastów sportu, takich jak wspinacze górscy, narciarze, rowerzyści lub każdy zainteresowany pomiarem SpO2 i tętna.
- Ten produkt jest odpowiedni dla szpitala, baru tlenowego, zdrowia sportowego (używanie ich przed lub po sporcie, nie zaleca się używania ich podczas ruchu), opieki zdrowotnej w społeczności itp.
- Wymagania dotyczące zasilania: Dwie baterie alkaliczne AAA (brak w zestawie)

Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Od pewnego czasu czaję się na takie cuś. Ktoś się wypowie co do jakości/opłacalności?
none26/05/2020 18:24

Od pewnego czasu czaję się na takie cuś. Ktoś się wypowie co do jako …Od pewnego czasu czaję się na takie cuś. Ktoś się wypowie co do jakości/opłacalności?


Właśnie, coś to warte?
Już nie ma kuponów
Ostatnio mogłem poużywać przez chwilę. Działało i dawało odczyty myślę, że zgodne z prawdą. W tej cenie raczej się nie zawiedziecie.
Pamiętam jak ktoś wpadł że tym można sprawdzać czy ma się koronawirusa. Na allegro ceny poszły do góry w ciągu paru godzin.
Ja się załapałem na niższą cenę
Hmmm w poradni pulmonologicznej to widziałem po ok 60 zł, więc w tej cenie z Chin to tak średnio.
To pulsoksymetr. Mierzy "ilość" hemoglobiny utlenowanej. Z aliexpress ostatnio wszystko oclone i opodatkowane. Kupiłem elektronikę małą za około 900 zł. Przyszło mi z agencji celnej opłat za ponad 300. Ostatni raz zamówiłem u Chinoli. Może trafiłem nieszczęśliwie ale facet z agencji mi powiedział , że teraz praktycznie wszystkie przesyłki clą i podatkują. Przestało się opłacać. Skłamać , to przestępstwo celne. Dodatkowo podpisuje się oświadczenie i jak im się coś nie zgadza to prześwietlają towar. Ewentualnie otwierają paczkę. Dla mnie to było totalne zaskoczenie.
Może nie mam doświadczenia w zamawianiu z Chin ? Chciałem normalnie, po ludzku, bez kombinacji.
ZZ_202026/05/2020 23:49

To pulsoksymetr. Mierzy "ilość" hemoglobiny utlenowanej. Z aliexpress o …To pulsoksymetr. Mierzy "ilość" hemoglobiny utlenowanej. Z aliexpress ostatnio wszystko oclone i opodatkowane. Kupiłem elektronikę małą za około 900 zł. Przyszło mi z agencji celnej opłat za ponad 300. Ostatni raz zamówiłem u Chinoli. Może trafiłem nieszczęśliwie ale facet z agencji mi powiedział , że teraz praktycznie wszystkie przesyłki clą i podatkują. Przestało się opłacać. Skłamać , to przestępstwo celne. Dodatkowo podpisuje się oświadczenie i jak im się coś nie zgadza to prześwietlają towar. Ewentualnie otwierają paczkę. Dla mnie to było totalne zaskoczenie. Może nie mam doświadczenia w zamawianiu z Chin ? Chciałem normalnie, po ludzku, bez kombinacji.


Prawilny rząd zbiera pieniądza na transfery socjalne.
A słyszeliście o profesorze Butejko, który twierdził, że nasza krew jest zwykle wystarczająco natleniona, ale brak CO2 (dwutlenku węgla, poprzez nadmierne oddychanie i wydychanie go) powoduje, że krew nie oddaje sprawnie tlenu do komórek (efekt Bohra), gdzie jest najbardziej potrzebny?
W takim wypadku nie bardzo jest sens mierzyć natlenienie samej krwi, a trzeba by jakoś zmierzyć poziom natlenienia komórek... ale chyba się nie da :-)
Ponownie pojawiły się kody zniżkowe!
Czy ktoś już odebrał przrsyłkę?
Pulsoxymetr dotarł do mnie 19.06, w jednej paczce z 3 innymi przesyłkami!!! Dopiero dziś mam możliwość sprawdzenia tego "cuda", gdyż właśnie wróciłem z urlopu. Jest w kolorze czarnym, wartości wyświetlane w kolorze niebieskim, a nie jak w ogłoszeniu białym. Wolałbym w białym, ale to nie najważniejsze, bo najistotniejsze to wiarygodność wskazań. Niestety, te budzą moje ogromne wątpliwości. Będę musiał to porównać z innym używanym przez służbę zdrowia. Początki były trudne, bo włączył się normalnie, a potem były z tym problemy. Teraz chyba jest ok. Do tego jest możliwość zmiany orientacji (wszystkie 4). Niestety nie potrafię wejść do menu. Instrukcja, jeżeli można to tak nazwać, niczego nie wnosi, bo niby napisana w języku angielskim, to niczego nie można się z niej dowiedzieć. Nie wiem kto to pisał? Może ktoś wie jak wejść w menu i podzieli się?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst