Niestety, ta okazja już wygasła
Gra planszowa Pulsar 2849
49° Zakończono

Gra planszowa Pulsar 2849

72,99zł79zł-8%Empik Okazje
9
lis 25. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z darmową dostawą do salonu - aktualnie najtańsza oferta. Bardzo przyjemna gra, jedna z moich ulubionych. Wg mnie bardzo się opłaca, tym bardziej za taką ilość elementów. Swoją drogą zwróćcie uwagę czy zmieści się Wam ona na stole

Opis ze strony Empik:
Gra w ciekawy sposób wykorzystuje element losowy - gracze każdorazowo muszą rozważyć, czy wzięcie danej kości jest rzeczywiście opłacalne. Podejmowanie decyzji podlega różnym zmiennym, przez co wymaga od graczy stałego skupienia i analizy sytuacji. Ponadto zmienny układ początkowy i duża liczba elementów sprawiają, że w grze mamy wiele dróg do zwycięstwa, a poszczególne partie są bardzo zróżnicowane. Jest to gra z kategorii tych cięższych, która zadowoli wytrawnych graczy i wciągnie ich na wiele godzin.

boardgamegeek.com/boa…849
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Co to za moda ostatnio, żeby cenę regularną z d*py wpisywać? Że Empik tak sobie napisał to nie znaczy, że tyle na tej okazji zyskam, bo od pół roku cena gry nie przekroczyła 80PLN.
3239744-MQOwh.jpgJak dla mnie żadna okazja.
karkalim8425/11/2019 13:17

Co to za moda ostatnio, żeby cenę regularną z d*py wpisywać? Że Empik tak s …Co to za moda ostatnio, żeby cenę regularną z d*py wpisywać? Że Empik tak sobie napisał to nie znaczy, że tyle na tej okazji zyskam, bo od pół roku cena gry nie przekroczyła 80PLN.[Obrazek] Jak dla mnie żadna okazja.Proszę bardzo, zmieniłem A ja osobiście uważam, że jest to okazja, bo chociaż mogę sobie grę odebrać w Empiku i nie płacić za przesyłkę - już pomijając to "najniższa cena w historii" widoczne na Twoim screenie
Edytowane przez: "Domioku" lis 25. 2019
Domioku25/11/2019 13:27

Proszę bardzo, zmieniłem A ja osobiście uważam, że jest to okazja, bo c …Proszę bardzo, zmieniłem A ja osobiście uważam, że jest to okazja, bo chociaż mogę sobie grę odebrać w Empiku i nie płacić za przesyłkę - już pomijając to "najniższa cena w historii" widoczne na Twoim screenie


To trzeba tak w opisie napisać, że nigdy taniej nie było i tyle. Wiem, że i tak większość pewnie nie czyta opisów tylko patrzy czy są plusy, czy minusy i tak sami tak też oceniają.
Teraz przynajmniej wiadomo, czy komuś się opłaca za te kilka złotych taniej zamówić z odbiorem osobistym czy jednak, np. za paliwo więcej wyjdzie, bo ja sam mam do najbliższego empiku 20km, a premium u nich to żart
Za szybkie poprawienie "+", bo rzeczywiście taniej nie było.
karkalim8425/11/2019 13:33

To trzeba tak w opisie napisać, że nigdy taniej nie było i tyle. Wiem, że i …To trzeba tak w opisie napisać, że nigdy taniej nie było i tyle. Wiem, że i tak większość pewnie nie czyta opisów tylko patrzy czy są plusy, czy minusy i tak sami tak też oceniają. Teraz przynajmniej wiadomo, czy komuś się opłaca za te kilka złotych taniej zamówić z odbiorem osobistym czy jednak, np. za paliwo więcej wyjdzie, bo ja sam mam do najbliższego empiku 20km, a premium u nich to żart :)Za szybkie poprawienie "+", bo rzeczywiście taniej nie było.


Bylo taniej. Po 72.80 bez wysylki
8%? śmieszne rzeczy.
Zaiste cena przednia, tylko że przez pół roku taka była (niedawno została podniesiona). Ciekaw jestem czy będzie jeszcze większa obniżka.
@karkalim84 co to za apka, której screen wrzuciłeś z historią cenową?
grajko26/11/2019 20:21

@karkalim84 co to za apka, której screen wrzuciłeś z historią cenową?


Na Ceneo, jeśli się zalogujesz, masz taką możliwość. Screen jest z ich aplikacji mobilnej. Pod ofertami cenowymi danego produktu jest "historia cen" i to jest właśnie to.
@karkalim84 dzięki, zainstalowałem 🔥
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst