Pudełkowy World of Warcraft Warlords of Draenor! 49% taniej !!!
38°Zakończono

Pudełkowy World of Warcraft Warlords of Draenor! 49% taniej !!!

1
gru 6. 2015
Doskonała okazja, w połączeniu z przecenionym Battle-chestem można wkroczyć do świata Azeroth już za niecałe 79zł (WoW Battlechest 29zł również w Media Expert)

Normalna cena wersji pudełkowej to 149zł !!!

Gra PC World of Warcraft Warlords of Draenor:

Warlords of Draenor to kolejne rozszerzenie do bardzo popularnej gry MMO sukcesywnie rozwijanej przez firmę Blizzard Entertainment.

Zgodnie z nazwą dodatek Warlords of Draenor wprowadza do gry World of Warcraft zupełnie nową lokację, Draenor, gdzie gracze stawią czoła wielu potężnym bohaterom, takim jak Grommasz Piekłorycz, Czarnoręki oraz Ner''zhul, biorąc udział w konflikcie pomiędzy klanami orków a wojownikami draenei.

Eksplorując świat gry World of Warcraft: Warlords of Draenor odwiedzimy równiny, na których stoczono niejedną bitwę, trafimy do dżungli, a także w wiele innych, niebezpiecznych i zarazem charakterystycznych miejsc. Ojczyzna orków i draenei to miejsce wyjątkowo surowe i dzikie, a zarazem nieprzyjazne. Tylko od nas zależy, czy uda nam się znaleźć w nim sojuszników i pokonać Żelazną Hordę.

World of Warcraft: Warlords of Draenor oferuje możliwość stworzenia własnej warowni. Podczas gry zajmujemy się rozbudowywaniem twierdzy, możemy również przyjąć do swojej drużyny postacie niezależne. Ale to nie wszystko! Mieszkający w garnizonie nasi towarzysze, jeśli zechcemy, wyruszą na misje lub zajmą się gromadzeniem surowców.

World of Warcraft: Warlords of Draenor zawiera nowe modele graficzne dla postaci i nowe animacje, dzięki którym oprawa graficzna opisywanego rozszerzenia prezentuje się znacznie lepiej niż w poprzednich dodatkach


13806.jpg

1 Komentarz

na cdp.pl jest za tyle samo z dostawą za free
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst