154°
Zakończono
Pudełkowe gry na PS4 od 45zł + darmowa dostawa @ Zavvi
Pudełkowe gry na PS4 od 45zł + darmowa dostawa @ Zavvi

Pudełkowe gry na PS4 od 45zł + darmowa dostawa @ Zavvi

admin
W holenderskim Zavvi przecena na pudełkowe wersję gier na konsolę PS4. Najtańsze tytuły zaczynają się od ~ 45zł, a dostawa do Polski będzie bezpłatna. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z kodu: WELKOM, aby otrzymać dodatkowe 10% zniżki.

Przykładowe oferty:

8 Komentarzy

FF XV z kodem WELKOM kosztuje tam na złotówki 180 (41.39€), a u nas w sklepach w Polsce 240-260. Po raz kolejny okazuje się jak na nowych tytułach nas w Polsce doją..

W sumie nawet w angielskim base bez żadnego kodu gra kosztuje 34.99GBP (178 zł), z wysyłką do Polski 188 zł.
Edytowane przez: "Felix88" wrz 16. 2016

Felix8836 min

FF XV z kodem WELKOM kosztuje tam na złotówki 180 (41.39€), a u nas w sklepach w Polsce 240-260. Po raz kolejny okazuje się jak na nowych tytułach nas w Polsce doją..W sumie nawet w angielskim base bez żadnego kodu gra kosztuje 34.99GBP (178 zł), z wysyłką do Polski 188 zł.Sklepy w Polsce mają marżę na poziomie 10zł. Doją dystrybutorzy, którzy zapewne to robią dlatego że takiej gry sprzedadzą może 50tys sztuk, a w uk sprzedadzą 500tys. Nawet przy wyższych zarobkach pracowników mogą zaoferować grę w hurcie z niższą marżą.

Stąd taki efekt. Jest drogo bo ludzie nie kupują, a ludzie nie kupują bo jest drogo

baltazar317 min

Sklepy w Polsce mają marżę na poziomie 10zł. Doją dystrybutorzy, którzy zapewne to robią dlatego że takiej gry sprzedadzą może 50tys sztuk, a w uk sprzedadzą 500tys. Nawet przy wyższych zarobkach pracowników mogą zaoferować grę w hurcie z niższą marżą. Stąd taki efekt. Jest drogo bo ludzie nie kupują, a ludzie nie kupują bo jest drogo


No ale właśnie to koło jest chore, bo pomijam już kwestie, że w Anglii zakup takiej gry za np. 40 GBP nie jest odczuwalny znacząco dla portfela, a zakup w Polsce za odpowiednik tego 40 GBP (203 zł) już dość mocno się odbija na pensji. To inna kwestia, na którą tutaj nie mamy wpływu.

Natomiast jeśli jeszcze dodatkowo mamy ten tytuł w Polsce nawet o 1/4 drożej, to już jest chore i ciężko się nawet dziwić, ze sprzedaż w Polsce jest niska.:/

Tym bardziej, że jest to tytuł po angielsku, nie wiem nawet czy planują polską okładkę dać czy nie, nie mógłbym być bardziej obojętny na napisy na okładce, ale jeśli 3x A, to nawet nie ma co mówić o JAKIEJKOLWIEK różnicy w zawartości i wówczas pewnie część osób zakupi grę w Anglii.
Edytowane przez: "Felix88" wrz 16. 2016

Felix882 godz., 22 min

No ale właśnie to koło jest chore, bo pomijam już kwestie, że w Anglii zakup takiej gry za np. 40 GBP nie jest odczuwalny znacząco dla portfela, a zakup w Polsce za odpowiednik tego 40 GBP (203 zł) już dość mocno się odbija na pensji. To inna kwestia, na którą tutaj nie mamy wpływu.Natomiast jeśli jeszcze dodatkowo mamy ten tytuł w Polsce nawet o 1/4 drożej, to już jest chore i ciężko się nawet dziwić, ze sprzedaż w Polsce jest niska.:/ Tym bardziej, że jest to tytuł po angielsku, nie wiem nawet czy planują polską okładkę dać czy nie, nie mógłbym być bardziej obojętny na napisy na okładce, ale jeśli 3x A, to nawet nie ma co mówić o JAKIEJKOLWIEK różnicy w zawartości i wówczas pewnie część osób zakupi grę w Anglii.ok, w pełni cię rozumiem, ale te ceny są zawsze wybrane spośród najlepszych. Jeżeli weźmie się cenę standard nowej gry, to jest ona wyższa w UK niż w PL. Np powyższy przykład FF XV w Game (który jest tani) kosztuje 45F u nas 225-230zł - podobnie, ale jak się weźmie gry Nintendo to w Polsce ceny są o wiele niższe - wystarczy spojrzeć na Super Smash Bros Wii U. Forza horizon 3 kupisz w Game za 42F u nas 198zł, więc taniej. Różnice nie są duże, ale 20zł w kieszeni zostaje.

Felix8810 godz., 17 min

No ale właśnie to koło jest chore, bo pomijam już kwestie, że w Anglii zakup takiej gry za np. 40 GBP nie jest odczuwalny znacząco dla portfela, a zakup w Polsce za odpowiednik tego 40 GBP (203 zł) już dość mocno się odbija na pensji. To inna kwestia, na którą tutaj nie mamy wpływu.Natomiast jeśli jeszcze dodatkowo mamy ten tytuł w Polsce nawet o 1/4 drożej, to już jest chore i ciężko się nawet dziwić, ze sprzedaż w Polsce jest niska.:/ Tym bardziej, że jest to tytuł po angielsku, nie wiem nawet czy planują polską okładkę dać czy nie, nie mógłbym być bardziej obojętny na napisy na okładce, ale jeśli 3x A, to nawet nie ma co mówić o JAKIEJKOLWIEK różnicy w zawartości i wówczas pewnie część osób zakupi grę w Anglii.Czyli powtarza się historia jak kiedyś z kasetami magnetofonowymi - cena musiała być wysoka by nie było re-eksportu do Niemiec.

Mordor GOTY na Amazonie UK w praktycznie takiej samej cenie i to już od długiego czasu. Na resztę nie patrzyłem, ale Zavvi już od dawna przestał być atrakcyjny cenowo. Kiedyś brałem praktycznie każdą grę bo były prawie, że 2x tańsze. Teraz ceny mają takie jak wszędzie i jeszcze zrezygnowali z programu lojalnościowego.

Czesc czy zamawiajac te gry z tego sklepu bede je miał po polsku Dying Light: Enhanced Edition i Batman: Arkham Knight
Edytowane przez: "ernestc" wrz 19. 2016

Autor admin

ernestc1 godz., 29 min

Czesc czy zamawiajac te gry z tego sklepu bede je miał po polsku Dying Light: Enhanced Edition i Batman: Arkham Knight


Raczej nie, w Zavvi większość tytułów to brytyjskie dystrybucje (chyba, że gra ma oryginalnie zaimplementowany polski).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst