Pudełko na kółkach za 21,99zł @ Biedronka
114°Zakończono

Pudełko na kółkach za 21,99zł @ Biedronka

Pepper 2
wrz 5. 2016
W Biedronce od dziś (05.09) w sprzedaży pudełko na kółkach z pokrywą za 21,99zł.
Do wyboru 3 rodzaje:
  • kufer: 58x37x31 cm, poj. 44 l
  • skrzynia: 58x37x40 cm, poj. 60 l
  • skrzynia: 58x37x31 cm, poj. 44 l

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

2 Komentarze

Te pudełka są zrobione z wyjatkowo nieodpornego plastiku. Bardzo łamliwego, gdy juz sie połamią to ostre krawędzie sa w stanie pokaleczyc dziecko. Zakladam, ze Zorka podaje swoje przedruki z reklamówek dla wszelkiej masci rodziców. Jestem jednym z nich i odradzam tą "okazję", bo mam (a własciwie miałem) te pudła i jest to okazja, ale chyba żeby pokaleczyc się albo dziecko.
Podawanie pojemnosci jest tu bez sensu, bo tych pojemników nie da rady zaladowac do takiej pojemnosci , wlasnie ze względu na jakosc plastiku. No chyba , że będzie to litraz złożony z waty albo powietrza.
Edytowane przez: "babazbroda" wrz 5. 2016

babazbrodaWrz 5.

Te pudełka są zrobione z wyjatkowo nieodpornego plastiku. Bardzo łamliwego, gdy juz sie połamią to ostre krawędzie sa w stanie pokaleczyc dziecko. Zakladam, ze Zorka podaje swoje przedruki z reklamówek dla wszelkiej masci rodziców. Jestem jednym z nich i odradzam tą "okazję", bo mam (a własciwie miałem) te pudła i jest to okazja, ale chyba żeby pokaleczyc się albo dziecko. Podawanie pojemnosci jest tu bez sensu, bo tych pojemników nie da rady zaladowac do takiej pojemnosci , wlasnie ze względu na jakosc plastiku. No chyba , że będzie to litraz złożony z waty albo powietrza.


Potwierdzam kufer jest ze słabego plastiku i nie jest za bardzo odporny na uderzenia.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst