114°
Zakończono
Pudełko na kółkach za 21,99zł @ Biedronka
2 Komentarze

Te pudełka są zrobione z wyjatkowo nieodpornego plastiku. Bardzo łamliwego, gdy juz sie połamią to ostre krawędzie sa w stanie pokaleczyc dziecko. Zakladam, ze Zorka podaje swoje przedruki z reklamówek dla wszelkiej masci rodziców. Jestem jednym z nich i odradzam tą "okazję", bo mam (a własciwie miałem) te pudła i jest to okazja, ale chyba żeby pokaleczyc się albo dziecko.
Podawanie pojemnosci jest tu bez sensu, bo tych pojemników nie da rady zaladowac do takiej pojemnosci , wlasnie ze względu na jakosc plastiku. No chyba , że będzie to litraz złożony z waty albo powietrza.
Edytowane przez: "babazbroda" wrz 5. 2016

babazbrodaWrz 5.

Te pudełka są zrobione z wyjatkowo nieodpornego plastiku. Bardzo łamliwego, gdy juz sie połamią to ostre krawędzie sa w stanie pokaleczyc dziecko. Zakladam, ze Zorka podaje swoje przedruki z reklamówek dla wszelkiej masci rodziców. Jestem jednym z nich i odradzam tą "okazję", bo mam (a własciwie miałem) te pudła i jest to okazja, ale chyba żeby pokaleczyc się albo dziecko. Podawanie pojemnosci jest tu bez sensu, bo tych pojemników nie da rady zaladowac do takiej pojemnosci , wlasnie ze względu na jakosc plastiku. No chyba , że będzie to litraz złożony z waty albo powietrza.


Potwierdzam kufer jest ze słabego plastiku i nie jest za bardzo odporny na uderzenia.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst