ptasie mleczko z Netto
58°Zakończono

ptasie mleczko z Netto

4
lut 12. 2016
W aktualnej gazetce Netto dostępne jest czekoladowe ptasie mleczko w promocyjnej cenie 4,99 zł. Pudełko tego smakołyku waży 500 g, więc więcej niż bardziej znane ptasie mleczko od Milki (330 g) lub od Wedla (420 g). Sam jeszcze nie próbowałem, ale za taką cenę chyba się skuszę i dokonam zakupu Kupiłem kiedyś tanie ptasie mleczko firmy Miś w Kauflandzie, ale nie było dobre. Mleczko Choc'n joy też jest tanie, ale mam nadzieję, że smaczniejsze.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
próbował ktoś ?
Może się czepiam ale Ptasie Mleczko jest tylko jedno i ja tu takiego w promocji nie widzę.

"Od 2006 r. Cadbury Wedel dokonywał zgłoszenia do Urzędu Patentowego RP słownego znaku towarowego „Ptasie Mleczko”. Po 8 latach, 30 czerwca 2014 r. znak ten ostatecznie został zarejestrowany pod nr 266762"

Nie wypada porównywać jakościowo tego typu produktów do Wedla. Choć np. Milka jest dobra ale Ptasim Mleczkiem nie jest:p Co nie zmienia faktu że to wszystko kopia i próba zarobienia na pomyśle Wedla.
Patent patentem do języka potocznego weszło i nie wyjdzie.. Tak jak np adidasy :P producent nie stosuje nazwy więc jest ok a jeśli chodzi o ptasie mleczko to np wolę Otmuchowskie a milka to już zupełnie inny wytwór który choć dobry to wolę wcześniej wspomniane
eadelut 12. 2016

Może się czepiam ale Ptasie Mleczko jest tylko jedno i ja tu takiego w p …Może się czepiam ale Ptasie Mleczko jest tylko jedno i ja tu takiego w promocji nie widzę."Od 2006 r. Cadbury Wedel dokonywał zgłoszenia do Urzędu Patentowego RP słownego znaku towarowego „Ptasie Mleczko”. Po 8 latach, 30 czerwca 2014 r. znak ten ostatecznie został zarejestrowany pod nr 266762"Nie wypada porównywać jakościowo tego typu produktów do Wedla. Choć np. Milka jest dobra ale Ptasim Mleczkiem nie jest:p Co nie zmienia faktu że to wszystko kopia i próba zarobienia na pomyśle Wedla.


Może się czepiam, ale moja mama dała mi przed chwilą patent przez telefon, że od jakiegoś czasu Wedel jej nie smakuje, już nie mówiąc o tym, że te pudełka milka i wedel robią dziwne, jak można robić społeczeństwo w ciula dając 330g z pierwotnych 500g (milka), nie wiem jak ma wedel, ale założę się, że podobnie (350g?). Na stronie nie ma ani słowa o gramach

Tak czy siak też macie swoje promo, I bardzo dobrze. Pozytywnie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy