Ptasie mleczko Tesco Rybnik
772°Zakończono

Ptasie mleczko Tesco Rybnik

10
sie 16. 2017
od 3-4 zł za paczkę.różne rodzaje i smaki
no ale wiadomo krótka data-przeważnie do końca sierpnia

10 Komentarzy

Chyba alpejskie, które wg mnie obok ptasiego nawet nie przelatywało

Autor

jaskolczegniazdo14 min

Chyba alpejskie, które wg mnie obok ptasiego nawet nie przelatywałoWedlowskiego tez było całkiem sporo,ja wzięłam akurat te, i takie dodałam zdjęcie330857-ppTNf.jpg

Które Tesco? Na Żorskiej?

jaskolczegniazdo5 godz., 6 min

Chyba alpejskie, które wg mnie obok ptasiego nawet nie przelatywało

Tak samo jak dzisiejsze Ptasie Mleczko, już od kilku lat, zamiast latać czołga się po ziemi.
Nie wiem co tam się stało, ale z mojego ulubionego łakocia stało się prawie niejadalne.

Niestety, każde dzisiejsze ptasie mleczko jest bardzo niezdrowe. Oleje palmowe. Syropy glukozowo frukrozowe utwardzacze gumy ... Syf i jeszcze raz syf. 3 PLN tyle zapewne kosztuje to w hurcie... Więc ile w produkcji?

MrBre30 min

Niestety, każde dzisiejsze ptasie mleczko jest bardzo niezdrowe. Oleje …Niestety, każde dzisiejsze ptasie mleczko jest bardzo niezdrowe. Oleje palmowe. Syropy glukozowo frukrozowe utwardzacze gumy ... Syf i jeszcze raz syf. 3 PLN tyle zapewne kosztuje to w hurcie... Więc ile w produkcji?


Akurat ptasie nie ma w sobie oleju palmowego tylko tłuszcz kakaowy i mleczny oraz masło. Kiedyś w składzie był syrop skrobiowy dziś glukozowo- fruktozowy, rzeczywiście nie najzdrowsze ale nie widzę większej różnicy, każdy cukier prosty dobrze nie robi.. kiedyś była kuwertura, dziś to jednak czekolada. I zamiast etylowaniliny dziś dają naturalny aromat waniliowy rzeczywiście skład jest bogatszy w jakiś tam konserwant ale nie demonizujmy jak się zje raz na jakiś czas.
Edytowane przez: "jaskolczegniazdo" sie 17. 2017

jaskolczegniazdo2 godz., 17 min

Akurat ptasie nie ma w sobie oleju palmowego tylko tłuszcz kakaowy i …Akurat ptasie nie ma w sobie oleju palmowego tylko tłuszcz kakaowy i mleczny oraz masło. Kiedyś w składzie był syrop skrobiowy dziś glukozowo- fruktozowy, rzeczywiście nie najzdrowsze ale nie widzę większej różnicy, każdy cukier prosty dobrze nie robi.. kiedyś była kuwertura, dziś to jednak czekolada. I zamiast etylowaniliny dziś dają naturalny aromat waniliowy rzeczywiście skład jest bogatszy w jakiś tam konserwant ale nie demonizujmy jak się zje raz na jakiś czas.


Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci smaczenego - Raz w Czas oczywiście. Ja tam wolę kupić marchewki za 3 PLN albo coś innego co wyrosło a nie wyprodukowali.

MrBre1 godz., 28 min

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci smaczenego - Raz w Czas o …Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci smaczenego - Raz w Czas oczywiście. Ja tam wolę kupić marchewki za 3 PLN albo coś innego co wyrosło a nie wyprodukowali.


Dzięki, nawzajem, oby nie na raz te półtora kg marchewek bo dłuższe spożywanie dużej ilości marchewek strasznie obciąża wątrobę i prowadzi do żółtaczki karotenowej

W T.G. cena 4,60PLN
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy