Niestety, ta okazja już wygasła
Psi Patrol: Rusza do akcji! - Xbox One (wersja cyfrowa) Ms store Brazylia
391° Zakończono

Psi Patrol: Rusza do akcji! - Xbox One (wersja cyfrowa) Ms store Brazylia

28,20złMicrosoft Okazje
22
391° Zakończono
Psi Patrol: Rusza do akcji! - Xbox One (wersja cyfrowa) Ms store Brazylia
paź 13. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W grze przejmujemy kontrolę nad tytułowym Psim Patrolem, w którego skład wchodzą: Chase, Marshall, Rubble, Skye, Rocky, Zuma, Everest oraz Tracker; przewodzi im dziesięcioletni chłopiec Ryder. Nasi podopieczni biorą udział w rozmaitych misjach ratunkowych, stawiając czoła problemom, z jakimi borykają się mieszkańcy Zatoki Przygód. Na grę składa się szesnaście misji ratunkowych, a na każdą z nich możemy zabrać dwójkę z ośmiu szczeniąt obdarzonych unikalnymi umiejętnościami. Gra jest stosunkowo łatwa i nie powinna sprawiać problemów maluchom. Dużym plusem jest też Polski Dubbing.

Instrukcja
1. Kupujemy kartę podarunkową w kwocie 40 R$.
Przed zakupem najlepiej wybrać walutę w dolarach, przejść do płatności i zapłacić kartą revolut. Kod przyjdzie na podanego maila oraz będzie można go znaleźć po zalogowaniu się na stronie. Na stronie kody z reguły pojawiają się o wiele szybciej, więc jeśli komuś na tym zależy to polecam się zarejestrować przed zakupem.

2. Na swoim koncie Microsoft wchodzimy w płatności i rozliczenia, wybieramy książkę adresową i dodajemy nowy adres np.
Av. Agostinho Leão Junior 234, 82590-300 Curitiba, Parana, Brazylia Tel: (27) 6719-3871(Ci którzy kupowali już wcześniej w Brazylii i mają przypisany adres mogą pominąć ten punkt).

3. Na brazylijskim MS Store kupujemy grę klikając "Comprar", następnie "Avançar" i na kolejnej stronie "Resgatar um cartão-presente" wpisujemy w okienko nasze kody z kart podarunkowych które dostaliśmy na maila jeden po drugim i potwierdzamy zakup gry.

Do zakupów w Brazylii nie potrzebujemy VPN
Aktualizacje społecznościowe
22 Komentarze
Prześlij Komentarz