Niestety, ta okazja już wygasła

Psi Patrol Film, mata do zabawy, zestaw z pojazdami True Metal

kwi 20. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Radosne psiaki zapraszają do swojego miasta Adventure City! Tutaj zawsze ktoś potrzebuje pomocy, a ekipa Psiego Patrolu jest gotowa nieść pomoc.

Na kolorowej macie z filmu Psi Patrol jest plan całego miasta. Możesz jeździć po prawdziwych ulicach, ratować z opresji potrzebujących uwięzionych w budynkach. Znajdziesz tam budynek ratusza i szkoły. Dzięki dołączonym do maty pojazdom (niedostępne nigdzie indziej) zabawa nie będzie miała końca. Czerwony pojazd to wóz strażacki Marshalla, natomiast fioletowy to pojazd burmistrza Humdingera. Oba pojazdy pochodzą z serii True Metal w skali 1: 55.

Marshall potrzebuje Twojej pomocy, aby uratować ratusz! Musi zapobiec ucieczce burmistrza. Przeturla się po rampie, aby ugasić ogień! Kiedy to zrobi musi udać się w pościg za limuzyną burmistrza Humdingera. Na koniec pomóż Marshallowi przebić się przez ścianę w szkole!

Po zabawie mata składa się w pudełko do przechowywania zabawek. Idealnie pomieści wszystkie pojazdy i akcesoria z zestawu oraz pojazdy True Metal z Twojej kolekcji (sprzedawane osobno). Pudełko ma wymiary ok. 30x30x30 cm, więc zmieści się każdy kąt.

Zestaw zawiera:
  • matę do zabawy - składającą się w pudełko na zabawki,
  • 2 ekskluzywne pojazdy z prawdziwego metalu,
  • 2 akcesoria,
  • 1 arkusz naklejek.
Twórz nowe przygody dla Psiego Patrolu, baw się na mapie wszystkim pojazdami i figurkami z Twojej kolekcji i sprawdź kto jeszcze potrzebuje pomocy!
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz