PS4 The Last Of Us™ Remastered @PlayStation Store US
111°Zakończono

PS4 The Last Of Us™ Remastered @PlayStation Store US

8
wrz 28. 2016
Cyfrowa wersja The Last Of Us Remastered na PS4 za 9.99$ z amerykańskiego PS Store
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
ciekawe, chociaż jest jeden minus ( o ile ktoś to tak poczyta). To brak polskiego dubbingu, bardzo dobrze oddającego emocje, przekleństwa - w porównaniu do ANG wersji, aż tego się tak nie "czuje" Na OLX wersję pudełkową spokojnie możemy wyhaczyć za 60zł, i znegocjować do 50zł wersję PL
Dodatkowo za darmo jest motyw z tej gry, tez w US store
Marcin_Swrz 28. 2016

ciekawe, chociaż jest jeden minus ( o ile ktoś to tak poczyta). To brak p …ciekawe, chociaż jest jeden minus ( o ile ktoś to tak poczyta). To brak polskiego dubbingu, bardzo dobrze oddającego emocje, przekleństwa - w porównaniu do ANG wersji, aż tego się tak nie "czuje" Na OLX wersję pudełkową spokojnie możemy wyhaczyć za 60zł, i znegocjować do 50zł wersję PL


Grałem z angielskim jak i z polskim dubbingiem (w sumie 3 razy The Last of Us przechodziłem, genialna gra) i uważam, że PL dubbing w tej grze jest bardzo dobry, ale nie tak dobry jak angielska wersja (ot, ang = 9+/10, pl = 8/10 jeśli by oceniać w ten sposób).

Mimo wszystko jednak jeśli ktoś unika totalnie angielskiego albo musi się posługiwać napisami dołączonymi do głosów, to polska wersja na pewno jest na tyle dobra, że nie straci się klimatu gry.

Tomb Raider (2013) i Uncharted też mają niezłe polskie wersje (na poziomie The Last of Us). Wiedźmin to wiadoma sprawa, tylko PL.
)
Amerykańska wersja jest brutalniejsza w online U nas niestety zostało to wycięte pzrez niemiecki rynek
Edytowane przez: "ThelastOfUs" wrz 28. 2016
W wersji USA jest wieksza przyjemnosc jak w multi urwiesz komus nogi, glowe albo wyplyna flaki
Mega!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy