PS4 Singstar Mistrzowska Impreza i/lub Singstar Kraina Lodu
32°Zakończono

PS4 Singstar Mistrzowska Impreza i/lub Singstar Kraina Lodu

3
sty 29. 2016
Byłem w MediaMarkt i coś takiego wpadło mi w oczy. M1 Marki. Ta pierwsza pozycja na Ceneo od 38zł (z przesyłką) ale już ta druga od 65zł plus koszt wysyłki. Na stronie ceny są inne, wygląda jakby wyprzedaż obowiązywała tylko w sklepie stacjonarnym.
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
SingStar - Mistrzowska Impreza - pomysł dobry tylko zestaw piosenek jakiś dziwny - nie dla mnie i nie znam nikogo, kto by chciał je słuchać a tu trza śpiewać.
.
Kraina Lodu - piosenki z gry czy filmu o tym tytule -nawet nie wiem, które dziecko ogląda takie filmy...
.
.
Swoją drogą to na tubie jest multum teledysków z TXT więc można pośpiewać i za darmo, i to co się komu podoba...
Ja osobiście polecam. Mistrzowska Impreza nie jest aż tak zła jak piszę Miesiu. Wiadomo, że są gusta i guściki i nie każdemu podpasuję cała track lista utworów. Ja do czego bym się przyczepił to tylko za mała liczba polskich utworów.
Miesiulut 1. 2016

Kraina Lodu - piosenki z gry czy filmu o tym tytule -nawet nie wiem, które …Kraina Lodu - piosenki z gry czy filmu o tym tytule -nawet nie wiem, które dziecko ogląda takie filmy....


oj zdziwił byś się.
Miesiulut 1. 2016

Swoją drogą to na tubie jest multum teledysków z TXT więc można pośpiewać i …Swoją drogą to na tubie jest multum teledysków z TXT więc można pośpiewać i za darmo, i to co się komu podoba...


Może i jest multum utworów do których można sobie pośpiewać ale nie dają one możliwości rywalizacji jaka jest w serii Singstar.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy