Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
PS4 RESIDENT EVIL VII BIOHAZARD GOLD
162°

PS4 RESIDENT EVIL VII BIOHAZARD GOLD

75zł 8zł 4 console Okazje
6
162°
PS4 RESIDENT EVIL VII BIOHAZARD GOLD
sie 30. 2020
Język: Polski - napisy.

Resident Evil VII: Biohazard to przygodowa gra akcji, należąca do kategorii survival horroru. Poprzednie dwie odsłony tej niezwykle znanej serii skręciły mocno w stronę bardziej efektownej rozgrywki, co odbiło się na klimacie grozy. Siódemka stanowi powrót do korzeni marki.

Resident Evil VII: Biohazard to przygodowa gra akcji stanowiąca siódmą główna odsłonę popularnego cyklu. Autorzy z wewnętrznego studia firmy Capcom wzięli kluczowe elementy survival horroru, takie jak ciężki klimat, wysoki poziom trudności i zawsze zbyt małe zapasy amunicji, ale zrealizowali je w nowoczesnym wydaniu, oferując widok pierwszoosobowy i rozbudowane sekcje eksploracyjne.

Resident Evil VII: Biohazard zostało zapowiedziane na targach E3 2016, gdzie zmiana perspektywy i nacisk na elementy grozy spotkały się z ciepłym przyjęciem prasy oraz fanów.

Gra stanowi wyraźne odejście od kanonu serii. Poprzednie odsłony opowiadały o walce doskonale wyszkolonych żołnierzy z potwornościami stworzonymi przez pozbawione jakichkolwiek hamulców moralnych korporacje. Resident Evil VII: Biohazard jest inne. Tym razem wcielamy się w zwykłego, szarego człowieka imieniem Ethan, który w poszukiwaniu zaginionej żony udaje się do ponurej i pozornie porzuconej rezydencji, zlokalizowanej na południu Stanów Zjednoczonych.

Inną nowością jest fakt, że po raz pierwszy w historii serii scenariusz napisał twórca spoza Japonii – Richard Pearsey. Autor ten wcześniej opracował fabuły do takich gier jak F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon czy Spec Ops: The Line.

Resident Evil VII: Biohazard stanowi powrót do klimatów grozy i gatunku survival horroru. Podczas zabawy eksplorujemy lokacje i walczymy z przeciwnikami; okazjonalnie musimy także zmierzyć się z zagadkami logicznymi. Poszczególne miejscówki należy dokładnie przeszukiwać, gdyż często nagradzane jest to cennymi przedmiotami. W połączeniu z wysokim poziomem trudności powoduje to, że gracz przemierza mapy bardzo ostrożnie, pośpieszne zwiedzanie etapów grozi niespodziewaną śmiercią lub przegapieniem czegoś ważnego. Natomiast łamigłówki w większości polegają na manipulowaniu różnymi mechanizmami i pozwalają na chwilę zaczerpnąć tchu pomiędzy kolejnymi zdarzeniami rodem z najgorszych koszmarów.

Spore zmiany zaszły w przedstawieniu akcji. Tradycją serii była rozgrywka z perspektywy trzecioosobowej, tutaj natomiast wydarzenia obserwujemy z oczu bohatera. Gra kładzie większy niż poprzednio nacisk na eksplorację, a główny bohater jest wyraźnie słabszy, więc walka stanowi znacznie poważniejsze wyzwanie. Nie znaczy to jednak, że kampanię spędzamy na skradaniu się: starcia zdarzają się często i są bardzo brutalne. Podczas potyczek korzystamy z szerokiego arsenału różnorodnego uzbrojenia, robiąc użytek m.in. z pistoletów, strzelby, miotacza ognia, materiałów wybuchowych, a nawet piły łańcuchowej.

Resident Evil VII: Biohazard oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, bogatą w detale i skutecznie wzmagającą klimat grozy. Grę zbudowano w oparciu o autorski silnik RE Engine, opracowany specjalnie z myślą o tym projekcie. Wydanie na pecety jest zdecydowanie najładniejszą wersją gry, Capcom pozwolił bowiem graczom komputerowym na ustawienie opcji graficznych niedostępnych na konsolach. Natomiast edycja z PlayStation 4 oferuje wsparcie dla technologii wirtualnej rzeczywistości. Z kolei wersja przeznaczona na Nintendo Switch pojawiła się ponad rok po wydaniach na PC, PS4 i XOne, pierwotnie tylko w Japonii. Jej cechą szczególną jest funkcjonowanie w oparciu o transmitowanie danych z chmury (cloud streaming – stąd podtytuł Cloud Version). To oznacza, że gry nie trzeba pobierać w całości na dysk, lecz do komfortowej zabawy wymagane jest szybkie połączenie z Internetem.
Aktualizacje społecznościowe
4 console Okazje
6 Komentarzy
Ta edycja ma dodatki na plycie, czy shitowe kody, które się zużywają?
Tommy5030/08/2020 16:37

Ta edycja ma dodatki na plycie, czy shitowe kody, które się zużywają?Kody
Arkadiusz_Olech30/08/2020 16:38

Kody


Nie wprowadzaj w błąd, Resident ma wszystko na płycie, nie ma żadnych kodów.
onion_lover30/08/2020 16:41

Nie wprowadzaj w błąd, Resident ma wszystko na płycie, nie ma żadnych kod …Nie wprowadzaj w błąd, Resident ma wszystko na płycie, nie ma żadnych kodów.


bo niektórzy piszą że są kody jakieś
megalodon30/08/2020 16:42

bo niektórzy piszą że są kody jakieś


W pudełku jest ulotka z informacją o darmowym Not a Hero do ściągnięcia z PS Store i płyta, nic więcej, wszystkie pozostałe DLC są na płycie i nie ma żadnych kodów. Sprawdźcie sobie jakiś unboxing na YT czy chociażby to reddit.com/r/P…es/
onion_lover30/08/2020 16:48

W pudełku jest ulotka z informacją o darmowym Not a Hero do ściągnięcia z P …W pudełku jest ulotka z informacją o darmowym Not a Hero do ściągnięcia z PS Store i płyta, nic więcej, wszystkie pozostałe DLC są na płycie i nie ma żadnych kodów. Sprawdźcie sobie jakiś unboxing na YT czy chociażby to https://www.reddit.com/r/PSVR/comments/8ukcms/re7_gold_dlc_on_disc_or_codes/


ok.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst