Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
PS4 INPATIENT VR
121°

PS4 INPATIENT VR

28zł 7,99zł Allegro Okazje
5
121°
PS4 INPATIENT VR
gru 1. 2020
Wersja językowa gry: Angielska

Język okładki: EU

Stan: Nowy - gra nie posiada folii

Platforma: PS4

Do gry wymagane są Gogle PlayStation VR oraz Kamera - sprzedawane oddzielnie!

Pierwszoosobowy horror zaprojektowany z myślą o zestawach do wirtualnej rzeczywistości. Pod względem fabularnym The Inpatient jest prequelem gry Until Dawn, innej produkcji studia Supermassive Games.

The Inpatient na PS4 to pierwszoosobowy horror psychologiczny zaprojektowany z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Wcielamy się w nękanego koszmarami pacjenta zakładu dla psychicznie chorych. Za produkcję gry odpowiada studio Supermassive Games, mające na swoim koncie udanego przedstawiciela gatunku: Until Dawn. Zespół stworzył wcześniej również tzw. doświadczenie VR pod tytułem Until Dawn: Rush of Blood.

Akcja wydanej na PS4 gry The Inpatient toczy się na terenie ośrodka psychiatrycznego Blackwood Pines Sanatorium, 60 lat przed wydarzeniami z Until Dawn – stanowi zatem prequel tej gry. Gracz wciela się w jednego z pacjentów zakładu; nie pamięta, dlaczego się tam znalazł i musi odkryć mrożącą krew w żyłach tajemnicę tego miejsca.

ako pacjent zakładu psychiatrycznego protagonista faszerowany jest różnymi medykamentami, pod wpływem których doznaje niepokojących wizji. Podczas rozgrywki jesteśmy świadkami przerażających scen, eksplorujemy mroczne lokacje i wchodzimy w interakcje z napotkanymi postaciami. W kluczowych momentach fabularnych podejmujemy wybory, które wpływają na dalszy przebieg rozgrywki – podobnie jak to było w Until Dawn.

The Inpatient na PS4 wykorzystuje do działania zestaw do wirtualnej rzeczywistości (wymagane PlayStation VR), a akcję obserwujemy z oczu postaci. Immersję dodatkowo zwiększa fakt, że w grze widać pełny model ciała głównego bohatera (bądź bohaterki). Ponadto gracz może wybierać kwestie dialogowe przez samodzielnie odczytywanie jednej spośród kilku opcji wyświetlonych na ekranie.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
Najlepsze komentarze
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz