Niestety, ta okazja już wygasła
PS4 HITS NiOh
146° Zakończono

PS4 HITS NiOh

44,99zł Darmowa dostawa DarmowaAllegro Okazje
19
146° Zakończono
PS4 HITS NiOh
lip 31. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

 • Platforma: PlayStation 4
 • Producent: Team Ninja
 • Wydawca: Tecmo Koei
 • Wydawca PL: Sony Computer Entertainment Polska
 • Wersja językowa: Polska (napisy)
 • Gatunek: Akcja Fantasy hack'and'slash TPP (Third-Person Perspective)
 • Seria: PlayStation Hits
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Przemoc 18
 • Rodzaj: Gra
 • Tryb gry: Single player
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
19 Komentarzy
Znowu wystawili za 39,99?
Zdanu31/07/2020 08:44

Znowu wystawili za 39,99?


no tak ale masz darmową dostawę
Trudne to w porównaniu np do sekiro?
megalodon31/07/2020 08:48

no tak ale masz darmową dostawę


Sorry może jestem niewyspany ale w jakim sensie mam darmową dostawę? Z tego co widzę darmowa jest od 40 zł, a tutaj znowu wystawili tę grę za 39,99 więc znów trzeba by było dobierać jakąś płytę DVD...

Edit: ach ok, już widzę
Edytowane przez: "sam_losco" lip 31.
sam_losco31/07/2020 09:02

Sorry może jestem niewyspany ale w jakim sensie mam darmową dostawę? Z …Sorry może jestem niewyspany ale w jakim sensie mam darmową dostawę? Z tego co widzę darmowa jest od 40 zł, a tutaj znowu wystawili tę grę za 39,99 więc znów trzeba by było dobierać jakąś płytę DVD...Edit: ach ok, już widzę


Normalnie, platność z góry i do wyboru paczkomat 0zł lub kurier 0zł
W sumie to można to było scalić do poprzedniej okazji, już ją nawet wyedytowałem, ale niech wisi na nowo, zamknąłem swoją.
Decoyyy31/07/2020 08:56

Trudne to w porównaniu np do sekiro?Dosyć zbliżone. Imho Nioh > (lub >=) Sekiro > Soulsy jeżeli chodzi o poziom trudności.
vakoz31/07/2020 09:32

Dosyć zbliżone. Imho Nioh > (lub >=) Sekiro > Soulsy jeżeli chodzi o po …Dosyć zbliżone. Imho Nioh > (lub >=) Sekiro > Soulsy jeżeli chodzi o poziom trudności.


Nioh > Soulsy? Ja to mam inne wrażenia. Pomijając to, że Nioh był przekombinowany to nie powiedziałbym żeby był jakiś wybitnie trudny. Tak z ciekawości, w co grałeś wcześniej, Nioh czy Soulsy?
Cena jest 44,90.. ale i tak drogo. Ostatnio było 5 zł taniej.
pawian_akrobata31/07/2020 11:30

Cena jest 44,90.. ale i tak drogo. Ostatnio było 5 zł taniej.


Mieszanina cenami jak ta lala, niecałe 3h wstecz było 39,99zł puzniej 79,80zł a teraz 44,90zł A i tak polecam cyfre w promo bo Complete Edition za 59zł można wyrwać z PS STORE, wersja fizyczna takiej edycji nie trafiła do europy i pozostaje Ebay itp ale ceny wysokie
Cinkito31/07/2020 09:46

Nioh > Soulsy? Ja to mam inne wrażenia. Pomijając to, że Nioh był prz …Nioh > Soulsy? Ja to mam inne wrażenia. Pomijając to, że Nioh był przekombinowany to nie powiedziałbym żeby był jakiś wybitnie trudny. Tak z ciekawości, w co grałeś wcześniej, Nioh czy Soulsy?


Cinkito a grał Ty w takie cudo jak IMMORTAL UNCHAINED tzw Soulsy z karabinami? I jak tak to jak byś ocenił tą szwedzką produkcje
Kazuma_Kiryu31/07/2020 11:59

Cinkito a grał Ty w takie cudo jak IMMORTAL UNCHAINED tzw Soulsy z …Cinkito a grał Ty w takie cudo jak IMMORTAL UNCHAINED tzw Soulsy z karabinami? I jak tak to jak byś ocenił tą szwedzką produkcje


Nie grał, ale sobie zapiszę tytuł
Cinkito31/07/2020 12:01

Nie grał, ale sobie zapiszę tytuł


Wiesz, ja ogulnie polecam i nie polecam, dawałem szanse ale poddałem się, recenzje ma mieszane, wiadomo że jak człowiek sam nie sprawdzi to się nie przekona, jakiś potencjał był ale czy w pełni wykorzystany to niewiem, niewiem bo z 20% zaliczyłem i sprzedałem
Kazuma_Kiryu31/07/2020 12:09

Wiesz, ja ogulnie polecam i nie polecam, dawałem szanse ale poddałem się, … Wiesz, ja ogulnie polecam i nie polecam, dawałem szanse ale poddałem się, recenzje ma mieszane, wiadomo że jak człowiek sam nie sprawdzi to się nie przekona, jakiś potencjał był ale czy w pełni wykorzystany to niewiem, niewiem bo z 20% zaliczyłem i sprzedałem


No widziałem, że oceny takie średnie, ale jak kiedyś nie będę miał w co grać to może akurat będzie okazja spróbować
Cinkito31/07/2020 09:46

Nioh > Soulsy? Ja to mam inne wrażenia. Pomijając to, że Nioh był prz …Nioh > Soulsy? Ja to mam inne wrażenia. Pomijając to, że Nioh był przekombinowany to nie powiedziałbym żeby był jakiś wybitnie trudny. Tak z ciekawości, w co grałeś wcześniej, Nioh czy Soulsy?


Pierwsze było jeszczcze Demon's Souls , potem Soulsy 1, Nioh, Soulsy 2, Sekiro (Soulsy 3 będą grane na pewno, ale najpierw chcę dokończyć inne tytuły). Walki z bossami były o wiele cięższe niż Dark Soulsie czy nawet Sekiro. W DS zawsze można zagrać defensywnie, coś tam przyblokować uderzyć 2 - 3 razy i się wycofać (całkiem sporo było można zabić za pierwszym razem, szczególnie w DS2). W Nioh, tak samo jak w Sekiro, bossów było trzeba się nauczyć. No i do tego niektóre moby były zbyt wyrzymałe, a potrafiły złożyć na hita / 2, co było mega bsem (szczególnie jak się miało niższy level). Dla mnie Nioh jest najsłabszą z ww. pozycji, i tak jak do Soulsów czy Sekiro będę wracał, to do Nioha na pewno nie. Tak jak napisałeś, przekombinowany i z takim se klimatem (jakoś do mnie nie przemawiał i lokacje w Soulsach czy Sekiro były o wiele lepsze). Dla mnie gra dla fana gatunku, przejść raz i więcej nie tykać.
Edytowane przez: "vakoz" lip 31.
vakoz31/07/2020 12:48

Pierwsze było jeszczcze Demon's Souls , potem Soulsy 1, Nioh, Soulsy …Pierwsze było jeszczcze Demon's Souls , potem Soulsy 1, Nioh, Soulsy 2, Sekiro (Soulsy 3 będą grane na pewno, ale najpierw chcę dokończyć inne tytuły). Walki z bossami były o wiele cięższe niż Dark Soulsie czy nawet Sekiro. W DS zawsze można zagrać defensywnie, coś tam przyblokować uderzyć 2 - 3 razy i się wycofać (całkiem sporo było można zabić za pierwszym razem, szczególnie w DS2). W Nioh, tak samo jak w Sekiro, bossów było trzeba się nauczyć. No i do tego niektóre moby były zbyt wyrzymałe, a potrafiły złożyć na hita / 2, co było mega bsem (szczególnie jak się miało niższy level). Dla mnie Nioh jest najsłabszą z ww. pozycji, i tak jak do Soulsów czy Sekiro będę wracał, to do Nioha na pewno nie. Tak jak napisałeś, przekombinowany i z takim se klimatem (jakoś do mnie nie przemawiał i lokacje w Soulsach czy Sekiro były o wiele lepsze). Dla mnie gra dla fana gatunku, przejść raz i więcej nie tykać.


Dla mnie Nioh był o tyle łatwiejszy, że można było aktywować tę super moc z tego zwierzaka co się miało i bossy się dało tym składać.
I zauważyłem, że na tej liście nie ma najważniejszej pozycji (dla mnie przynajmniej) jeśli o soulsliki chodzi czyli Bloodborna. Nie grałeś? DS3 i Bloodborne są dość podobne, obie są bardzo dynamiczne, DS3 standardowo pozwala na użycie tarczy, w Bloodbornie jej nie ma przez co gra wymusza bardziej ofensywne podejście.
Cinkito31/07/2020 12:52

Dla mnie Nioh był o tyle łatwiejszy, że można było aktywować tę super moc z …Dla mnie Nioh był o tyle łatwiejszy, że można było aktywować tę super moc z tego zwierzaka co się miało i bossy się dało tym składać. I zauważyłem, że na tej liście nie ma najważniejszej pozycji (dla mnie przynajmniej) jeśli o soulsliki chodzi czyli Bloodborna. Nie grałeś? DS3 i Bloodborne są dość podobne, obie są bardzo dynamiczne, DS3 standardowo pozwala na użycie tarczy, w Bloodbornie jej nie ma przez co gra wymusza bardziej ofensywne podejście.Kupiłem swego czasu GOTY. Była to 1 z moich pierwszych gier. Niestety okropnie cięła (PS Slim). Do tego stopnia, że postanowiłem przestać się męczyć i sprzedałem. Na necie nie mogłem znaleźć przyczyny, bo chyba nikt podobnej sytuacji nie miał. Później miałem podobny problem z inna grą i reinstall załatwił sprawę, więc chyba dam jej jeszcze jedną szansę i spróbuję wyhaczyć na jakiejś promce. Rozumiem, że jak brać, to tylko GOTY?
vakoz31/07/2020 16:39

Kupiłem swego czasu GOTY. Była to 1 z moich pierwszych gier. Niestety o …Kupiłem swego czasu GOTY. Była to 1 z moich pierwszych gier. Niestety okropnie cięła (PS Slim). Do tego stopnia, że postanowiłem przestać się męczyć i sprzedałem. Na necie nie mogłem znaleźć przyczyny, bo chyba nikt podobnej sytuacji nie miał. Później miałem podobny problem z inna grą i reinstall załatwił sprawę, więc chyba dam jej jeszcze jedną szansę i spróbuję wyhaczyć na jakiejś promce. Rozumiem, że jak brać, to tylko GOTY?


Dodatek jest świetny, najciekawsi bossowie są w dodatku. Ale zawsze można wziąć podstawę, a dodatek dokupić na ps store na przykład.
Grałem wcześniej w Blodborne i wiedziałem że ta gra nie dorówna poziomowi jaki ustalił blodborne ale gra się super przyjemnie. Polecam ogólnie. Tylko nie porównujcie do blodborne bo to inna bajka. Nie to że gorsza po prostu inna.
Edytowane przez: "Micha_P" sie 4.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst