Niestety, ta okazja już wygasła
PS4 God of War PL
626° Zakończono

PS4 God of War PL

49zł79,99zł-39% 9,99zł Eurokais Okazje
8
626° Zakończono
PS4 God of War PL
lis 8. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Poznaj głębię God of War…
Zanurz się w mitologię wspaniałej przygody, stworzonej przez Sony Santa Monica, dzięki podcastom, filmom i artykułom zza kulis.

Potwory God of War
Poznaj przerażające potwory, które napotkasz podczas wyprawy. Zobacz, jak zmieniają się ze szkicu w cyfrowy obraz, a następnie we w pełni animowaną postać w grze.

Ta nowa odsłona serii God of War posiada wszystkie jej cechy charakterystyczne: brutalną walkę, niesamowite starcia z bossami i olbrzymi rozmach – i łączy je z nową formą narracji, która opisuje świat Kratosa.
Mroczny świat
Przemierzaj lasy, góry i światy z nordyckiej mitologii. Przygotuj się na zupełnie nowe niebezpieczeństwa w postaci całego panteonu stworzeń, potworów i bogów.

Brutalna walka
Dzięki umieszczonej bliżej kamerze znajdziesz się w samym środku gorączkowej, bezlitosnej walki. Potężny magiczny topór Kratosa to okrutna broń, która przydaje się także podczas eksploracji. Zawsze miej się na baczności.

Zupełnie nowa narracja
Kratos, jako mentor i obrońca swojego syna pragnącego zdobyć szacunek ojca, stoi przed szansą na okiełznanie szału, który od dawna kierował jego życiem. Kwestionując dziedzictwo, które mógł przekazać synowi, ma nadzieję, że uda mu się naprawić swoje błędy i uniknąć konsekwencji koszmarnych wydarzeń z przeszłości.
Aktualizacje społecznościowe
Eurokais Okazje
Najlepsze komentarze
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz