PS4 FARPOINT
256°

PS4 FARPOINT

25zł 7,99zł Allegro Okazje
7
256°
PS4 FARPOINT
paź 13. 2020
Wersja językowa gry: Angielska

Język okładki: EU

Stan: Nowy - gra nie posiada folii

Platforma: PS4

Do gry wymagane są Gogle PlayStation VR oraz Kamera - sprzedawane oddzielnie!

Farpoint od amerykańskiego studia Impulse Gear to pierwszoosobowa gra akcji na PS4. Tytuł do działania wymaga okularów rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR, a dodatkowo został od podstaw zaprojektowany z myślą o PS VR Aim Controller, czyli następcy PlayStation Move Sharp Shooter – przypominającym uproszczony model karabinu kontrolerze ruchu. Nie jest on jednak wymagany do zabawy, aczkolwiek stanowi miły dodatek.

Gracze wcielają się w jednego z członków wyprawy kosmicznej, który rozbija się na nieznanej planecie. Na miejscu okazuje się, że z pozoru opustoszały glob, tak naprawdę zamieszkiwany jest przez groźne, obce formy życia. Nie pozostaje nam więc nic innego jak walczyć o przetrwanie.

Farpoint na PS4 to pierwszoosobowa strzelanka. Rozgrywka w ogólnych założeniach nie odbiega w dużym stopniu od innych zręcznościowych FPS-ów, aczkolwiek jest nieco wolniejsza. Wykorzystując posiadany karabin, dysponujący funkcją skanowania otoczenia, musimy eksplorować pustynną planetę pełną rozmaitych, przypominających przerośnięte owady, istot. Nie są one zbyt przychylnie nastawione do nowego przybysza, więc w większości przypadków spotkanie kończy się posłaniem magazynka nabojów w stronę Obcych.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
7 Komentarzy
Pistolet w cenie ?
Bardzo dobra gra i o dziwo zaskakująca fabularnie. Polecam jednak tylko z Aim Controllerem (nawet używka i sprzedać zaraz po przejściu), szkoda sobie psuć bardzo dobrego wrażenia, bo wiele funkcji w grze jest typowo pod Aima.
"Nowy - gra nie posiada folii" ciekawe postrzeganie słowa nowy
Ale cena oczywiście na plusik
A_Bogush13/10/2020 16:08

"Nowy - gra nie posiada folii" ciekawe postrzeganie słowa nowy Ale cena …"Nowy - gra nie posiada folii" ciekawe postrzeganie słowa nowy Ale cena oczywiście na plusik


Nie raz się takich agentów spotyka na olx gra nowa ale bez folii 😁
Aim controller koniecznie
Nowa i bez folii ? - to tak jak te iphony rozdają bo bez folii ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst