Niestety, ta okazja już wygasła
PS4 BORDERLANDS 3 + DLC GOLD WEAPON SKINS PACK
372° Zakończono

PS4 BORDERLANDS 3 + DLC GOLD WEAPON SKINS PACK

52,99zł 6,98zł Allegro Okazje
16
372° Zakończono
PS4 BORDERLANDS 3 + DLC GOLD WEAPON SKINS PACK
gru 14. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Platforma: PS4
Wersja gry: pudełkowa
Wersja językowa: angielska
Stan: NOWA W FOLII
Kompletna: płyta z grą, pudełko z okładką, mapa
Okładka: angielska

BORDERLANDS 3
zawiera:

  • pełną grę na płycie
  • dlc GOLD WEAPON SKINS PACK

Borderlands 3 to trzecia główna odsłona uznanej serii strzelanek FPP z elementami RPG, która znacząco przyczyniła się do wyodrębnienia gatunku tzw. looter shooterów (należą do niego również takie produkcje jak Tom Clancy’s The Division, Anthem czy Warframe). Produkcja wprowadza szereg zmian i usprawnień do znanej formuły. Za opracowanie i wydanie tego tytułu odpowiada firma Gearbox Software (autorzy poprzednich części cyklu, a także m.in. serii Brothers in Arms).

Fabuła

Akcja Borderlands 3 rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z drugiej części. Tym razem wątek fabularny skupia się na Syrenach (ang. Sirens), czyli obdarzonych tajemniczymi, nadludzkimi mocami kobietach, które odgrywają ważną rolę w uniwersum tej serii. Bohaterowie graczy muszą stawić czoła kultowi Children of the Vault, na czele którego stoją Calypso Twins – Syrena Tyreen i jej brat bliźniak Troy, w niewytłumaczalny sposób również dysponujący nadprzyrodzonymi mocami.

Fabuła w trakcie właściwej rozgrywki zdecydowanie schodzi na dalszy plan, choć warto odnotować, że w Borderlands 3 powraca wielu bohaterów znanych z poprzednich części serii, m.in. Tina, Lilith, Mordecai, Brick, Claptrap, Rhys, Moxxi czy Marcus.

338899.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz