PS4 500GB cuh-1216a auchan
11°Zakończono

PS4 500GB cuh-1216a auchan

19
paź 5. 2016
Znalezione w auchan łomianki. Promocja do 10 października. Dodatkowo 200zł na skarbonkę ale nie wiem do kiedy.
Aktualizacje społecznościowe
19 Komentarzy
Totalnie nieopłacalne w momencie gdy wychodzi Slim za 1260 zł:

emag.pl/kon….pl
Edytowane przez: "Felix88" paź 5. 2016
zastanówmy się co mi daje slim...a brak optycznego złącza ... aaa obudowę jak w dekoderze Polsatu.. super:) lece po trzy
racja slim do niczego a pro z niby hdr które jeszcze raczkuje to bajer na sianko zapaleńców , na yt są świetne porównania / jak nie mógłbym konsoli podłączyć optyka z kinem domowym to bym zwariował , slim to taka biedniejsza wersja konsoli
Że co? A hdmi to nie prześle audio? Slim cichszy więc przynajmniej odkurzacza nie przypomina.
slawek.kajakpaź 5. 2016

zastanówmy się co mi daje slim...a brak optycznego złącza ... aaa obudowę j …zastanówmy się co mi daje slim...a brak optycznego złącza ... aaa obudowę jak w dekoderze Polsatu.. super:) lece po trzy+ Mniejsze gabaryty
+ Lżejsza
+ Solidniejsza, lepiej przemyślana konstrukcja
+ Cicha!
+ Nowy kontroler

- Nadal się nagrzewa
- Brak optycznego wyścia audio
- Analogi w padzie z tej samej, kiepskiej gumy
- Niczym nie zaskakuje
Autor
Tu wychodzi 1010zł tylko trzeba czytać dokładnie opis. Taniej w polskim sklepie od ręki nie widziałem. Wiem, że zataz ktoś powie iż trzeba te 200zł wydać potem w auchan...
suchy262paź 5. 2016

+ Mniejsze gabaryty + Lżejsza + Solidniejsza, lepiej przemyślana k …+ Mniejsze gabaryty + Lżejsza + Solidniejsza, lepiej przemyślana konstrukcja + Cicha! + Nowy kontroler- Nadal się nagrzewa- Brak optycznego wyścia audio- Analogi w padzie z tej samej, kiepskiej gumy- Niczym nie zaskakuje


ze co? nowa konstrukcja? jaka? ... tor zasilania inny nowy kontroler no wiecej swiecacych diodek nadal tak samo wytrzymyaly jak ten stary... nie zauwazylem zeby FAT byl jakos tam bardzo glosny ale moze i racaj.
Dla mnie brak swiatła do jest fjasko - krok w tyl -
Edytowane przez: "SimpliFlexx" paź 5. 2016
Co za znacznie czy hdmi czy optyk. Sprzęt nie będzie posiadał komponentu, który posiada starszy brat. Taniej, nie zawsze znaczy lepiej. Akurat w moim przypadku usunięcie optyka stawia mi ta konsole w negatywnym świetle (audiofreak ze mnie niestety), więc najzwyczajniej pozostaje przy zwykłej PS4, która daje mi wybór. Nie mówiąc o tym że konsole po ukazaniu się slima i tak pójdą w dół jeśli chodzi o ceny.
Edytowane przez: "skowrons" paź 5. 2016
suchy262paź 5. 2016

+ Mniejsze gabaryty + Lżejsza + Solidniejsza, lepiej przemyślana k …+ Mniejsze gabaryty + Lżejsza + Solidniejsza, lepiej przemyślana konstrukcja + Cicha! + Nowy kontroler- Nadal się nagrzewa- Brak optycznego wyścia audio- Analogi w padzie z tej samej, kiepskiej gumy- Niczym nie zaskakujeKupujesz konsolę by mieć FUN z gier - klikasz i grasz. Ja sobie kupiłem na AlleDrogo gumki zielone-świecące na pada i jest extra.

2 x 1,50zł/szt na dżoje i jakieś 5-8zł na resztę pada.
skowronspaź 5. 2016

Co za znacznie czy hdmi czy optyk. Sprzęt nie będzie posiadał komponentu, k …Co za znacznie czy hdmi czy optyk. Sprzęt nie będzie posiadał komponentu, który posiada starszy brat. Taniej, nie zawsze znaczy lepiej. Akurat w moim przypadku usunięcie optyka stawia mi ta konsole w negatywnym świetle (audiofreak ze mnie niestety), więc najzwyczajniej pozostaje przy zwykłej PS4, która daje mi wybór. Nie mówiąc o tym że konsole po ukazaniu się slima i tak pójdą w dół jeśli chodzi o ceny.

Ale złącze optyczne czy hdmi to tylko metoda transportu strumienia - jakość dźwięku się nie zmienia przy cyfrowym jezeli nie ma zmiany kodeka.
skowronspaź 5. 2016

Co za znacznie czy hdmi czy optyk. Sprzęt nie będzie posiadał komponentu, k …Co za znacznie czy hdmi czy optyk. Sprzęt nie będzie posiadał komponentu, który posiada starszy brat. Taniej, nie zawsze znaczy lepiej. Akurat w moim przypadku usunięcie optyka stawia mi ta konsole w negatywnym świetle (audiofreak ze mnie niestety), więc najzwyczajniej pozostaje przy zwykłej PS4, która daje mi wybór. Nie mówiąc o tym że konsole po ukazaniu się slima i tak pójdą w dół jeśli chodzi o ceny.


No to brawo jeśli słyszysz różnicę w dźwięku.
Zaraz dojdziemy do tego, że za kabel należy dać 1000 zł, bo w przeciwnym wypadku jakość dźwięku znacznie się pogorszy.

A prawda jest taka, że jak Ci ta stara wersja 500GB zacznie pracować, to hałas jaki wydobywa się z konsoli nie pozwoli na jakiekolwiek delektowanie się dźwiękiem. Nie wiem jak ten Slim wypadnie, ale między 500GB, a tą nowszą wersją 1TB różnica w hałasie była ogromna. 1TB chodziła (chodzi) u mnie jak malutki wiatrak, a 500GB chodziła jak budżetowy odkurzacz.
Edytowane przez: "Felix88" paź 5. 2016
Proszę przytocz mi tekst w, którym napisałem że słyszę tą różnice, a argument o kablu za 1000 nir wiem skąd wziąłeś, bo nic o jakości kabla nie napisałem. PS4 mam od od czasu premiery i póki co chodzi tak jak należy i jak dla mnie wystarczająco cicho, podczas gdy znajomi potrafili już kupić nowe bądź bądź oddać na serwis. Po prostu jeśli konsola daje mi wybór, a ja chcę podłączyć przez kabel optyczny, BO TAK CHCE (TAKI MAM MAM KAPRYS) to dlaczego mam być zadowolony z faktu iż w nowej odchudzanej wersji zostanie mi to zabrane? Co klient to inny wymóg, a to zadaniem firmy jest stosunkowo obiektywne podejście do klienta, którym może być młody człowiek nie znający się na niczym lub maniak IT, któremu przeszkadzać będzie sam fakt, że konsola po prostu skrzypi jak tani bazarowy bubel. Nie ma sensu kłócić się co lepsze i czy jest różnica.
Edytowane przez: "skowrons" paź 5. 2016
"Akurat w moim przypadku usunięcie optyka stawia mi ta konsole w negatywnym świetle (audiofreak ze mnie niestety)"
Felix88paź 5. 2016

"Akurat w moim przypadku usunięcie optyka stawia mi ta konsole w …"Akurat w moim przypadku usunięcie optyka stawia mi ta konsole w negatywnym świetle (audiofreak ze mnie niestety)"Normalnie zabłysnął!!!
Zapomniał tylko napisać o kablu - dobrze, że mu żeś przypomniał.
Na zdjęciu po lewej jest PS3 ?
a te slimy są już w innych kolorach ?? Biała itp?? dzięki za info
Bartolinipaź 6. 2016

a te slimy są już w innych kolorach ?? Biała itp?? dzięki za infoZawsze można pomalować tudzież kupić naklejkę z gry.
Felix88paź 5. 2016

No to brawo jeśli słyszysz różnicę w dźwięku.Zaraz dojdziemy do tego, że za …No to brawo jeśli słyszysz różnicę w dźwięku.Zaraz dojdziemy do tego, że za kabel należy dać 1000 zł, bo w przeciwnym wypadku jakość dźwięku znacznie się pogorszy.A prawda jest taka, że jak Ci ta stara wersja 500GB zacznie pracować, to hałas jaki wydobywa się z konsoli nie pozwoli na jakiekolwiek delektowanie się dźwiękiem. Nie wiem jak ten Slim wypadnie, ale między 500GB, a tą nowszą wersją 1TB różnica w hałasie była ogromna. 1TB chodziła (chodzi) u mnie jak malutki wiatrak, a 500GB chodziła jak budżetowy odkurzacz.

​haha dobre CUH 1216 też są 500gb a są już cichsze / eurogamer.pl/art…est / wadliwe były tylko pierwsze wersje , nowsze są o 10 decybeli cichsze , i bardziej się grzeją
Edytowane przez: "Bartolini" paź 6. 2016
Felix88paź 5. 2016

"Akurat w moim przypadku usunięcie optyka stawia mi ta konsole w …"Akurat w moim przypadku usunięcie optyka stawia mi ta konsole w negatywnym świetle (audiofreak ze mnie niestety)"

Co? wejście optyczne to wg Ciebie kabel za 1000 zł. aha. ​Poza tym prosiłem o przytoczenie gdzie napisałem że słyszę różnice. Nie zrobiłeś tego. Bo nigdzie tego nie napisałem. Skończ waść.
Edytowane przez: "skowrons" paź 6. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy