Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
PS3 MEDIEVAL MOVES WYPRAWA TRUPAZEGO NOWA
141°

PS3 MEDIEVAL MOVES WYPRAWA TRUPAZEGO NOWA

19,99zł 6,69zł Allegro Okazje
6
141°
PS3 MEDIEVAL MOVES WYPRAWA TRUPAZEGO NOWA
sie 31. 2020
  • Platforma: PS3
  • Wykorzystuje: Move
  • Wersja gry: pudełkowa
  • Wersja językowa: angielska
  • Stan: NOWA W FOLII
  • Kompletna: płyta z grą, pudełko z okładką
  • Okładka: angielska

Medieval Moves: Wyprawa Trupazego jest grą akcji stworzoną przez studio Zindagi Games. Gracz wciela się, w przemienionego w szkielet, księcia Edmunda, który przestał być człowiekiem przez czarnoksiężnika Morgrimma. Niezadowolony ze swojej przemiany protagonista wyrusza do podziemia, aby uwolnić się od strasznej klątwy i zemścić się na magu.

Rozgrywkę obserwujemy wprost z oczu naszego bohatera. Przez większość czasu gry wyposażeni w miecz, tarczę oraz kilka dodatkowych broni musimy przedzierać się przez hordy wroga i eksplorować katakumby. Medieval Moves: Wyprawa Trupazego wymaga kontrolera Move, więc sterujemy inwentarzem poprzez wykonywanie określonych ruchów m.in. aby wybrać łuk, trzeba sięgnąć do wyimaginowanego kołczanu na plecach po strzały i w podobny sposób wyjąć samą broń.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
6 Komentarzy
Grałem. Dobre na pierwsze 2 godziny. Dalej to tylko nuży
Polecacie coś jeszcze na move? Niekoniecznie dla dzieci, fajnie jak na jedną różdżkę, ale może dokupię wkońcu drugą...mam tylko sports champions.
Adamczysko31/08/2020 10:21

Grałem. Dobre na pierwsze 2 godziny. Dalej to tylko nuży


Dla 4-latka się nada?
Alson2331/08/2020 10:28

Dla 4-latka się nada?


Myślę że tak. Tylko nie polecam grać tylko jednym kontrolerem ruchowym
ArniR2631/08/2020 10:24

Polecacie coś jeszcze na move? Niekoniecznie dla dzieci, fajnie jak na …Polecacie coś jeszcze na move? Niekoniecznie dla dzieci, fajnie jak na jedną różdżkę, ale może dokupię wkońcu drugą...mam tylko sports champions.to chyba najlepsza gra, a grałem w bardzo dużo z move. No i ta w/w bo to jest rozwiniecie walk rycerzy z sports champions.
ArniR2631/08/2020 10:24

Polecacie coś jeszcze na move? Niekoniecznie dla dzieci, fajnie jak na …Polecacie coś jeszcze na move? Niekoniecznie dla dzieci, fajnie jak na jedną różdżkę, ale może dokupię wkońcu drugą...mam tylko sports champions.


Ja świetnie przy znajomych bawiłem się z Start the party 1 i 2
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst