Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
PS3 DEAD SPACE 3 / NOWA / FOLIA
288°

PS3 DEAD SPACE 3 / NOWA / FOLIA

29,99zł 6,69zł Allegro Okazje
8
288°
PS3 DEAD SPACE 3 / NOWA / FOLIA
lis 2. 2020
315272-89sw7.jpg
  • Platforma: PS3
  • Wersja gry: pudełkowa
  • Wersja językowa: polski dubbing
  • Stan: NOWA W FOLII
  • Kompletna: płyta z grą, pudełko z okładką
  • Okładka: angielska

W trzeciej części Dead Space ponownie wcielamy się w postać Issaca Clarke’a – inżyniera zakutego w pancerz RIG (Resorce Intergration Gear), walczącego z plagą nekromorfów (ludzi zarażonych przez nieznanego, kosmicznego wirusa) za pomocą zdobycznych, często improwizowanych broni, będących bardziej jego narzędziami pracy, niż faktycznym orężem.

Dead Space 3 rzuca nas na Tau Volantis - lodową planetę, gdzie Issac Clarke (po ucieczce ze Sprawl - stacji orbitującej nad największym księżycem Saturna, Tytanem), wraz z sierżantem Johnem Carverem (nową postacią w uniwersum), mają zamiar powstrzymać zarazę nekromorfów raz na zawsze.

Chociaż gra zachowuje swoje kluczowe elementy, takie jak utrzymany w holograficznej konwencji interfejs czy potrzeba strategicznego rozczłonkowywania przeciwników (możliwe jest odstrzelenie każdej kończyny czy głowy), rozgrywka poddana została gruntownej renowacji. Widoczne jest silne odejście w stronę produkcji bardziej wypełnionej akcją, aniżeli strachem i ciągłym zaszczuwaniem gracza.

Zaimplementowany system kooperacji drop-in/drop-out (umożliwiający drugiemu graczowi „wskoczenie” do rozgrywki w dowolnym jej momencie), również nie stanowi ukłonu w stronę pierwszej części serii, mającej najwięcej wspólnych mianowników z gatunkiem survival horroru, jednak zapewnia zupełnie odmienne doświadczenia podczas rozgrywki – grając samotnie pozbawieni jesteśmy obecności Carvera nie tylko podczas gry, ale i również w przerywnikach filmowych. Co więcej, sytuacje, w których znajduje się jedna postać, mogą okazać się zgoła odmienne od tarapatów, w które wpadnie druga (kiedy Issac walczy o wyswobodzenie Carvera z halucynacji narzuconej przez zainfekowanych, ten odpierać musi ataki wyimaginowanych przeciwników).

315272-DRpcw.jpg315272-avGh5.jpg315272-9QWUf.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz