Niestety, ta okazja już wygasła
Przyssawka do auta do kamery sportowej - używaj jako wideorejestrator
139° Zakończono

Przyssawka do auta do kamery sportowej - używaj jako wideorejestrator

19,99zł159,99zł-88% Darmowa dostawa DarmowaKomputronik Okazje
19
maj 1.
Sroga promka na przyssawkę ze śruba 1/4” do kamery sportowej żeby używać jej jako rejestratora jazdy. Dzięki temu uchwytowi nie musimy naszej kamery trzymać w wodoszczelnym etui tylko „gołą” montujemy za pomocą śruby.

Odbiór w salonach 0 zł bez MWZ
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

19 Komentarzy
Zamowione
Myśle do czego mi się może to przydać bo cena kusi.
Generalnie cena startowa z dupy bo są od 59zł w necie.
Szkoda, że nie z gwintem 1/4.
Do Defang 1080 będzie pasować ?
Tytuł ciekawy... Używaj przyssawki jako wideorejestratora... Ale cebula sroga zaiste...
Już po temacie. Została 1 szt. w Częstochowie, z ekspozycji.
Wisi od miesiąca. Ostatnio też była kamera do tego. Bo nie każda podejdzie
Coś popierniczone bo nie można punktu odbioru wybrać.
To jest uchwyt do kamery 360, a nie zwykłej. Może być ciężko ustawić zwykłą kamerę przy szybie jak wideo rejestrator.
Fox0001/05/2019 09:29

Do Defang 1080 będzie pasować ?


Niestety nie, to jest bagnet do kamer 360fly. Podobno ktoś gdzieś widział te przyssawki z gwintem 1/4", ale raczej nie w Komputroniku... Nawet, jeśli jest na zdjęciu gwint 1/4, to sprzedają z dedykowanym bagnetem. Kupowałem i przez Allegro, i z odbiorem w Salonie, zawsze to samo. Sprzedawca tylko rozłożył ręce, więc skontaktowałem się z Obsługą Klienta, która zaproponowała... aby się kontaktować z salonem, w którym odebrałem towar
Edytowane przez: "Doktor.Wilczur" maj 1.
Doktor.Wilczur01/05/2019 10:34

Niestety nie, to jest bagnet do kamer 360fly. Podobno ktoś gdzieś widział t …Niestety nie, to jest bagnet do kamer 360fly. Podobno ktoś gdzieś widział te przyssawki z gwintem 1/4", ale raczej nie w Komputroniku... Nawet, jeśli jest na zdjęciu gwint 1/4, to sprzedają z dedykowanym bagnetem.


Dzięki za info, nie udało mi się kupić i spoko wyszło.
Zaczynam czuć się oszukany tymi promocjami z komputronika.
Ceny wyjściowe z kosmosu, a promocje do cen normalnych.
Przecież taka przyssawka to kilka zł na Ali kosztuje (kupiłem ich kilka dla siebie i szwagra do kamerek do samochodu).
Swoją drogą te przyssawki są ok i jak przyssa się do czystej szyby to się trzyma na długo. Gwint do mocowania kamerki też ok.
Edytowane przez: "xxeross" maj 1.
xxeross01/05/2019 10:37

Zaczynam czuć się oszukany tymi promocjami z komputronika. Ceny wyjściowe z …Zaczynam czuć się oszukany tymi promocjami z komputronika. Ceny wyjściowe z kosmosu, a promocje do cen normalnych.Przecież taka przyssawka to kilka zł na Ali kosztuje (kupiłem ich kilka dla siebie i szwagra do kamerek do samochodu). Swoją drogą te przyssawki są ok i jak przyssa się do czystej szyby to się trzyma na długo. Gwint do mocowania kamerki też ok.


Niekoniecznie. To jest wyraźnie lepsza jakość. 360fly oferuje większą średnicę, lepszą jakość silikonu (bardziej elastyczny i lepki), ma znacznie lepszy mechanizm docisku, niż tanie przyssawki z gwintem 1/4" z allegro/aliexpress. Oczywiście nie usprawiedliwia to kosmicznej ceny początkowej, ale w cenie po obniżce nie znajdzie się nic lepszego.


2268430-IyYF6.jpg
2268430-XbPUl.jpg
Wyższa jakość 360fly wynika też z tego, że przystosowana jest do mocowania na zewnątrz pojazdu, bo naprawdę mocno się trzyma. Dość powiedzieć, że przysysam swoją do przedniej szyby w autobusach, które są czasem tak uświnione, że lewa odpada po kilku minutach jazdy. Prawa trzyma się przez całą zmianę
Edytowane przez: "Doktor.Wilczur" maj 1.
produkt niedostępny...
Doktor.Wilczur01/05/2019 11:14

Niekoniecznie. To jest wyraźnie lepsza jakość. 360fly mają większą średn …Niekoniecznie. To jest wyraźnie lepsza jakość. 360fly mają większą średnicę, lepszą jakość silikonu (bardziej elastyczny i lepki), mają znacznie lepsze mechanizmy docisku, niż tanie przyssawki z gwintem 1/4" z allegro/aliexpress. Oczywiście nie usprawiedliwia to tzw. ceny początkowej, ale w cenie po obniżce nie znajdzie się nic lepszego.[Obrazek] [Obrazek] Wyższa jakość 360fly wynika z tego, że przystosowana jest do mocowania na zewnątrz pojazdu, bo naprawdę mocno się trzyma. Dość powiedzieć, że przysysam swoją do przedniej szyby w autobusach, które są czasem tak uświnione, że lewa odpada po kilku minutach jazdy. Prawa trzyma się przez całą zmianę


Dzięki. I takie wyjaśnienie z porównaniem to mi się podoba :-)
Opis:
"Dzięki temu uchwytowi nie musimy naszej kamery trzymać w wodoszczelnym etui tylko „gołą” montujemy za pomocą śruby"

Na pewno "gołą"?
Kamery sportowe w większości nie mają bezpośredniego mocowania na gwint > potrzebny jest dodatkowy uchwyt/ramka.
JEAKAR4 g, 22 min

Opis:"Dzięki temu uchwytowi nie musimy naszej kamery trzymać w w …Opis:"Dzięki temu uchwytowi nie musimy naszej kamery trzymać w wodoszczelnym etui tylko „gołą” montujemy za pomocą śruby"Na pewno "gołą"? Kamery sportowe w większości nie mają bezpośredniego mocowania na gwint > potrzebny jest dodatkowy uchwyt/ramka.


Moja ma na śrubę
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od jtk. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst