Niestety, ta okazja już wygasła

Przybory plastyczne - np. zestaw promarkerów Winsor&Newton w odcieniach szarości (24 sztuki ) za 189 zł i inne

cze 28. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zestaw promarkerów Winsor&Newton w odcieniach szarości (24 sztuki) za 189 zł

Kolejna cena to 239,99 - 286,99 zł w Empiku.


Grey and Black Tones - zestaw 24 dwustronnych pisaków Promarker. Gama szarości. Płócienne, składane etui na zamek z elastycznymi przegródkami na każdy pisak.

Grey and Black Tones gromadzi wszystkie odcienie szarości, dostępne w bogatej palecie pisaków serii Promarker Winsor & Newton. Dodatkowo, w etui znajdują się dwa markery w kolorze czarnym oraz dwa blendery (razem 24 pisaki). Każdy z nich posiada indywidualną przegródkę z elastycznej taśmy, która przytrzymuje marker na miejscu. Piórnik można ustawić w pozycji stojącej, przez co z zestawu korzysta się wygodnie, zarówno w pracowni jak i poza nią. Produkt marki Winsor & Newton.

Promarker to dwustronny pisak marki Winsor & Newton, uznawany za najpopularniejszy na świecie. Swój międzynarodowy sukces zawdzięcza stylistyce, ergonomii, trwałości końcówek, a przede wszystkim imponującej palecie 148 zróżnicowanych kolorów. Do dyspozycji twórców oddano kompozycje błyszczące, stonowane, pastelowe, intensywne, czerń oraz Blender – bezbarwny pisak do tonowania, rozjaśniania i mieszania kolorów. Poszczególne barwy mieszają się ze sobą płynnie na papierze. Daje to możliwość zaawansowanej manipulacji natężeniem koloru. Prawidłową trwałość i intensywność odcienie prezentują na specjalnie spreparowanym, bezkwasowym papierze do markerów Winsor & Newton.

Promarker jest pisakiem wszechstronnym, za sprawą końcówek w jakie go wyposażono:

  • okrągła, precyzyjna – idealna do detali,
  • szeroka ścięta – do wypełniania dużych obszarów prac i kreślenia linii o szerokości do 8 mm.


W dobrej cenie też:

Promarker set 2, zestaw pisaków Promarker W&N, 13 sztuk
96 zł, kolejna cena to 122 zł na Allegro

549332-cPnyT.jpg
549332-M5OGq.jpgFarby akwarelowe, White Nights, 24 kolorów, plastikowa kaseta
130 zł, kolejna cena to 158 zł na Allegro
Najwyższej jakości, profesjonalne farby akwarelowe w kostkach White Nights / Białe Noce (Leningrad) rosyjskiej firmy Nevska Palitra. Farby te łączą tradycję dawnych mistrzów z nowoczesną techniką produkcyjną - powstają z drobno zmielonych pigmentów a ich spoiwem jest guma arabska uznawana za najlepszy naturalny klej do profesjonalnych akwareli. Charakteryzują się intensywnym nasyceniem barw które nie słabnie nawet przy dodaniu dużej ilości wody - gwarantuje to wysokie napigmentowanie. Wszystkie kolory doskonale łączą się ze sobą i łatwo się rozmywają. Ponad połowa gamy kolorów wykonana jest przy użyciu tylko jednego, pigmentu pochodzenia naturalnego. 24 kolorów - kostki o pojemności 2,5ml. Całość zamknięta w poręcznym, plastikowym pudełku (z możliwością poszerzenia palety do 36 kostek).


tutaj 12 kolorów w tubkach za 75 zł - KLIK

549332-KIcGf.jpg

Rich tones, zestaw pisaków Promarker W&N, 6 sztuk - różne warianty TUTAJ na drugiej stronie
48 zł, kolejna cena to 59 zł na Allegro
Zestaw pisaków Promarker firmy Winsor & Newton.

Zestaw Rich Tones to propozycja zawierająca intensywne, mocne barwy w ciemnych odcieniach. Pakiet stanowi świetną propozycje jako rozszerzenie posiadanej już kolekcji.

Seria Promarker to nietoksyczne pisaki na bazie alkoholu, wyróżniające się trwałością i odpornością na działanie światła i wody. Występują w 148 kolorach, w odcieniach od cielistych i pastelowych, po intensywne i jaskrawe. Z powodzeniem można je stosować na różnorodnych powierzchniach, m. in. na papierze, kartonie, drewnie, plastiku, a nawet metalu. Kolory transparentne pozwalają na tworzenie różnorodnych przejść, sprawdzą się idealnie w kombinacjach z cieniowaniem i świetnie mieszają, by tworzyć jeszcze szersze spektrum barw. Każdy pisak posiada dwie końcówki: szeroką, do wypełniania dużych powierzchni, rysowania tła, a także cienką, do krawędzi, konturów i detali.

Zestaw Rich Tones zawiera kolory: cardinal red, moss, marine, prussian, plum, maroon. Całość umieszczona w plastikowym blistrze.


Farby akwarelowe, Leningrad, 16 kolorów
77.94 zł, kolejna cena to 103 zł na Allegro
Najwyższej jakości, profesjonalne farby akwarelowe w kostkach Leningrad (White Nights / Białe Noce) rosyjskiej firmy Nevska Palitra. Farby te łączą tradycję dawnych mistrzów z nowoczesną techniką produkcyjną - powstają z drobno zmielonych pigmentów a ich spoiwem jest guma arabska uznawana za najlepszy naturalny klej do profesjonalnych akwareli. Charakteryzują się intensywnym nasyceniem barw które nie słabnie nawet przy dodaniu dużej ilości wody - gwarantuje to wysokie napigmentowanie. Wszystkie kolory doskonale łączą się ze sobą i łatwo się rozmywają. Ponad połowa gamy kolorów wykonana jest przy użyciu tylko jednego, pigmentu pochodzenia naturalnego. 16 kolorów - kostki o pojemności 2,5ml. Całość zamknięta kartonowym pudełku.

549332-RgUvP.jpg


Blok z szarym papierem Palazzo Arabeska, 28 x 28 cm
27 zł, kolejna cena to 39 zł
Arabesque – blok do pasteli, szkicu i rysunku marki Palazzo. 25 arkuszy szaro-niebieskiego papieru. Gramatura: 300 g/m², rozmiar 28 x 28 cm.Werniks końcowy do akwareli i gwaszy L&B, 75 ml
9 zł, gdzie indziej od 18,5 zł
Superfine Permanent Varnish L&B – wysokiej jakości, trwały werniks końcowy marki Lefranc & Bourgeois, do farb akwarelowych i gwaszy. Pojemność: 75 ml.

Werniks końcowy do akwareli i gwaszu – preparat do zabezpieczania gotowych obrazów – chroni prace przed promieniami UV, kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi. Delikatnie zmniejsza matowość kolorów oraz zwiększa ich nasycenie. Werniks jest permanentny i transparentny. W przypadku nałożenia grubej warstwy może dochodzić do pęknięć po wyschnięciu - aby uniknąć spękań, produkt należy przed nałożeniem rozcieńczyć z niewielką ilością wody.

Płynny werniks w szklanej buteleczce o pojemności 75 ml, wyposażonej w bezpieczną zakrętkę. Produkt na bazie rozpuszczalnika.

Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze