Niestety, ta okazja już wygasła
Przewodniki 40% taniej @ Bezdroża
121° Zakończono

Przewodniki 40% taniej @ Bezdroża

Darmowa dostawa DarmowaBezdroża Okazje
5
wrz 3. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Księgarnia Bezdroża zorganizowała promocję z myślą o wrześniowych urlopach. Tylko przez 5 dni możemy kupić przewodniki z rabatem 40%.

W promocji kupimy popularne Travelbooki, serię przewodników Bezdroża oraz przewodniki Michelin.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
Przewodniki są OK, ale promocja niekoniecznie. W takich lub niższych cenach można kupić te książki na codzien w księgarniach internetowych.
@xmd posortuj sobie oferty na ceneo wg ceny z dostawą i przekonasz się, że nie masz racji. Pierwsza książka w promocji, Travelbook Zanzibar, najtańsza oferta: Bezdroża 16,14 zł, kolejna 18,56 zł z wysyłką (ceneo).Druga książka: Chorwacja. W kraju lawendy i wina, najtańsza oferta: Bezdroża 23,94 zł, kolejna 26,98 zł z wysyłką (ceneo). Nie chce mi się klikać dalej, ale sprawdzę jeszcze Allegro: Zanzibar od 20 zł, Chorwacja od 30 zł z dostawą.
W przypadku GW Helion reguła jest prosta: opłacalne są promocje z rabatem wyższym niż 30% (do 30% różnie bywa). W dużej mierze dzięki temu, że na mają darmową dostawę. Tu mamy zniżkę aż 40%.
DoReMi03/09/2018 10:10

@xmd posortuj sobie oferty na ceneo wg ceny z dostawą i przekonasz się, że …@xmd posortuj sobie oferty na ceneo wg ceny z dostawą i przekonasz się, że nie masz racji. Pierwsza książka w promocji, Travelbook Zanzibar, najtańsza oferta: Bezdroża 16,14 zł, kolejna 18,56 zł z wysyłką (ceneo).Druga książka: Chorwacja. W kraju lawendy i wina, najtańsza oferta: Bezdroża 23,94 zł, kolejna 26,98 zł z wysyłką (ceneo). Nie chce mi się klikać dalej, ale sprawdzę jeszcze Allegro: Zanzibar od 20 zł, Chorwacja od 30 zł z dostawą. W przypadku GW Helion reguła jest prosta: opłacalne są promocje z rabatem wyższym niż 30% (do 30% różnie bywa). W dużej mierze dzięki temu, że na mają darmową dostawę. Tu mamy zniżkę aż 40%.


Sprawdź travelco.pl Wskazane przez Ciebie książki są do złotówki droższe. Inne kosztują podobnie lub mniej. Zawsze, bez limitowanej czasowo promocji.
xmd03/09/2018 11:06

Sprawdź travelco.pl Wskazane przez Ciebie książki są do złotówki droższe. I …Sprawdź travelco.pl Wskazane przez Ciebie książki są do złotówki droższe. Inne kosztują podobnie lub mniej. Zawsze, bez limitowanej czasowo promocji.


Ceny mają faktycznie dobre. Ale oprócz tego, że książka o złotówkę droższa plus, nie zapominaj o dostawie. Min. 6,40 zł. Czyli na książkę za kilkanaście złotych muszę wydać ponad 7 zł więcej niż w tej promocji.
Edytowane przez: "DoReMi" wrz 3. 2018
DoReMiwrz 3. 2018

Ceny mają faktycznie dobre. Ale oprócz tego, że książka o złotówkę droższa …Ceny mają faktycznie dobre. Ale oprócz tego, że książka o złotówkę droższa plus, nie zapominaj o dostawie. Min. 6,40 zł. Czyli na książkę za kilkanaście złotych muszę wydać ponad 7 zł więcej niż w tej promocji.Ten sprzedawca operuje również na Allegro z opcją SMART przesyłek, jeśli ktoś planuje większy zakup i ma wykupioną usługę. W Bezdrożach przesyłka min. 4,99. Poza tym zwracajcie uwagę na datę wydania. Pozycje starsze są zwykle dużo tańsze, a czy dużo mniej aktualne... To zależy raczej od regionu.

Oferta zacna, ale faktycznie takie ceny utrzymują się cały czas u różnych sprzedawców. Swoją drogą interesujący jest fakt, że pośrednicy sprzedają o połowę taniej od wydawcy...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst