Przetwornica samochodowa 300W za 50 zł @ biedronka
32°Zakończono

Przetwornica samochodowa 300W za 50 zł @ biedronka

Pepper 2
sty 19. 2015
Ciekawa oferta na którą się natknąłem w biedronce przyda się w sam raz na podróże samochodem. Nie trzeba wcale dużo jeździć, często się zdarza, że akurat musimy podładować telefon a mamy tylko ładowarkę sieciową. W takim przypadku taka przetwornica sprawdzi się idealnie!

Przecena sięga 39 zł i aktualnie koszt to tylko 50 zł. Do przetwornicy możemy podłączyć wszystko co ma normalnie do gniazdka, oczywiście nie poradzi sobie z urządzeniami powyżej 300 W. Wiertarki jż raczej nie podłączymy ale laptopa czy tableta już bez problemu.

Dodatkowo mamy wyjście USB do bezpośredniego ładowania smartfonów. Dużym plusem tej przetwornicy jest to, że posiada możliwość podłaczenia nie tylko poprzez gniazdo zapalniczki ale również bezpośrednio pod akumulator! Mamy wyprowadzone krokodylki do tego! Sprawdza to się w przypadku gdy mamy obawy, że instalacja w samochodzie nie poradzi sobie z mocą pobieraną i może wywalać bezpieczniki a w najgorszym wypadku spalić instalacje. Tutaj podłaczamy bezpośrednio do akumulatora i problem znika.

Promocję tą znalazłem w koszach z aktualnie zimowymi wyprzedażami jaki mamy w biedronce.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Pod linkiem idź do oferty mamy zdjęcie i opis ze strony biedronki.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Czyli to jest przetwornica z gniazdka 12V na napięcie 230V, tak? A gniazdko wyjsciowe jest uziemione? Ciekawe, czy dałoby radę podłączyć do tego gniazdka jeszcze dodatkowy przedłużacz. Bo chętnie walnąłbym taki patent, że podłączyłbym mały TV LED o niewielkim poborze prądu + PS3, które też bodajże pobiera ledwo 90W, więc zmieściłbym się w 300W, no ale potrzeba 2 gniazdek.
Autor Pepper
nic nie stoi na przeszkodzie aby zastosować złodziejkę i podłączyć oba te urządzenia. Mały TV na LCd/led, powiedzmy do 32 cali, nie powinien pociągnąć więcej jak 60W.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy