Niestety, ta okazja już wygasła
Przetestuj za darmo! GARNIER Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej OCTOPUS
843° Zakończono

Przetestuj za darmo! GARNIER Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej OCTOPUS

ZA DARMO25zł
127
843° Zakończono
Przetestuj za darmo! GARNIER Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej OCTOPUS
lip 31. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przetestuj za darmo! GARNIER Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej.

Promocja trwa w okresie od dnia 01 sierpnia 2020 roku do dnia 31 sierpnia 2020 roku albo do wyczerpania puli zwrotów, określonej w § 4 ust. 2 Regulaminu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Promocja dotyczy: płynu micelarnego Garnier 3w1 skóra wrażliwa o pojemności 100, 400 lub 700ml.

Z zastrzeżeniem ust. 2 poniżej, każdy Uczestnik, który dokonał prawidłowo Zgłoszenia, jest uprawniony do otrzymania zwrotu równowartości ceny brutto za Produkt wskazany na Paragonie, nie wyższej jednak niż kwota 25,00 zł (słownie: dwadzieścia pięć złotych) brutto (dalej: „Zwrot”).

Promocji wynosi 5.000 (słownie: pięć tysięcy). Organizator zawiadamia o ewentualnym wyczerpaniu puli Zwrotów poprzez ogłoszenie na Stronie.

Jeden Uczestnik może dokonać tylko jednego Zgłoszenia, obejmującego wyłącznie jeden Produkt, na podstawie wyłącznie jednego Paragonu. Każdy Uczestnik ma prawo wyłącznie do jednego Zwrotu na zasadach określonych w Regulaminie. Osoby z jednego gospodarstwa domowego mogą w ramach Promocji otrzymać tylko i wyłącznie jeden Zwrot - przez termin „gospodarstwo domowe” Organizator rozumie ten sam adres zamieszkania Uczestników lub ten sam numer rachunku bankowego.

Regulamin
Aktualizacje społecznościowe
127 Komentarzy
Prześlij Komentarz