Niestety, ta okazja już wygasła

Przepowiednia - gra planszowa.

kwi 18. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jeśli planujesz wieczór z planszówkami, koniecznie zaopatrz się w grę "Przepowiednia"! To niezwykła rozgrywka karciana przenosząca w świat klątw, świątyń i magicznych kryształów. Możesz w nią grać razem z całą rodziną.

Gra "Przepowiednia" wydawnictwa Lucrum Games polega na zdejmowaniu klątw rzuconych na świątynie. Żeby tego dokonać, należy odnaleźć magiczne runy i zbierać kryształy, a następnie układać je w odpowiedniej konfiguracji. Właśnie układanie sieci kryształów jest dodatkową zaletą i ciekawym wyzwaniem. Wygrywa gracz, który po skończeniu wszystkich tur zdobył najwięcej punktów.

"Przepowiednia" to gra wyróżniająca się niesamowitymi ilustracjami. Wyobraźnię graczy pobudzą obrazy świątyń - w jednej z nich rośnie potężne drzewo, inna unosi się wśród chmur na wielkim kole sterowym. Pozytywne wrażenie sprawiają też wielobarwne kryształki; kiedy je zbierasz, możesz poczuć się jak zdobywca skarbów.

W rozgrywce może brać udział 2-4 graczy, ale najlepsze wrażenia są podczas gry czteroosobowej. Żeby zrozumieć wszystkie zasady, najmłodszy gracz powinien mieć przynajmniej 10 lat. Zaletą gry jest możliwość ukończenia rozgrywki nawet w 20 minut. Tyle wystarczy, żeby przenieść się do niezwykłego świata pełnego czarów i przygód.

Lucrum Games ma w swojej ofercie także takie gry jak pięknie ilustrowane "Panaceum" o starożytnej sztuce leczenia i "Odfrunęło z wiatrem" - to lekka rodzinna gra planszowa polegająca na próbie zrobienia zdjęcia grupie zwiewnych motyli.

Tekst skopoiowany z opisu produktu.
Aktualizacje społecznościowe
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz