Niestety, ta okazja już wygasła

Przenośny wentylator na szyję, 3 stopnie regulacji, 2000 mAh, bez ostrza, ładowane przez USB

kwi 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Tylko 8 sztuk
Przedmiot sprzedawany przez pb ReCommerce GmbH w ramach usługi Realizacja przez Amazon.
Z Amazon Prime przesyłka gratis

Na DE w cenie prawie 7 EUR i jest tam jeszcze 8 ocen (średnia 4,5). Podobno nawet działa.

Informacje o tym produkcie
【Najnowszy wentylator szyja USB 4. Generacja】 – został wyprodukowany na rok 2020 i posiada konstrukcję bez łopatek 4. mini wentylator na szyję.
【Konstrukcja głośnomówiąca i obracana o 360°】 – ta innowacyjna wachlarz na szyję może być noszony wokół szyi, dzięki czemu Twoje ręce pozostają wolne. Jest to idealny pomysł na osobiste chłodzenie, kemping i imprezy na świeżym powietrzu. Posiada konstrukcję z podwójną głowicą i dwa wentylatory można dowolnie obracać o 360°, dzięki czemu można ustawić najlepszy kierunek wiatru.
【3 regulowane prędkości】 – ten przenośny wentylator USB z pałąkiem na szyję jest dostępny z niskimi, średnimi i wysokimi prędkościami, aby sprostać Twoim indywidualnym wymaganiom. Nocą bardzo fajne.
【Ładowanie przez USB】 – wbudowany wentylator litowy o pojemności 2000 mAh jest zasilany przez USB. Dodatkowe baterie nie są wymagane. Mały osobisty wentylator jest kompatybilny z większością komputerów, laptopów, przenośnych ładowarek i innych urządzeń z wyjściem USB. Czas pracy od 2,5 do 6 godzin zależy od różnych trybów.
【Gwarancja jakości】 – jeśli po otrzymaniu wentylatora szyiego nie jesteś zadowolony z przenośnego wentylatora na szyję, prosimy o kontakt. Rozwiążemy problem lub zwrócimy go w ciągu 24 godzin. (Użyj przenośnego wachlarza, aby przeprowadzić trendy modowe.)
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz