Niestety, ta okazja już wygasła
Przełącznik SONOFF RF Bridge 433 za ok. 31zł @ DressLily​
428° Zakończono

Przełącznik SONOFF RF Bridge 433 za ok. 31zł @ DressLily​

31złDressLily Okazje
Admin69
wrz 20. 2018Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W DressLily przełącznik/konwerter od Sonoffa.

Urządzenie konwertuję 433 MHz na WiFi. Dzięki temu możemy sterować urządzeniami alarmowymi, przełącznikami świateł i innymi urządzeniami korzystającymi ze standardu i częstotliwości RF433 Mhz za pomocą smartfona przez aplikację eWeLink (iOS i Android).

Z załączonym kodem zbijemy cenę do $8.36 (~31zł).
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Tu jest fajnie wytłumaczone. Generalnie z np. gniazdek na pilota robi gniazdka smart sterowane appką plus z czujników działających po 433 robi czujniki smart gadające z apką. A potem to już sceny itd.
69 Komentarzy
A jak mam termometr który chodzi po 433 Mhz to da radę to tym urządzeniem obsłużyć?
Urządzenie konwertuję 433 MHz na WiFi.


A nie odwrotnie? Sygnał z apki po WiFi/3G przerabia na 433?
Edytowane przez: "majkers" wrz 20. 2018
Czyli jak mam bramę garażową na pilocik, to mogę ustawić że będzie też się otwierać przez appkę?
felippe1 min

Czyli jak mam bramę garażową na pilocik, to mogę ustawić że będzie też się …Czyli jak mam bramę garażową na pilocik, to mogę ustawić że będzie też się otwierać przez appkę?TO zależy czy masz pilot zmiennokodowy czy nie. Zakłądam, że nie.
PaweBogucki12 min

A jak mam termometr który chodzi po 433 Mhz to da radę to tym urządzeniem o …A jak mam termometr który chodzi po 433 Mhz to da radę to tym urządzeniem obsłużyć?


Nie,to pilot RF sterowany przez WiFi.
majkers20/09/2018 14:26

Urządzenie konwertuję 433 MHz na WiFi.A nie odwrotnie? Sygnał z apki po Wi …Urządzenie konwertuję 433 MHz na WiFi.A nie odwrotnie? Sygnał z apki po WiFi/3G przerabia na 433?


Nie potwierdzę, sam nie miałem takiego urządzenia, a wzorowałem się na opisie z Allegro.
majkers20/09/2018 14:26

Urządzenie konwertuję 433 MHz na WiFi.A nie odwrotnie? Sygnał z apki po Wi …Urządzenie konwertuję 433 MHz na WiFi.A nie odwrotnie? Sygnał z apki po WiFi/3G przerabia na 433?


Moze działa w dwie strony.
Na moje to jak gniazdko lub przełącznik sonoff nie ma wbudowanego 433, dokupujesz pilota, łączysz z bridge i on puszcza sygnal juz po wifi np do gniazdka lub przelacznika
1239120.jpgTo obsłuży ten przełącznik
Edytowane przez: "piniu" wrz 20. 2018
W garażu nie mam zasięgu wifi a w domu mam oświetlenie sterowane przez wifi (sonoffy basic) , czy mogę wykorzystać ten bridge żeby apką w komórce wysterować cos w garażu jeśli tam mam odbiornik 433Mhz?
I czy działa to na supli?
Zdzisiu46 min

Moze działa w dwie strony.Na moje to jak gniazdko lub przełącznik sonoff ni …Moze działa w dwie strony.Na moje to jak gniazdko lub przełącznik sonoff nie ma wbudowanego 433, dokupujesz pilota, łączysz z bridge i on puszcza sygnal juz po wifi np do gniazdka lub przelacznikaTo dokładnie odwrotnie niż to co ja potrzebuję
Tu jest fajnie wytłumaczone. Generalnie z np. gniazdek na pilota robi gniazdka smart sterowane appką plus z czujników działających po 433 robi czujniki smart gadające z apką. A potem to już sceny itd.
A jak sprawdzic czy pilot jest stalo czy zmiennokodowy?
Nie wiem po co, ale kupiłem.
Coraz mnie Was lubię , kupuję rzeczy które są mi zbędne.
Edytowane przez: "jack78" wrz 20. 2018
majkers1 g, 40 min

Tu jest fajnie wytłumaczone. Generalnie z np. gniazdek na pilota robi …Tu jest fajnie wytłumaczone. Generalnie z np. gniazdek na pilota robi gniazdka smart sterowane appką plus z czujników działających po 433 robi czujniki smart gadające z apką. A potem to już sceny itd. [Video]


Nic nie rozumiem przez jego akcent.
Cad20/09/2018 14:29

Nie potwierdzę, sam nie miałem takiego urządzenia, a wzorowałem się na opis …Nie potwierdzę, sam nie miałem takiego urządzenia, a wzorowałem się na opisie z Allegro.


To do nosa, jako admin powinienes weryfikowac takie rzeczy a nie pisac bzdury. To obsluguje tylko piloty ze stalym kluczem wiec ani np bramy a tym bardziej systemy alarmowe z tym nie dzialaja. Tylko proste rozwiazania. U mnie nawet by rolet nie obsluzylo
Jakbyście wypatrzyli dobrą cenę na ścienne włączniki wifi/zigbee światła, które nie wymagają zera (linia N) tylko gorącą żyłę to byłbym happy
kocjan12 min

To do nosa, jako admin powinienes weryfikowac takie rzeczy a nie pisac …To do nosa, jako admin powinienes weryfikowac takie rzeczy a nie pisac bzdury. To obsluguje tylko piloty ze stalym kluczem wiec ani np bramy a tym bardziej systemy alarmowe z tym nie dzialaja. Tylko proste rozwiazania. U mnie nawet by rolet nie obsluzylo


Po to jest sekcja komentarzy żebym i ja się czegoś dowiedział Tego urządzenia akurat nie posiadam, ale patrząc na oferty cena jest ok.
Edytowane przez: "Cad" wrz 20. 2018
Thx, wyszło 24.50 z punktami.
Dla zainteresowanych, to prawdziwa moc tego mostka ujawnia się po zmianie firmware. Można wtedy kontrolować kilkadziesiąt urządzeń a nie 4 jak w oryginale.
Zdzisiu20/09/2018 14:34

Moze działa w dwie strony.Na moje to jak gniazdko lub przełącznik sonoff ni …Moze działa w dwie strony.Na moje to jak gniazdko lub przełącznik sonoff nie ma wbudowanego 433, dokupujesz pilota, łączysz z bridge i on puszcza sygnal juz po wifi np do gniazdka lub przelacznika


Oczywiście że jest dwukierunkowy, dlatego to bridge. Są włączniki ścienne sonoff z radiem 433MHz (wifi też mają np. T1) no i jest wersja czegoś jak sonoff basic z radiem 433MHz. Sens tego dla mnie tylko jak komuś zależy na zasięgu i w dane miejsce nie sięga wifi. Bez tego 433MHz ma same wady np. dużo słabiej zabezpieczona transmisja itp.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst