Niestety, ta okazja już wygasła
Humble Spooky Horror Bundle 2019
464° Zakończono

Humble Spooky Horror Bundle 2019

26
sie 28.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Za minimum $1:

– Agony (Steam)
– Butcher (Steam + DRM-Free)
– The Town Of Light (Steam)

Wpłata powyżej średniej ceny (aktualnie $4.41) dodatkowo:

– Darkwood (Steam)
– Beholder 2 (Steam)
– Pacify (Steam)

Za minimum $10 dodatkowo:

– INSIDE (Steam)
Aktualizacje społecznościowe
Humble Bundle Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Ciekaw jestem, jak sprzeda się najdroższy próg, gdy jutro Inside będzie za darmo na Epicu.
Chyba sie skuszę na ten drugi próg dla Darkwood
26 Komentarzy
Ciekaw jestem, jak sprzeda się najdroższy próg, gdy jutro Inside będzie za darmo na Epicu.
Inside ma być za darmo jutro na Epic do 5 września
pepper.pl/pro…470
Edytowane przez: "matrixluk" sie 28.
Handlarz28/08/2019 22:38

Ciekaw jestem, jak sprzeda się najdroższy próg, gdy jutro Inside będzie za …Ciekaw jestem, jak sprzeda się najdroższy próg, gdy jutro Inside będzie za darmo na Epicu.Pewnie nieźle dzięki hejterom epika - +1 na steam to styl życia, o czym niektórzy zapominają
Handlarz28/08/2019 22:38

Ciekaw jestem, jak sprzeda się najdroższy próg, gdy jutro Inside będzie za …Ciekaw jestem, jak sprzeda się najdroższy próg, gdy jutro Inside będzie za darmo na Epicu.


Dzięki za przypomnienie, że trzeba coś wyklikać.
Te oferty są wstawiane z tak dużym wyprzedzeniem, że łatwo je przegapić.
próg za dolara warto brać dla butchera :]
Handlarz28/08/2019 22:38

Ciekaw jestem, jak sprzeda się najdroższy próg, gdy jutro Inside będzie za …Ciekaw jestem, jak sprzeda się najdroższy próg, gdy jutro Inside będzie za darmo na Epicu.


Ci wszyscy co tak narzekają na epic kupią na złość.
Coś w ten deseń:
"Nie bede brał od Epica za darmo, kupie za 10$ i bede grał na $teamie"
Edytowane przez: "pawian__akrobata" sie 28.
Chyba sie skuszę na ten drugi próg dla Darkwood
Handlarz28/08/2019 22:38

Ciekaw jestem, jak sprzeda się najdroższy próg, gdy jutro Inside będzie za …Ciekaw jestem, jak sprzeda się najdroższy próg, gdy jutro Inside będzie za darmo na Epicu.


wole zaplacic 10$ niz zainstalowac epica ;)_
Dzięki, czekałem na dobry deal z Darkwood.
Specjalnie wrzucili tego Inside czy nie wiedzieli, że Epic przygotowuje taką ofertę? Wiadomo, że niektórzy robią kolekcję na Steamie, ale reszta nie będzie się zastanawiać Poza tym Inside zajebisty, jak Limbo się komuś podobało to tym też na pewno nie pogardzi
Agony po aktualizacjach nadaje się w końcu do grania?
Bartosz_Piwek29/08/2019 07:58

Agony po aktualizacjach nadaje się w końcu do grania?


Nie. Bo to dalej ta sama gra
Przestałem grać w gry jakieś 6 lat temu. O co chodzi z tym bojkotowaniem Epic?
Bartosz_Piwek29/08/2019 07:58

Agony po aktualizacjach nadaje się w końcu do grania?


Wątpię, by dało się je naprawić aktualizacjami. Problem leży w koncepcie, nie w wykonaniu.
texas29/08/2019 08:27

Przestałem grać w gry jakieś 6 lat temu. O co chodzi z tym bojkotowaniem Ep …Przestałem grać w gry jakieś 6 lat temu. O co chodzi z tym bojkotowaniem Epic?


Składa się na to kilka rzeczy:
1. Wydali jedną z najpopularniejszych gier na świecie, w którą grają głównie dzieci. Co za tym idzie, stała się celem wyśmiewania, tak jak swego czasu Minecraft, Call of Duty, Metin 2 itp.
2. Rozbudowali swój własny launcher, zaczynając sprzedawać w nim gry innych producentów. Reklamują się zachęcająca dla developerów ofertą (biorą 12% marży, podczas gdy konkurencja 30%), a do tego płacą sowite wynagrodzenie, jeżeli developer zgodzi się na czasowe oddanie gry na wyłączność sklepu Epic. Sam sklep był jednak przy wystartowaniu bardzo ubogi, zarówno pod względem dostępnych tam tytułów, jak i samej funkcjonalności sklepu.
3. W firmie Epic częściowy udział ma chińska firma Tencent, ta sama która ma częściowy udział u twórców Path of Exile, pełny udział u Riot Games i wielu innych tytułach. Zarząd Epica zarzeka się, że Tencent nie ma u nich mocy decyzyjnej (1 ich osoba w zarządzie na kilka / kilkanaście wewnętrznych), że dalej jest amerykańską firmą i dane klientów trzyma na amerykańskich serwerach. Klienci są natomiast przekonani, że Epic ściśle współpracuje z ChRL, a ich dane zostają bezpośrednio wysyłane do Chińskiego rządu.

Jak jest naprawdę, to do końca nie wiadomo... Ale główne powody nagonki na Epic to te powyżej.
Avatar
Usunięty63632
Oooo Butcher! Coś dla mnie. +
Pablito15k29/08/2019 08:54

Składa się na to kilka rzeczy:1. Wydali jedną z najpopularniejszych gier na …Składa się na to kilka rzeczy:1. Wydali jedną z najpopularniejszych gier na świecie, w którą grają głównie dzieci. Co za tym idzie, stała się celem wyśmiewania, tak jak swego czasu Minecraft, Call of Duty, Metin 2 itp.2. Rozbudowali swój własny launcher, zaczynając sprzedawać w nim gry innych producentów. Reklamują się zachęcająca dla developerów ofertą (biorą 12% marży, podczas gdy konkurencja 30%), a do tego płacą sowite wynagrodzenie, jeżeli developer zgodzi się na czasowe oddanie gry na wyłączność sklepu Epic. Sam sklep był jednak przy wystartowaniu bardzo ubogi, zarówno pod względem dostępnych tam tytułów, jak i samej funkcjonalności sklepu.3. W firmie Epic częściowy udział ma chińska firma Tencent, ta sama która ma częściowy udział u twórców Path of Exile, pełny udział u Riot Games i wielu innych tytułach. Zarząd Epica zarzeka się, że Tencent nie ma u nich mocy decyzyjnej (1 ich osoba w zarządzie na kilka / kilkanaście wewnętrznych), że dalej jest amerykańską firmą i dane klientów trzyma na amerykańskich serwerach. Klienci są natomiast przekonani, że Epic ściśle współpracuje z ChRL, a ich dane zostają bezpośrednio wysyłane do Chińskiego rządu.Jak jest naprawdę, to do końca nie wiadomo... Ale główne powody nagonki na Epic to te powyżej.


Pominąłeś najważniejszy powód - Epic wykupuje gry na parę dni przed premierą, gdzie ludziom były obiecane klucze Steam, albo gra była dostępna w przedsprzedaży przez wiele miesięcy, czerpiąc zysk z marketingu oferowanego przez platformę.

No i to, że sklep nie "był" bardzo ubogi pod względem funckjonalności, tylko nadal jest. Nie ma koszyka zakupowego, automatycznych refundów, achievementów, śledzenia czasu gry, wishlist, i już nawet nie wspominam o funkcjach unikalnych dla Steama, jak np. Workshop, Steam Link, albo Steam Controller Config.
Hejterzy nie zdają sobie sprawy że monopol jednej firmy prowadzi do dojenia ich kieszeni na niespotykaną skalę. Ale nie spodziewajmy się takiej wiedzy od osób które kupują gry na Steama i są w stanie zapłacić więcej za tytuł tylko dlatego że posiada karty Steama. Żenada.
nocny_napoleon29/08/2019 10:48

Hejterzy nie zdają sobie sprawy że monopol jednej firmy prowadzi do d …Hejterzy nie zdają sobie sprawy że monopol jednej firmy prowadzi do dojenia ich kieszeni na niespotykaną skalę. Ale nie spodziewajmy się takiej wiedzy od osób które kupują gry na Steama i są w stanie zapłacić więcej za tytuł tylko dlatego że posiada karty Steama. Żenada.Dla kontekstu - jeśli rzeczami, które chcesz kupić są dwie gry - A i B, i jeśli produkt A jest dostępny tylko w sklepie X, a produkt B jest tylko dostępny w sklepie Y, to nie jest konkurencja - to są dwa osobne monopole na poszczególne produkty. Jeśli chcesz kupić masło i mleko, i masło masz tylko w Lidlu, a mleko tylko w Biedronce, to nie jest konkurencja. Exclusivy są złe dla wszystkich użytkowników, i zyskują na tym developer/publisher. Kupowanie exclusivów oraz niewpuszczanie na swoją platformę non-exclusivów prowadzi do sytuacji gdzie nie masz wyboru, co jest dla ciebie złe w każdym kontekście. W idealnym świecie gry pojawiałyby się na Epicu, GOGu, Steamie, i wszędzie indziej.

Poza tym - kupuję na Steamie, ponieważ codziennie korzystam ze Steam Linka, presetów kontrolera, i lubię achievementy - płacę więcej, ale otrzymuję dzięki temu produkt w moim przypadku lepszy. Pewnie - są osoby którym na tych funkcjach nie zależy, i wtedy nic nie zyskują, ale nie warto mierzyć wszystkich swoją miarą.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst