Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
677° Zakończono
54
Opublikowano 3 dni temu

Przedsprzedaż biletów na musical „We Will Rock You” z utworami grupy Queen w Teatrze Roma dla użytkowników Allegro Smart

150zł
Darmowa dostawa · Allegro Okazje
Avatar
Opublikowane przez Ravena
Dołączył w 2022
9
242

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dla użytkowników Allegro Smart rusza przedsprzedaż biletów na musical „We Will Rock You” z piosenkami legendarnej grupy Queen. Prapremiera spektaklu będzie miała miejsce 16.04.2023 na deskach Teatru Roma w Warszawie. Akcja rozpoczyna się 17.01 od godz. 12:00. Liczba biletów jest ograniczona. Przedsprzedaż trwa do 18 stycznia 2023 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli biletów.

Zaloguj się na swoje konto w aplikacji mobilnej. W czasie trwania przedsprzedaży kliknij przycisk „Kup bilet”. Wybierz bilety i wypełnij formularz z danymi osobowymi. Następnie zaznacz metodę płatności oraz opcję dostawy biletów. Jednorazowo można kupić maksymalnie 10 biletów na dane wydarzenie. Bilety zakupisz, jeśli masz aktywną usługę Allegro Smart, Smart Student lub Smart na start.

W przedsprzedaży dostępne będą bilety normalne w cenie od 110 zł na spektakle we wtorki, środy, czwartki oraz bilety w cenie od 120 zł na spektakle w piątki, soboty i niedziele. Na samą premierę (16.04.2023) bilety będzie można kupić stacjonarnie od 19.01.2023 wyłącznie w kasie teatru. Spektakle będą regularnie grane na deskach Teatru Roma od 18.04.2023.

We Will Rock You to brytyjski musical z piosenkami legendarnej grupy QUEEN i librettem Bena Eltona. Tytuł ten grany był na londyńskim West Endzie przez dwanaście lat bez przerwy, pokazywano go też m.in. w Australii, Austrii, Francji, Hiszpanii, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Szwajcarii, USA, na Węgrzech i we Włoszech. Teraz nareszcie trafi na naszą scenę. Teatr Muzyczny ROMA pozyskał prawa do brytyjskiego musicalu „We Will Rock You” i będzie to pierwsza odsłona tego wydarzenia w Polsce. Spektakl zamienia się w rockowy koncert, a jego patronem jest niepowtarzalny Freddy Mercury. We Will Rock You to fantastyczna okazja, by usłyszeć piosenki QUEEN w nieznanym kontekście, odkryć nowe znaczenia, elektryzujące, porywające i pełne energii brzmienia m.in. takich hitów jak „I Want To Break Free”, „Radio Ga Ga”, „I Want It All”, „We Are The Champions”, „Bohemian Rhapsody” czy tytułowy numer „We Will Rock You”.

Myślę, że ciekawa propozycja dla fanów Freddiego i okazja do posłuchania dobrej muzy w ciekawej aranżacji.

Edit Bilety są dostępne w cenie 150 zł w tygodniu i 170 zł weekendowe (z piątkiem włącznie). Niestety cena pierwotnie podana odbiega od tej aktualnej. Na razie nie zamykam bo nadal widzę, że można zarezerwować.
Allegro Więcej szczegółów na Allegro
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

54 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Avatar
  Autor
  Sam Freddy dał like...to już coś
 2. Avatar
  Pisowcy mówili, ze Queena nie słuchają
  Avatar
  Nawet tutaj swoją kretyńską politykę musisz wywlec ?
 3. Avatar
  Za Romę zawsze plus
 4. Avatar
  Autor
  Ceny biletów faktycznie różnią się od tych podanych na początku, info wrzuciłam na gorąco od razu jak dostałam powiadomienie. Akcja mogłaby być lepiej dopracowana. Wiem, że niektórzy mogą być rozczarowani, nie miałam na celu wprowadzać nikogo w błąd. Plusem niech będzie to, że informacja o takim wydarzeniu dotarła do szerszej grupy osób i może jeżeli nie teraz to w późniejszym czasie ktoś skorzysta.
 5. Avatar
  Mam Allegro Smart a wyskakuje mi taki komunikat…
  12461142-v4ot1.jpg
  Avatar
  a ja klikam w mapę i nic nie mogę wybrać
 6. Avatar
  A pójdę.
  Avatar
  Od pt do nd po 120 PLN. (Edytowano)
 7. Avatar
  Daje plusa
 8. Avatar
  Dostępne tylko bilety za 170zł (w tygodniu 150), tańsze w ogóle nie wrzucone do sprzedaży
 9. Avatar
  Wie ktoś jak z wyborem miejsca? Będą przydzielane losowo?
  Można płacić voucherem ebilet?
  Avatar
  Można płacić voucherem.
 10. Avatar
  Da ktoś link?
  Avatar
  Przedsprzedaż tylko dla klientów Smart! w aplikacji Allegro.
 11. Avatar
  Pełno miejsc już niedostępnych. A bilety zaczynają się od 150
  Avatar
  Te bilety na żółto za 150 to były już przed 12tą i to na pewno nie jest pula przedsprzedaży Allegro. Coś im chyba nie zadziałało jak trzeba i nie widać tej pomarańczowej puli z Allegro Smart Presale.
 12. Avatar
  U mnie cały czas błąd kod promocyjny jest nieprawidłowy
  Avatar
  U mnie to samo niestety
 13. Avatar
  12463825-jJxxm.jpgDla zapisanych do newslettera tez są dostępne (Edytowano)
 14. Avatar
  Przecież to są jaja. Gdzie te bilety w tych cenach? Specjalnie kupiłem dziś rano voucher i lipa.
  Jakoś nie widzę kontaktu na eBilet.
  Avatar
  Autor
  Nie wiem dlaczego została podana taka informacja przez Allegro, zrobiłam już edit w opisie.
Avatar