Przedpiątkowa wyprzedaż @MiniInTheBox
41°Zakończono

Przedpiątkowa wyprzedaż @MiniInTheBox

52
lis 26. 2015
Wszyscy tylko ten black friday, black friday, a tu takie cudo. Hmmm, zasadniczo nie wiem jak to opisać - najtrafniej będzie powiedzieć, że jest to coś jak hunt na iBood z tym, że produkty zmieniają się co godzinę i wystawiane są po 4 różne. Jak widać na screenie, który wrzuciłem do oferty - mamy do dyspozycji dwie zakładki: "Obecne Okazje" i "Kolejne Okazje". Zgodnie z opisem - obecne są sprzedawane aktualnie w danej godzinie, kolejne - jest to pula, która pojawi się w następnej godzinie (tak więc możemy się przyjrzeć czy coś nam się przyda, a jak się pojawi trzeba szybko kupować). Mi się udało upolować za 3$ z darmową dostawą ładowarkę bezprzewodową QI, która jest obecnie wystawiona. Ilość dostępnych/ilość wystawionych widoczne są w prawym dolnym rogu każdej oferty na ww. stronie). Nie wiem do kiedy potrwa ta zabawa, podejrzewam, że maks do piątku rano.
Powodzenia w polowaniu ;-)
Aktualizacje społecznościowe
52 Komentarze
dziwne jak to napisałeś. Ta ładowarka miała limit 3/10.
Autor
@n00 Już poprawiłem post, bo wcześniej napisałem tak jak widziałem w chwili pisania (popatrz na screena - wyprzedane 0/10) - wydaje mi się, że dorzucili parę sztuk, albo ludzie naklikali do koszyków i zrezygnowali.
Autor
Ooo, już teraz zdaje się poszły wszystkie.
No jak ktoś ma fona co wspiera QI to może i przydatny gadget, ale z drugiej strony marnuje się 3x razy dłużej czasu na ładowanie indukcyjne niż standardowe, więc jak komuś zalezy na czasie jest mało przydatne.
Autor
Wszystko się zgadza, ja to wziąłem na prezent (sam mam jedną w biurze - w pracy wygodna sprawa, telefon Ci nie zdechnie w ciągu dnia). Ale masz rację - jest to raczej tylko gadżet, dlatego np. 50 zł bym za to nie dał, a 13 zł jest do zniesienia ;-)
Słabą baterię masz jak musisz podładowywać w ciągu dnia fona.

Niestety wsparcie QI w pełni oferuje niewiele modeli telefonów, jeżeli chodzi ilość telefonów na rynku. Niektóre oferują wsparcie niepełne, gdzie trzeba jeszcze dodatkowo coś takiego dokupić:

aliexpress.com/ite…0_9
aliexpress.com/ite…0_9
Autor
Bateria może i słaba, albo ja tak korzystam.
Co do telefonów - ja od ok 3 lat wszystkie, które miałem już miały wsparcie dla QI - jeżeli nie fabrycznie, to trzeba było "plecki" z cewką dokupić lub samą cewkę, którą się wkłada pod tylną klapkę (są już takie do samodzielnego montażu, który polega jedynie na ułożeniu jej i zetknięciu styków cewki, ze stykami w telefonie). Te model, które miałem prze ten czas to. Lumia 820, Lumia 1520, Lumia 930, Samsung Galaxy S5, LG G3 i teraz Lumia 830 - wszystko ma wsparcie dla QI.
do-kanałówki za 4$ i kamerka za 50$. Jak na razie nic szczególnego nie wrzucają. Może później się coś zacznie. Jakby nie patrzeć od 1h u nich dzien się zaczał :P
Autor
Pamiętaj, że to Chiny :-) wrzucają wszystko co nie schodziło pewnie, ale myślę, że może się coś trafić. Ciężko wyczuć, z resztą z hunt-em na naszym iBodzie było podobnie - oferty doopy nie urywały.
Autor
BTW, ale te dokanałówki i kamera już zeszły zdaje się (albo oni jakąś ściemę robią).
No to już wiem. Wybierałeś kiepskie telefony, Galaxy jest słabe więcej płaci się za markę niż za osiągi.. niestety. Co do Nokii to już nie ta sama firma. Plajtuje i jej osiągnięcia widać w modelach jakie wypuszczają, od dawna niczym nie zaskoczyła, i urządzenia Nokii niestety zostały wyparte. Sporo Nokia zainwestowała w mapy zobaczymy jak to opłaci się im. Może się okazać że to był strzał w kolano i się po tym nie podniosą.
Co do LG to miało kilka udanych modeli i ogólnie większość ludzi pochlebia tej marce jeżeli zaczęła przygodę z smatfonami właśnie od LG.

To o czym wspomniałeś to pokazałem powyżej. Trzeba pamiętać że się zajmuje port micro USB. Dodatkowo wspomnieć że ładowanie indukcyjne ma wpływ także na inne urządzenia elektroniczne.
Nie. Były dostępne. Mogłem je zamówić. Ja jestem przeciwny dokonałówkom , to jest masochizm na swoje życzenie, bo łatwo zniszczyć sobie słuch. Co do kamerki to Xiaomi Yi w podobnej cenie dało radę wyhaczyć.
Autor
Nie dogadaliśmy ;-)
Cewki o których piszę były do telefonów z dedykowanym złączem na płycie głównej jak LG G3, S5 czy Lumia 820. Można kupić "plecki" oryginał z cewka za ok 70 zł, lub samą cewkę od chinoli za 20 zł. Tu np taka cewka do S5 - wpinana jest obok baterii pod klapką, microUSB jest cały czas wolne: allegro.pl/ply…tml (nie patrz na cenę, to przykład tylko, ale tak to właśnie wygląda).
Autor
Nie wiem, może mamy różne internety - jak pisałem post było tak jak teraz czyli:
18794-N0Fhm.jpg
Raczej ty nie zrozumiałeś. Te 2 linki co podałem to to samo, tylko w inny sposób się podłącza.
18800-Iehlz.jpg
Autor
Odśwież stronę.
ja ci pokazałem stan kiedy opisywałem że sa wolne sztuki. ehhhhh
Autor
Ja też, że nie było, ale teraz lepiej, miałem jak na screenie, że nie dostępne, a teraz:
18805-W8dUw.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy