Niestety, ta okazja już wygasła
Przedłużenie gwarancji na sprzęt AGD electrolux o 3 lata (max 5.lat, wariant gwarancji plus przez cały okres 2+3)
-169° Zakończono

Przedłużenie gwarancji na sprzęt AGD electrolux o 3 lata (max 5.lat, wariant gwarancji plus przez cały okres 2+3)

405zł500zł-19%Electrolux Okazje
14
wrz 27. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dzwoniąc na infolinie electrolux 0801444800 można otrzymać ofertę na przedłużenie gwarancji na sprzęt AGD o 3 lata (czyli dla nowych sprzętów 2+3 =5 lat) za 405zł. Jest to gwarancja plus obejmująca uszkodzenia powstałe z winy użytkownika.

Oferta ważna tylko przez telefon (wysyłają ofertę na maila).

Warto przede wszystkim dla sprzętów które się lubią zepsuć a naprawa sporo kosztuje (czyt. pralki, suszarki z pompą ciepła itd.).
Aktualizacje społecznościowe
Electrolux Okazje

Grupy

14 Komentarzy
Każą płacić wiec nie są pewni tego co wyprodukowali. Czasami inni dają gratis przedłużenie gwarancji i to się mocno ceni.
Nie sądzę, że płacą za uszkodzenia powstałe w wyniku działania właściciela. Raczej takie ubezpieczenia są od zdarzeń na które właściciel nie miał wpływu, z wyłączeniem zwierząt domowych. Trzeba by było przeczytać warunki ubezpieczenia i wiedzieć w jakim towarzystwie ubezpieczają.
xyz2a27/09/2019 13:40

Każą płacić wiec nie są pewni tego co wyprodukowali. Czasami inni dają gra …Każą płacić wiec nie są pewni tego co wyprodukowali. Czasami inni dają gratis przedłużenie gwarancji i to się mocno ceni.Kto obecnie daje gwarancie na 5 lat? Normalnie są dwa i to z licznymi wyłączeniami, wiec rzucanie takimi sloganami jest bez sensu (to jakby pisać, że mercedes beczka to był samochód co się nie psuł)

To jest gwarancja uwzględniająca winę użytkownika. Cena jest sensowna.
Edytowane przez: "cyprys" wrz 27. 2019
Koszt 405zl to przy jakiej cenie produktu?
Gdyby ktoś kiedyś chciał skorzystać z takiego ubezpieczenia to pamięć warto o tym że w umowie zazwyczaj (przynajmniej u mnie tak było) jest drobnym druczkiem napisane że szkody trzeba zgłaszać w ciągu 24 godzin od uszkodzenia. Do tego jeśli to jest sprzęt typu kuchenka gazowa, trzeba mieć odbiór przyklepany przez fachowca który sprawdzi czy instalacja kuchenki gazowej jest poprawnie wykonana. Co do tych 24 godzin to nawet jak pół roku temu powstało uszkodzenie wystarczy przy zgłaszaniu szkody powiedzieć że stało się to dziś lub wczoraj i po sprawie.
fanaticepl27/09/2019 13:44

Nie sądzę, że płacą za uszkodzenia powstałe w wyniku działania właści …Nie sądzę, że płacą za uszkodzenia powstałe w wyniku działania właściciela. Raczej takie ubezpieczenia są od zdarzeń na które właściciel nie miał wpływu, z wyłączeniem zwierząt domowych. Trzeba by było przeczytać warunki ubezpieczenia i wiedzieć w jakim towarzystwie ubezpieczają.


Nie płacą, naprawiają lub wymieniają sprzęt na nowy jeśli naprawa nie jest możliwa. Tak przynajmniej jest napisane w umowie i tak też jesteś informowany w sklepie przy zakupie. Możesz młotkiem uszkodzić np tv i w zasadzie muszą usunąć usterkę.
cyprys27/09/2019 13:45

Kto obecnie daje gwarancie na 5 lat? Normalnie są dwa i to z licznymi …Kto obecnie daje gwarancie na 5 lat? Normalnie są dwa i to z licznymi wyłączeniami, wiec rzucanie takimi sloganami jest bez sensu (to jakby pisać, że mercedes beczka to był samochód co się nie psuł) To jest gwarancja uwzględniająca winę użytkownika. Cena jest sensowna.


Jak ubezpieczam pralkę, która kosztuje 800zl to cena ubezpieczenia 405zl jest sensowna?
W sklepie sami nie znają warunków i żeby sprzedać mówią paaaanie to od wszystkiego jest, a potem się okazuje, że głównie od zdarzeń losowych, w wyższych wariantach od awarii ale nie mechanicznych.
kryzys_finansowy27/09/2019 14:31

Jak ubezpieczam pralkę, która kosztuje 800zl to cena ubezpieczenia 405zl j …Jak ubezpieczam pralkę, która kosztuje 800zl to cena ubezpieczenia 405zl jest sensowna?


Jeżeli kupujesz bardzo tanie urządzenia to faktycznie nie ma sensu. Natomiast kupując pralkę lub suszarkę za 3-4000zl uważam, ze ma to całkiem dobry sens. Nie każdy konsument ma takie same potrzeby.

Tutaj okazja polega na zniżce od ceny nominalnej za tego rodzaju usługę, która można uzyskać przez tel.
cyprys27/09/2019 15:40

Jeżeli kupujesz bardzo tanie urządzenia to faktycznie nie ma sensu. N …Jeżeli kupujesz bardzo tanie urządzenia to faktycznie nie ma sensu. Natomiast kupując pralkę lub suszarkę za 3-4000zl uważam, ze ma to całkiem dobry sens. Nie każdy konsument ma takie same potrzeby. Tutaj okazja polega na zniżce od ceny nominalnej za tego rodzaju usługę, która można uzyskać przez tel.


Ja wszystko rozumiem. Tylko powiedz mi, to ubezpieczenie w cenie 405zl jakiej ceny produktu dotyczy? O ile mój przykład z pralką, to korzyść firmy o tyle nie sądzę, żeby w tej cenie ubezpieczyli lodówkę za 20 000zl.
google.com/amp…amp
Tutaj jest ciekawy artykuł o tym ubezpieczeniu. Okazuje się że owszem wymienią lub naprawią sprzęt ale musi to być jednak szkoda przypadkowa nie celowa. Również uszkodzenia mechaniczne są brane pod uwagę.
kryzys_finansowy27/09/2019 15:51

Ja wszystko rozumiem. Tylko powiedz mi, to ubezpieczenie w cenie 405zl …Ja wszystko rozumiem. Tylko powiedz mi, to ubezpieczenie w cenie 405zl jakiej ceny produktu dotyczy? O ile mój przykład z pralką, to korzyść firmy o tyle nie sądzę, żeby w tej cenie ubezpieczyli lodówkę za 20 000zl.


No właśnie jest flat-rate dla sprzętu danego typu.
electrolux.pl/sup…ja/
cyprys27/09/2019 16:15

No właśnie jest flat-rate dla sprzętu danego typu. ht …No właśnie jest flat-rate dla sprzętu danego typu. https://www.electrolux.pl/support/rozszerzonagwarancja/


Jak zwykle OWUK długi i niejasny. Czy jesteś pewien, że to dobra okazja? Jeśli nie, to nie zgłaszają takich okazji. Ja zobaczyłem tylko wyłączenia i widzę, że oni za nic nie ponoszą odpowiedzialności. Nie wiem co by musiało się stać, żeby Ci naprawili sprzęt. Wyłączają zdarzenia losowe i wandalizm. Oprócz tego nie dają Ci sprzętu zastępczego na czas naprawy a myślałem, że to standard. Masz 7 dni na zgłoszenie zdarzenia - krotko. Myślę, że jest więcej haczyków.
kryzys_finansowy27/09/2019 16:29

Jak zwykle OWUK długi i niejasny. Czy jesteś pewien, że to dobra okazja? Je …Jak zwykle OWUK długi i niejasny. Czy jesteś pewien, że to dobra okazja? Jeśli nie, to nie zgłaszają takich okazji. Ja zobaczyłem tylko wyłączenia i widzę, że oni za nic nie ponoszą odpowiedzialności. Nie wiem co by musiało się stać, żeby Ci naprawili sprzęt. Wyłączają zdarzenia losowe i wandalizm. Oprócz tego nie dają Ci sprzętu zastępczego na czas naprawy a myślałem, że to standard. Masz 7 dni na zgłoszenie zdarzenia - krotko. Myślę, że jest więcej haczyków.


Zdarzenia losowe są objęte w gwarancji plus (która tu wrzuciłem) za 400zl.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst