~PRZECENA~ SAMSUNG GALAXY TREND 2 LITE, MEDIA EXPERT
34°Zakończono

~PRZECENA~ SAMSUNG GALAXY TREND 2 LITE, MEDIA EXPERT

23
mar 26. 2016
Przecena smartfonu Samsung Galaxy Trend 2 Lite w sklepie internetowym Media Expert z 449zł na 222zł. Smartfon swoją specyfikacją nie wywołuje żadnego "WOW" na tą ofertę, ale jako pierwszy smartfon dla dziecka wystarczy z pewnością.
Specyfikacja telefonu: RAM: 512MB
Przekątna ekranu: 4 cale
Procesor: 2x 1,2ghz
Bateria: 1500mAh
Aparat (tył): 3Mpx
System: Android 4.4 KitKat Rozdzielczość ekranu: 480x800
~~GRATIS - NAWIGACJA NAVITEL~~
Aktualizacje społecznościowe
23 Komentarze
Nawet dla dziecka nie starczy, bo raczej ciężko będzie mu pograć w jakąkolwiek grę przy takiej specyfikacji. Lepiej kupić jakiegoś chinczyka za 250 zł, który ma chociaż 1 GB RAM.
takie telefony powinni na stacji benzynowej w tej cenie sprzedawać
Do zwykłych funkcji telefonu wystarczy.
Mattimar 26. 2016

Do zwykłych funkcji telefonu wystarczy.

​do zwykłych funkcji telefonu lepiej kupić nokie 3310. na tym czymś będzie cię to tylko o nerwy przyprawiać
sulexismar 26. 2016

​do zwykłych funkcji telefonu lepiej kupić nokie 3310. na tym czymś będz … ​do zwykłych funkcji telefonu lepiej kupić nokie 3310. na tym czymś będzie cię to tylko o nerwy przyprawiać


Masz że gadasz? Żona ma i działa wystarczająco i to pierwszą wersje.
sulexismar 26. 2016

​do zwykłych funkcji telefonu lepiej kupić nokie 3310. na tym czymś będz … ​do zwykłych funkcji telefonu lepiej kupić nokie 3310. na tym czymś będzie cię to tylko o nerwy przyprawiać


To gadanie o nokii 3310 było śmieszne, ale dekadę temu.
Autor
pilot173mar 26. 2016

Nawet dla dziecka nie starczy, bo raczej ciężko będzie mu pograć w jak …Nawet dla dziecka nie starczy, bo raczej ciężko będzie mu pograć w jakąkolwiek grę przy takiej specyfikacji. Lepiej kupić jakiegoś chinczyka za 250 zł, który ma chociaż 1 GB RAM.


Do prostych gier wystarczy.
Autor
Mattimar 26. 2016

Do zwykłych funkcji telefonu wystarczy.


Oczywiście. Dziecko idzie do szkoły, wraca i ma cały czas kontakt z rodzicami. Rozmowy i SMSy. Do tego w zupełności wystarcza. Prostą gierkę sobie też odpali. Z FB można korzystać w przeglądarce.
Autor
sulexismar 26. 2016

​do zwykłych funkcji telefonu lepiej kupić nokie 3310. na tym czymś będz … ​do zwykłych funkcji telefonu lepiej kupić nokie 3310. na tym czymś będzie cię to tylko o nerwy przyprawiać


Mamy XXI wiek Osobiście nie chciałbym korzystać teraz z Nokii 3310. Dziecko tym bardziej. Jeśli komuś przeszkadza można wgrać custom rom i telefon będzie działać o wiele szybciej.
xMaqsiumar 26. 2016

Mamy XXI wiek Osobiście nie chciałbym korzystać teraz z Nokii 3310. Dz … Mamy XXI wiek Osobiście nie chciałbym korzystać teraz z Nokii 3310. Dziecko tym bardziej. Jeśli komuś przeszkadza można wgrać custom rom i telefon będzie działać o wiele szybciej.

​to tylko pomoże na jakiś czas. gdy telefon się zapcha to będzie to samo co na stocku. aplikacje teraz są tak wymagające na moce obliczeniowe oraz dużo zajmują, że takie telefony w dzisiejszych czasach nie dają sobie rady. a jak ktoś się z tym spiera to używa go chyba tylko do dzwonienia, smsy i kalkulatora..
Ekran w tym kalkulatorze jest tragiczny. Na dworze i przy pełnym słońcu nic nie widać. Reakcja na dotyk..... A raczej jej brak, dłutem i młotkiem lepiej pisać. Bateria jako jedyna przyzwoita, jeden dzień po SMSach i rozmowach telefonicznych (tragiczna jakość) nonstop. Kwestię aparatu pozwolę sobie przemilczeć. Kupiłem z ciekawości i po tygodniu do śmietnika wywaliłem bo sumienia nie miałem aby go komuś sprzedać. Naprawdę lepiej kupić jakiś starszy telefon na Symbianie. Ładniejszy i wygodniejszy w obsłudze będzie.
krzjnamar 26. 2016

Ekran w tym kalkulatorze jest tragiczny. Na dworze i przy pełnym słońcu ni …Ekran w tym kalkulatorze jest tragiczny. Na dworze i przy pełnym słońcu nic nie widać. Reakcja na dotyk..... A raczej jej brak, dłutem i młotkiem lepiej pisać. Bateria jako jedyna przyzwoita, jeden dzień po SMSach i rozmowach telefonicznych (tragiczna jakość) nonstop. Kwestię aparatu pozwolę sobie przemilczeć. Kupiłem z ciekawości i po tygodniu do śmietnika wywaliłem bo sumienia nie miałem aby go komuś sprzedać. Naprawdę lepiej kupić jakiś starszy telefon na Symbianie. Ładniejszy i wygodniejszy w obsłudze będzie.


Ekran jest bardzo dobry i ma bardzo realistyczne kolory. Aparat robi bardzo dobre zdjęcia jak na tą ilość pikseli i bateria trzyma 2 dni jeżeli tylko piszesz i dzwonisz Napisałeś że: Kupiłeś z ciekawości i wyrzuciłeś do kosza po tygodniu" Wiesz jak to brzmi? Jak bullszit dzieciaka którym zapewne jesteś. W skrócie GADASZ GŁUPOTY.
Mattimar 26. 2016

Ekran jest bardzo dobry i ma bardzo realistyczne kolory. Aparat robi … Ekran jest bardzo dobry i ma bardzo realistyczne kolory. Aparat robi bardzo dobre zdjęcia jak na tą ilość pikseli i bateria trzyma 2 dni jeżeli tylko piszesz i dzwonisz Napisałeś że: Kupiłeś z ciekawości i wyrzuciłeś do kosza po tygodniu" Wiesz jak to brzmi? Jak bullszit dzieciaka którym zapewne jesteś. W skrócie GADASZ GŁUPOTY.Czemu mnie od razu obrażasz? Napisałem MOJĄ własną opinię na temat tego telefonu. Każdy może mieć swoje zdanie.
Największe pod słońcem! Miałem Galaxy Trend tzw. jedynkę i miał on 640 MB RAM-u na Andku 4.0, a ten ma 512 MB na Andku 4.4 i z tego powodu musi chodzić jeszcze gorzej, bo wersja 4.4 ma większe wymagania pamięciowe. Używanie tego telefonu wspominam jako koszmar, czasami miał lagi 1-2 minutowe podczas przeglądania i synchronizacji poczty, przeglądarka chodziła jak muł, wybranie numeru telefonu często kończyło się szałem w jaki wpadałem. To jest telefon raczej dla trenujących ZEN, a nie dla normalnych ludzi i nie dziwię się, że go tak przecenili.
Ja jeszcze dbałem, żeby pamięć była często czyszczona ze śmieci, ale znam osoby, które dość często nie mogły odebrać telefonu, bo właśnie miał laga i ekran był czarny przez ponad pół minuty. Odradzam to badziewie, nawet za 50 zł.
Powinien być za karę rozdawany ... i jeszcze niby 449zł ... przecież to rozbój w biały dzień :-) Za 222zł również nie chcę. Chyba że dla wroga :-)
Dla dziecka raczej nie wystarczy, bo braknie pamięci zaraz... i faktycznie nic na nim nie poinstaluje...
"RAM: 512MB " parametr nie do przyjęcia.
Autor
Dariomar 26. 2016

Największe pod słońcem! Miałem Galaxy Trend tzw. jedynkę i miał on 6 …Największe pod słońcem! Miałem Galaxy Trend tzw. jedynkę i miał on 640 MB RAM-u na Andku 4.0, a ten ma 512 MB na Andku 4.4 i z tego powodu musi chodzić jeszcze gorzej, bo wersja 4.4 ma większe wymagania pamięciowe. Używanie tego telefonu wspominam jako koszmar, czasami miał lagi 1-2 minutowe podczas przeglądania i synchronizacji poczty, przeglądarka chodziła jak muł, wybranie numeru telefonu często kończyło się szałem w jaki wpadałem. To jest telefon raczej dla trenujących ZEN, a nie dla normalnych ludzi i nie dziwię się, że go tak przecenili.Ja jeszcze dbałem, żeby pamięć była często czyszczona ze śmieci, ale znam osoby, które dość często nie mogły odebrać telefonu, bo właśnie miał laga i ekran był czarny przez ponad pół minuty. Odradzam to badziewie, nawet za 50 zł.

Android z wersji na wersję jest bardziej zoptymalizowany. Nikt z nas tutaj nie miał w rękach tej wersji więc nie możemy tu oceniać z góry po przeżyciach ze starszą wersją. Dodałem tą ofertę, bo pomyślałem że ktoś może będzie chciał kupić. Są na pewno takie osoby.
Większego szajsu to nie ma.
Taka specyfikacja to max dla androida 2.3 do SMS-ów i dzwonienia, dziś aplikacje za dużo zjadają zasobów. Na nowszych androidach to nawet do dzwonienia się nie nadaje.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy