Przecena na Monument Valley 2 na androida (Google Play store)
127°Zakończono

Przecena na Monument Valley 2 na androida (Google Play store)

11,99zł23,99zł-50%Google Play Okazje
11
mar 28. 2018
Genialna gra logiczna w promocyjnej cenie. Jeśi ktoś grał w pierwszą część to o tej grze nie trzeba zbyt dużo pisać. Ciekawa historia, świetna muzyka. Jednym słowem warto. Za darmo nie jest ale przynajmniej nie ma naładowanych reklam po brzegi a deweloperzy odwalili kawał dobrej roboty.


Opis z google play store:
Guide a mother and her child as they embark on a journey through magical architecture, discovering illusionary pathways and delightful puzzles as you learn the secrets of the Sacred Geometry.

Sequel to the award-winning Monument Valley, Monument Valley 2 presents a brand new adventure set in a beautiful and impossible world.

Help Ro as she teaches her child about the mysteries of the valley, exploring stunning environments and manipulating architecture to guide them on their way.

====

“Subtly more sophisticated than its predecessor” - WIRED

“Little vignettes of a surreal world that works its socks off to make me happy” - POLYGON

“One of the best gaming experiences available on any device, let alone mobile” - POCKETGAMER

“I was enraptured by everything I saw and heard” - DESTRUCTOID

=====

A STANDALONE ADVENTURE
A completely new story from the Monument Valley universe. You don’t need to have previously played Monument Valley to enjoy Monument Valley 2.

INDIVIDUALLY CRAFTED PUZZLES
Enjoy beautiful levels filled with illusory, meditative puzzles, using brand new interactions to explore the changing dynamics between characters.

CONTEMPORARY VISUALS
Artwork inspired by an eclectic mixture of architectural styles, artistic movements and personal influences, each translated into stunning geometric structures.

BEAUTIFUL AUDIO
Immerse yourself in uniquely melodic interactive soundscapes, tailored perfectly to every step of Ro and her child’s journey.

=====

Monument Valley 2 is only compatible with devices running Android 4.4 or later.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

11 Komentarzy
Pierwsza część była niezwykła, grałem na iPadzie. Zastanawiam się teraz, czy płacić te 12 zł za drugą...
Tak btw, w pierwszej części dodali dodatkową historię. Niestety jest ona dodatkowo płatna.

Lemingi będą minusować bo jak można zapłacic za grę na telefon. Tylko za darmo, a potem co kliknięcie to reklama ale jest darmowa gra xD.
Edytowane przez: "Valkyx" mar 28. 2018
Za 5zl bym lyknol, trzeba chwilę poczekać na lepszą promke
ludi-andersonmar 28. 2018

Pierwsza część była niezwykła, grałem na iPadzie. Zastanawiam się teraz, cz …Pierwsza część była niezwykła, grałem na iPadzie. Zastanawiam się teraz, czy płacić te 12 zł za drugą...


Moim zdaniem warto. Kupione dawno po normalnej cenie, nie żałuję.
Ponoć już tak nie zachwyca jak pierwsza, urok świeżości minął?
Ja zaczekam na $1, ale mimo wszystko plusik.
@ludi-anderson@aember Grałem w obie części, pierwsza mnie zachwyciła,a w drugą grałem prawie na siłę. Wydaje mi się, że to przez mechanizm gry, który na początku był niezwykły - teraz po poznaniu, nie robił już takiego wrażenia.
Edytowane przez: "katomaszewski21" mar 28. 2018
Również uważam że druga część jest dużo słabsza i duło łatwiejsza od pierwszej. W pierwszej były momenty na których człowiek mógł się zawiesić, w tej jest tak łatwo że nawet 5 latek przejdzie ją. Jednak czego nie można zarzucić tej grze to tego niepowtarzalnego klimatu, oprawy graficznej i dźwiękowej. Po tej cenie się opłaca, po pierwotnej uważam że nie.
katomaszewski21mar 28. 2018

@ludi-anderson @aember Grałem w obie części, pierwsza mnie zachwyciła,a w d …@ludi-anderson @aember Grałem w obie części, pierwsza mnie zachwyciła,a w drugą grałem prawie na siłę. Wydaje mi się, że to przez mechanizm gry, który na początku był niezwykły - teraz po poznaniu, nie robił już takiego wrażenia.


Dokładnie takie opinie czytałem.
Valkyxmar 28. 2018

(...)Lemingi będą minusować bo jak można zapłacic za grę na telefon. Tylko …(...)Lemingi będą minusować bo jak można zapłacic za grę na telefon. Tylko za darmo, a potem co kliknięcie to reklama ale jest darmowa gra xD.


Lemingi???
Takie małe ludziki które trzeba było doprowadzić do celu.
W 1 nawet sam Francis Underwood grał.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst