Niestety, ta okazja już wygasła
ProtonMail Plus + VPN (plan 2-letni)
-98° Zakończono

ProtonMail Plus + VPN (plan 2-letni)

702zł1.405zł-50%Plus Okazje
7
lis 27. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
Co to jest? Adres mailowy + vpn za 700 zł na 2 lata?
Edytowane przez: "Calvex" lis 27. 2019
Spoko serwis dla tych co wiedzą po co kupują Sam korzystam z poczty Plus. Żeby dodatkowo zaoszczędzić polecam wybrać sobie odpowiednią walutę, bo ostatnio było tak, że pan kosztował np. 3 USD/3 EUR/3 CHF/plan. U mnie najtaniej wyszło kupować za CHFy. Przy planach kilkuletnich robi się różnica.
Zastanawiam się skąd minusy, skoro nigdy taniej nie było?
Bo się ... znają.
Poczta Proton jest spoko, tylko nie można z niej korzystać w programach pocztowych typu Thunderbird, co jest dla mnie dużym minusem - niby dla bezpieczeństwa. Mają własny program w płatnych planach, ale nie korzystałem.
Chętnie posłucham opinii nt ich VPNu.
Edytowane przez: "jakub.gonzowski" lis 27. 2019
jakub.gonzowski27/11/2019 12:08

Bo się ... znają. Poczta Proton jest spoko, tylko nie można z niej ko …Bo się ... znają. Poczta Proton jest spoko, tylko nie można z niej korzystać w programach pocztowych typu Thunderbird, co jest dla mnie dużym minusem - niby dla bezpieczeństwa. Mają własny program w płatnych planach, ale nie korzystałem.Chętnie posłucham opinii nt ich VPNu.


Trzeba ich bridge'a używać do tego po opłaceniu premium.

VPN spoko. Secure core - łączenie się poprzez pośredni kraj. Nawet dawało radę w sieciowki grać. Nowe kraje są dodawane regularnie w zależności od liczby głosów.
Edytowane przez: "yungyung" lis 27. 2019
yungyung27/11/2019 13:06

Trzeba ich bridge'a używać do tego po opłaceniu premium.VPN spoko. Secure c …Trzeba ich bridge'a używać do tego po opłaceniu premium.VPN spoko. Secure core - łączenie się poprzez pośredni kraj. Nawet dawało radę w sieciowki grać. Nowe kraje są dodawane regularnie w zależności od liczby głosów.


A jest Rosja, Ukraina?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst