Niestety, ta okazja już wygasła
Proszek Lovela 1,625 kg (mix rodzajów) - Biedronka
188° Zakończono

Proszek Lovela 1,625 kg (mix rodzajów) - Biedronka

14,99zł19,99zł-25%Biedronka Okazje
7
sie 28. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Proszek hipoalergiczny Lovela w najmniejszym opakowaniu po 14,99 to bardzo dobra cena. Był równiez płyn Lovela. Dodatkowo trafiła mi się ostatnia sztuka opakowania 5kg za 34,99 zł, ale niestety w żadnej Biedronce w mojej okolicy już jej nie było, więc ciezko mi zweryfikować, czy to nie był jednorazowy strzał.182985-dQONe.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

7 Komentarzy
Dobre to?
Jak masz małe dzieci to mus
9.22zl/kg? To akurat drogo. Zdecydowanie taniej jest w bdsklepie. Od początku tam zamawiam i akurat Lovela wychodzi tam najkorzystniej, bo coś 7zl/kg. Można jeszcze tę cenę obniżyć o 5% (stały rabat za newsletter), więc wychodzi naprawdę dobra cena. Sam proszek natomiast polecam. Id ponad dwóch lat używam i sobie chwalę

bdsklep.pl/zes…ran
Ponad 9zl/kg to drogo. Cały czas kupuje w Bdsklep, bo tam jest promocja przy wiekopakach. Wychodzili około 7zl/kg (3opakowanoa po 3,25kg) i tę cenę można jeszcze obniżyć o 5% jako stały rabat za zapisanie się do newslettera. Często jest również darmowa dostawa. Sam proszek polecam. Używam od prawie 3 lat i jestem zadowolona

np.:
bdsklep.pl/zes…ran
EmiD29/08/2019 05:00

Ponad 9zl/kg to drogo. Cały czas kupuje w Bdsklep, bo tam jest promocja …Ponad 9zl/kg to drogo. Cały czas kupuje w Bdsklep, bo tam jest promocja przy wiekopakach. Wychodzili około 7zl/kg (3opakowanoa po 3,25kg) i tę cenę można jeszcze obniżyć o 5% jako stały rabat za zapisanie się do newslettera. Często jest również darmowa dostawa. Sam proszek polecam. Używam od prawie 3 lat i jestem zadowolona :)np.:https://www.bdsklep.pl/zestaw-3x-lovela-3-25kg-hipoalergiczny-proszek-do-prania-do-bieli-26-pran


Dwie uwagi: po doliczeniu kosztów wysyłki wychodzi 8,5 za kg, wcale nie dużo taniej. Po drugie, to trzeba kupić 10 kg na raz, czy zupełnie inny produkt. W przeliczeniu na duże opakowania to wcale nie jest taniej, bo opakowanie 5 kg w bierze kosztuje 34,99, czyli dużooo taniej niż w tym sklepie internetowym.
Wcale nie mus przy dziecku. Maz jest alergikiem dlatego uzywamy.
Po oatatnirj wstawce z promocja na allegro mam 13 kg finalnie z kuponem i darmowa dostawa smart zaplacilam 30zl .
Miotla29/08/2019 07:07

Dwie uwagi: po doliczeniu kosztów wysyłki wychodzi 8,5 za kg, wcale nie d …Dwie uwagi: po doliczeniu kosztów wysyłki wychodzi 8,5 za kg, wcale nie dużo taniej. Po drugie, to trzeba kupić 10 kg na raz, czy zupełnie inny produkt. W przeliczeniu na duże opakowania to wcale nie jest taniej, bo opakowanie 5 kg w bierze kosztuje 34,99, czyli dużooo taniej niż w tym sklepie internetowym.



W Bdsklep nie ma miesiąca, aby nie było darmowej dostawy, więc jak ktoś widzi, że kończy się zapas proszku, wystarczy zerknąć na stronę sklepu. Ja akurat tam kupuję dwie rzeczy - proszek i płatki kosmetyczne. Poza tym opakowanie nie ma znaczenia, liczy się cena za kg. W przypadku rodzin z dziećmi to większa ilość proszku nie jest problemem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst