Niestety, ta okazja już wygasła
Prostownik LIDL za 59zl
364° Zakończono

Prostownik LIDL za 59zl

59złLidl Okazje
29
364° Zakończono
Prostownik LIDL za 59zl
sty 4. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ponownie w Lidlu spoko prostownik / ladowarka z funkcja konserwacji akumulatora w zimie. Tym razem IMO lepsza wersja bo z LCD. Cena tez przystepna 59zl.

mam obie wersje, i goraco polecam. Jednym juz druga zime motocykl zimuje.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
29 Komentarzy
o amperach nic nie wiadomo
Alansty 4. 2017

o amperach nic nie wiadomo

​3,8 Amperow max
Okazja? Przecież to normalna cena.
_baldzisty 4. 2017

Okazja? Przecież to normalna cena.

​W jaims stopniu tak. Cena zwyczajowa, ale produkt reglamentowany. Codziennie na polce nie lezy.
czyli że to ustrojstwo zoptymalizuje moje akku które profilaktycznie chomikuję w garażu? ze starych aut ale całkiem zdrowe akku
Pete67sty 4. 2017

czyli że to ustrojstwo zoptymalizuje moje akku które profilaktycznie c …czyli że to ustrojstwo zoptymalizuje moje akku które profilaktycznie chomikuję w garażu? ze starych aut ale całkiem zdrowe akku

​jezeli jest sprawny, to utrzyma jego kondycje
Mam z tamtego roku jak auto rano nie odpali to musi z pół.godziny sie ladowac na nim. NIe odpali jak z kabli na nim.
jack124sty 4. 2017

Mam z tamtego roku jak auto rano nie odpali to musi z pół.godziny sie l …Mam z tamtego roku jak auto rano nie odpali to musi z pół.godziny sie ladowac na nim. NIe odpali jak z kabli na nim.

​Bo to nie jest prostownik z rozruchem
To i tak dobrze, jak tylko pół godziny
Polecam. Mam, używam i sprawdza się.
TYlko, że jak się zupełnie rozładuje (raz nie wiadomo dlaczego na rocznym akumulatorze tak miałem i poleciałem do Lidla akurat ten kupiłem) to ten ani drgnął- za małe napięcie aku wg elektroniki uszkodzony.
Musiałem najpierw zwykłym, bez elektroniki, podładować trochę.
Tak jak koledzy pisali wyżej, padniętego aku nie naładujemy.
Polecam zakup prostownika Polskiej firmy, dobre opinie i wykonanie.
Przyczepić się mogę jedynie do obudowy, mogła by być lepszej jakości.

Tutaj najsłabsza opcja, ale i tak pewnie dużo lepsza niż lidlowy.
allegro.pl/pro…tml
Jak ktoś ma możliwość to w Selgrosie jest przez trzy dni po 49 zł również z wyświetlaczem.
stefcio05/01/2017 08:51

TYlko, że jak się zupełnie rozładuje (raz nie wiadomo dlaczego na rocznym a …TYlko, że jak się zupełnie rozładuje (raz nie wiadomo dlaczego na rocznym akumulatorze tak miałem i poleciałem do Lidla akurat ten kupiłem) to ten ani drgnął- za małe napięcie aku wg elektroniki uszkodzony.Musiałem najpierw zwykłym, bez elektroniki, podładować trochę.


Mam starszy model tego prostownika z lidla i samochód który odpalam 2 razy na rok... No i aku potrafi się rozładować do 4-5 V.... no i tym cudem mogę co najwyżej gwoździe wbijać... nie da się podładować do 12V... muszę zwykły prostownik od teścia pożyczać.
apaczusty 5. 2017

Mam starszy model tego prostownika z lidla i samochód który odpalam 2 razy …Mam starszy model tego prostownika z lidla i samochód który odpalam 2 razy na rok... No i aku potrafi się rozładować do 4-5 V.... no i tym cudem mogę co najwyżej gwoździe wbijać... nie da się podładować do 12V... muszę zwykły prostownik od teścia pożyczać.Zabezpieczenie idiotoodporne, by ktoś nie próbował paluszków ładować
Jak zostawisz podłączony, po pewnym czasie może zaskoczyć, gdy wyłączysz i włączysz.
Też mam poprzednią wersję, nie służy on do reanimacji trupów - aku rozładowany poniżej 8V już nigdy nie odzyska 100% pojemności i nadaje się na przemiał.
Więc elektronika uznaje go za uszkodzony i nie ładuje.
Tego prostownika nie trzeba pilnować żeby nie zagotował aku jak może to uczynić tradycyjny prostownik.
Przy mrozach podpinam autko pod niego i nie ma żadnego problemu z porannym rozruchem jak i nie było problemu po kilkunastu dniach bez odpalania.
Polecam!
O akurat szukałem 😁 dzięki.
Avatar
Usunięty12442
Elsenarsty 5. 2017

Tak jak koledzy pisali wyżej, padniętego aku nie naładujemy.Polecam zakup p …Tak jak koledzy pisali wyżej, padniętego aku nie naładujemy.Polecam zakup prostownika Polskiej firmy, dobre opinie i wykonanie.Przyczepić się mogę jedynie do obudowy, mogła by być lepszej jakości.Tutaj najsłabsza opcja, ale i tak pewnie dużo lepsza niż lidlowy.http://allegro.pl/prostownik-ladowarka-rozruch-kukla-12v-5a-60ah-i6533845316.html


Wskazany przez ciebie prostownik nie ma możliwości kontroli końca ładowania, więc w bardzo łatwy sposób można "przeładować" akumulator, a więc go uszkodzić.
Avatar
Usunięty12442
apaczu05/01/2017 12:12

Mam starszy model tego prostownika z lidla i samochód który odpalam 2 razy …Mam starszy model tego prostownika z lidla i samochód który odpalam 2 razy na rok... No i aku potrafi się rozładować do 4-5 V.... no i tym cudem mogę co najwyżej gwoździe wbijać... nie da się podładować do 12V... muszę zwykły prostownik od teścia pożyczać.


@Hahar

Dlatego zalecane jest okresowe kontrolowanie akumulatora i ew. podładowywanie go (szczególnie w zimie), gdyż spadek jego napięcia do tak niskiego poziomu w teorii powoduje nieodwracalny spadek jego wydajności lub całkowite uszkodzenie.
"Reanimacja trupa" - podoba mi się to stwierdzenie, gdyż zawiera sprzeczność w sobie :P

Akumulator w zimie przy przebiegach, które pokonuje większość Polaków (max kilka km po mieście do/z pracy/sklepu) nie jest w stanie się naładować do rozsądnych wartości. A do tego większość jeździ klekoczącymi dieslami.
Edytowane przez: "Usunięty12442" sty 6. 2017
Jak ktoś chce zajechać akumulator to polecam:-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst