Niestety, ta okazja już wygasła

Prostownik do akumulatorów Lidl ULGD 5.0 B1

lis 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od 3.12. wraca promocja na niedrogi prostownik do samochodów w sklepach stacjonarnych Lidl. Na zimę gdy się mniej jeździ przez pracę zdalną - jak znalazł.

Nowy model ULGD 5.0 B1, ma inny kolor podświetlenia i diody w innym miejscu. Nie wiem czy coś poprawili w środku względem wersji A1, którą posiadam i która mnie pare razy uratowała.

Wiadomo, że taki sprzet pokona droższych lepszych ładowarek. Ale okazjonalnie warto mieć w pogotowiu, jest mały i poręczny. Najlepiej ładować aku w trybie zimowym wtedy podładuje do 14.7V, jest bezpieczny dla instalacji auta więc nawet nie trzeba zdejmować klem z akumulatora w czasie ładowania ani monitorowac procesu ładowania bo robi to mikroprocesor.

Akumulator można zostawić w trybie ładowania na kilka/kilkanaście dni podłączony w trybie konserwacyjnym buforowym - wtedy powolutku, malutkim prądem grubo poniżej ampera zrobi nawet gęstość elektrolitu. Obsługuje również aku AGM i żelowe (tryb zimowy). Głęboko rozładowane akumulatory 12V ładuje od napięcia 7.5V.

W tej cenie bywa co jakiś czas, więc nie jest to mega hiper najniższa cena ever, ale w stacjonarnych Lidlach jest dostepny kilka razy w roku dlatego to może być dobry moment by się w taki wyposażyć.

lidl-sklep.pl/p/u…858
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
41 Komentarzy
Prześlij Komentarz