Niestety, ta okazja już wygasła
Pronto Multi Surface - Uniwersalny płyn do czyszczenia w spray'u - 500 ml - (TESCO)
107° Zakończono

Pronto Multi Surface - Uniwersalny płyn do czyszczenia w spray'u - 500 ml - (TESCO)

9,79zł14,79zł-34%Tesco Okazje
107° Zakończono
Pronto Multi Surface - Uniwersalny płyn do czyszczenia w spray'u - 500 ml - (TESCO)
kwi 8. 2021Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Mega cena w Tesco za Pronto Multi Surface 500ml. Kto jeszcze nie zna to polecam. Kupuję go od dawna i uważam, że jest to jeden z lepszych środków od Pronto do czyszczenia wszelkich powierzchni. Takiej dobrej ceny jeszcze nigdy nie widziałem. Na cenówce była cena 14.79zł, a pod czytnikiem 9,79zł i w kasie również (załączam paragon).
Zdjęcie paragonu robione wczoraj po zakupach, ale dziś nadal taka cena.

381195.jpg

Zaznaczam na wszelki wypadek, że lokalna, ale sprawdźcie u siebie czy nie wchodzi za tyle.

381195.jpg
Uniwersalny środek czyszczący o przyjemnym zapachu

Praktyczny środek do czyszczenia o niezwykle szerokiej gamie zastosowań. Nadaje się do mycia wielu rodzajów powierzchni np. metalu, szkła, zabezpieczonego drewna i plastiku. Niezwykle skuteczna formuła preparatu jest nieocenionym wsparciem podczas codziennego sprzątania naszych pomieszczeń.

Pronto Multi Surface delikatnie wyczyści i pomoże Ci bez wysiłku pozbyć się różnych zabrudzeń, w tym uciążliwych, ciągle powracających odcisków palców oraz kurzu. Dzięki niemu przywrócisz powierzchniom dawny blask bez obaw o pozostawienie smug i zacieków. Dodatkowo, po zastosowaniu preparat zneutralizuje także przykre zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas świeżą, przyjemną wonią.

Funkcjonalny aplikator w spray’u pozwoli Ci dotrzeć w trudno dostępne miejsca, dzięki czemu Twoja praca stanie się o wiele bardziej wygodna. Pronto sprawdzi się perfekcyjnie podczas mycia blatów kuchennych, biurek, stołów, umywalek oraz różnych urządzeń, w tym także elektrycznych.


Zastosowanie

Spryskaj powierzchnię preparatem a następnie wytrzyj za pomocą miękkiej szmatki lub papieru. Podczas czyszczenia urządzeń elektrycznych należy ówcześnie odłączyć je od zasilania, a środek nanieść na szmatkę lub papier i dopiero przy ich użyciu przetrzeć powierzchnię. Środka nie należy stosować na drewnie niezabezpieczonym, niepolerowanym marmurze i granicie.

381195.jpg
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz