Promocje w sklepie VeoVeo.pl
51°Zakończono

Promocje w sklepie VeoVeo.pl

5
cze 21. 2015
W sumie nic takiego, ponieważ dział "promocje" w sklepie VeoVeo.pl funkcjonuje chyba cały czas.
Dwa słowa o sklepie - oferuje on nam koszulki z unikatowymi, realistycznymi grafikami na nich, które z tego co widzę kosztują 99 zł. W wym, dziale "promocje" natomiast, znajdziemy produkty w różnych cenach, przecenione nawet o 50%. Nie wiem jak Wam przypadnie do gustu, ale ja nie mogłem oprzeć się tej (przeceniona o 40% - czyli kosztuje 59 zł). Koszt wysyłki w najtańszej opcji - tj. do paczkomatu - wynosi 8 zł czyli znośnie.
Sklep ogólnie oferuje szereg artykułów "ubraniowych" z podobnymi grafikami jak bluzy, bluzki, sukienki, czy właśnie koszulki.
Wybaczcie jeżeli ktoś uzna, że to żaden "deal", nie mniej chciałem się z Wami podzielić znaleziskiem i uważam, że za te przysłowiowe 5 dych, warto się zaopatrzyć w tego typu strój.
Aktualizacje społecznościowe
Moda
5 Komentarzy
admin
@Budniu Scarecrow - The Mountain jest świetna, szkoda, że nie ma jej w promocji
Autor
@Cad Wiesz, może się pojawi, warto sprawdzać ten ich dział co jakiś czas. Ogólnie ich produkty zrobiły na mnie mega wrażenie.
fajne sa te swiecace w ciemnosci, dzialaja dobrze. Mam jedna co pralem juz 10+ razy i dalej swieci jak psu jajca ::P
Każdemu jego porno ale generalnie dużo ładniejsze i tańsze koszulki trafiają się na teefury.com (codziennie inny wzór koszulki do kupienia + co jakiś czas trafia się grab bag - przypadkowy wzór w cenie 6 dolarów za koszulkę i parę dolców przesyłka)
Autor
@zorka Co do gustów i "podobania się" nie będę polemizował. Co do ceny - koszty przesyłki wg mnie zabijają tę Twoją ofertę tj. czynią ją podobną do tej, którą podlinkowałem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy