Niestety, ta okazja już wygasła
Promocje na gry konsolowe w Exgames Nintendo Switch/Xbox One/PS4
115° Zakończono

Promocje na gry konsolowe w Exgames Nintendo Switch/Xbox One/PS4

Darmowa dostawa DarmowaNintendo Okazje
8

Grupy

8 Komentarzy
Szału nie ma
Pupy nie urywa
Promocja na Switch prawie jak nie promocja
No i trzeba pamiętać o drobnym druczku: "Nasze gry pochodzą z różnych dystrybucji. Przy każdym produkcie podana jest wersja językowa gry, nie język okładki". Ja już się naciąłem tak u różnych sprzedawców, w exgames też. Teraz jak nie ma jasno napisanej informacji o okładce, omijam takiego sprzedawcę.
jerzys20/04/2019 10:55

No i trzeba pamiętać o drobnym druczku: "Nasze gry pochodzą z różnych dyst …No i trzeba pamiętać o drobnym druczku: "Nasze gry pochodzą z różnych dystrybucji. Przy każdym produkcie podana jest wersja językowa gry, nie język okładki". Ja już się naciąłem tak u różnych sprzedawców, w exgames też. Teraz jak nie ma jasno napisanej informacji o okładce, omijam takiego sprzedawcę.


A nie jest tak, że konsola pobierze PL, jeśli dostępny w grze?
Testowek7 min

A nie jest tak, że konsola pobierze PL, jeśli dostępny w grze?


Przy wersji cyfrowej tak, pudełkowej nie.
Testowek20/04/2019 11:10

A nie jest tak, że konsola pobierze PL, jeśli dostępny w grze?


Jeżeli jest to tak, pobierze. Napisałem o okładce bo dla mnie i wielu osób ważny jest język okładki i zaskoczeniem jest jak oczekujesz polskiej lub angielskiej, a dostajesz niemiecką z wielkim znakiem USK albo francuską czy włoską.
jerzys4 g, 31 min

Jeżeli jest to tak, pobierze. Napisałem o okładce bo dla mnie i wielu osób …Jeżeli jest to tak, pobierze. Napisałem o okładce bo dla mnie i wielu osób ważny jest język okładki i zaskoczeniem jest jak oczekujesz polskiej lub angielskiej, a dostajesz niemiecką z wielkim znakiem USK albo francuską czy włoską.


Sam się złapałem na to, kupując Zelde.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst