Niestety, ta okazja już wygasła
Promocje Blu-ray – Naprzód, Iniemamocni 2, Kraina Lodu 2 i inne w niskiej cenie
147° Zakończono

Promocje Blu-ray – Naprzód, Iniemamocni 2, Kraina Lodu 2 i inne w niskiej cenie

23zł86zł-73%merlin.pl Okazje
7
147° Zakończono
Promocje Blu-ray – Naprzód, Iniemamocni 2, Kraina Lodu 2 i inne w niskiej cenie
lis 25. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na Merlinie pojawiła się promocja widoczna w ostatnim czasie również w Empiku – wybrane filmy Disneya, w tym tegoroczne hity wyprzedawane są w bardzo niskich cenach.

Oto niektóre z pozycji, na które warto zwrócić uwagę:

Uwaga, bo w Empiku zapas promocyjnych egzemplarzy skończył się w ciągu dwóch dni, więc tutaj może się ta sytuacja powtórzyć Pierwszy link kieruje do sklepu, drugi natomiast do szczegółów wydania z polskiej bazy BD (bo dane sklepowe są... no średnie), która nie jest w żaden sposób ze mną powiązana.

Jakie są zalety filmów na Blu-ray?
Kupowanie filmów na Blu-ray (szczególnie w niskiej cenie) ma wiele zalet. Po pierwsze zakupiony przez ciebie film nigdy nie zniknie! Nie będzie tak jak na Netflixie, czy HBO, że po dwóch miesiącach zmienia się oferta i nie możesz skończyć już swojej ulubionej serii. Po drugie, produkcje wydane na nośnikach fizycznych jak Blu-ray czy 4K Ultra HD mają dużo lepszą jakość niż te dostępne w streamingu. Docenią to szczególnie posiadacze kina domowego, którzy w pełni będą mogli wykorzystać nieskompresowany dźwięk DTS-HD Master Audio o przepływności często przewyższającej 6 Mbps. W większości przypadków również obraz jest bezkonkurencyjny, a cały film na płycie potrafi ważyć nawet do 50 GB (Blu-ray) lub 100 GB (Ultra HD).

Na czym odtwarzać płyty Blu-ray?
Płyty Blu-ray można odtwarzać za pomocą dedykowanych otwarzaczy Blu-ray oraz za pomocą konsol Playstation 3, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox One S/X, Xbox Series X.
Pogrubieniem wyróżniłem konsole wspierające odtwarzanie płyt 4K Ultra HD.

Różnice między Blu-ray i 4K Ultra HD
Niektórzy polscy dystrybutorzy wydają filmy również na płytach 4K Ultra HD. Czym różnią się one od zwykłych Blu-ray? Na pewno ceną, gdyż poza promocjami często są dość drogie. Zawierają jednak zwykle dźwięk Dolby Atmos (oparty na TrueHD), a dodatkowo wyższą rozdzielczość, rozszerzoną paletę barw i HDR.

Cena regularna Naprzód zaczerpnięta z Empika (tyle film kosztuje poza promocją). W razie pytań pisać w komentarzach
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz