Promocja na serię Talisman Digital Edition @cdp.pl
35°Zakończono

Promocja na serię Talisman Digital Edition @cdp.pl

1
sty 25. 2016
Sklep cdp.pl obnizył cenę na gry z serii Talisman. O ile podstawkę można kupić na sieci taniej - np na humblebundle, to season pass - czyli dostęp do wszystkich dotychczas wydanych oraz planowanych dodatków można kupić w cenie 79,99 zł. Najtaniej na sieci znalazłem w cyt. wcześniej humblebundle za 40,19 euro.

A jakby ktoś nie wiedział cóż to za gra (są tacy?) to proszę opis z cdp.pl

W fantastycznej krainie rządził niegdyś potężny czarnoksiężnik. Swoją potęgę zawdzięczał Koronie Władzy. Po jego śmierci korona została ukryta, aby nie dostała w niepowołane ręce. Do dziś żadni śmiałkowie jej nie zdobyli. Czy Tobie się to uda i zostaniesz władcą krainy?

Talisman: Digital Edition to komputerowa adaptacja gry planszowej. Przygodę zaczynasz od wybrania bohatera jednej z 14 klas, potem rozpoczynasz rozgrywkę. Choć za każdym razem toczy się ona na tej samej planszy, to niczym w oryginale, losowość zadań sprawia, że każda przygoda jest wyjątkowa.

W odróżnieniu od Prologue, Digital Edition jest pełną wersją konwersji gry planszowej. W efekcie gra zwiera m.in. długo oczekiwany tryb wieloosobowy, dzięki któremu możesz zagrać ze swoimi przyjaciółmi.

To komputerowa wersja Talisman Magia i Miecz. Gra zrobiła furorę, w Polsce była szczególnie popularna w latach 90. Dzięki tej pozycji przywołasz wspomnienia do życia lub poznasz ważny kawałek polskiej historii gier.
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Podstawkę można było dostać duuuużo taniej ale dobra cena na dodatki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy